Neohodnotené

5 ELEMENTOV

Sada obsahuje zmes 5 esenciálnych olejov OHEŇ, DREVO, ZEM, VODA a KOV (balenie 15 ml).
Dodanie do 10 dní (1 ks)
Kód: 9000000100010022
€130,91 / ks
Kategória: Bewit sady
Varianta: 5 ELEMENTOV

5 prvkov spolu s teóriou jin a jang sú základnými stavebnými kameňmi čínskej medicíny. Objavte esenciálne oleje, ktoré podporujú prvky ohňa, dreva, zeme, vody a kovu, a vyskúšajte si ich účinky na vlastnej koži.

Eterické oleje v synergickej zmesi "FIRE (oheň)":[http://www.bewit.love/produkt/fire/] môžu pomôcť podporiť energiu ohňa.

Eterické oleje obsiahnuté v synergickej zmesi "WOOD (drevo)":[http://www.bewit.love/produkt/wood/] môžu pomôcť pri podpore energie dreva.

Esenciálne oleje obsiahnuté v synergickej zmesi "EARTH (Zem)":[http://www.bewit.love/produkt/earth/] môžu pomáhať pri podpore energie Zeme.

Esenciálne oleje obsiahnuté v synergickej zmesi "WATER (voda)":[http://www.bewit.love/produkt/water/] môžu pomôcť pri podpore energie vody.

Esenciálne oleje obsiahnuté v synergickej zmesi "METAL (kov)":[http://www.bewit.love/produkt/metal/] môžu pomôcť pri podpore energie kovu.

Pred použitím sa oboznámte s účinkami éterických olejov na telo. Podľa nariadenia Európskej komisie č. 432/2012 zo 16. mája 2012 sa tieto informácie nemôžu poskytovať pri jednotlivých výrobkoch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: