Neohodnotené

5 ELEMENTOV

Sada obsahuje zmes 5 esenciálnych olejov OHEŇ, DREVO, ZEM, VODA a KOV (balenie 15 ml).
Dodanie do 10 dní (1 ks)
Kód: 9000000100010022
€120,84 / ks
Kategória: Bewit sady
Varianta: 5 ELEMENTOV

5 prvkov spolu s teóriou jin a jang sú základnými stavebnými kameňmi čínskej medicíny. Objavte esenciálne oleje, ktoré podporujú prvky ohňa, dreva, zeme, vody a kovu, a vyskúšajte si ich účinky na vlastnej koži.

Eterické oleje v synergickej zmesi "FIRE (oheň)":[http://www.bewit.love/produkt/fire/] môžu pomôcť podporiť energiu ohňa.

Eterické oleje obsiahnuté v synergickej zmesi "WOOD (drevo)":[http://www.bewit.love/produkt/wood/] môžu pomôcť pri podpore energie dreva.

Esenciálne oleje obsiahnuté v synergickej zmesi "EARTH (Zem)":[http://www.bewit.love/produkt/earth/] môžu pomáhať pri podpore energie Zeme.

Esenciálne oleje obsiahnuté v synergickej zmesi "WATER (voda)":[http://www.bewit.love/produkt/water/] môžu pomôcť pri podpore energie vody.

Esenciálne oleje obsiahnuté v synergickej zmesi "METAL (kov)":[http://www.bewit.love/produkt/metal/] môžu pomôcť pri podpore energie kovu.

Pred použitím sa oboznámte s účinkami éterických olejov na telo. Podľa nariadenia Európskej komisie č. 432/2012 zo 16. mája 2012 sa tieto informácie nemôžu poskytovať pri jednotlivých výrobkoch.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie