Neohodnotené

Aroma difuzér CARAFE 400 RC, svetlé drevo, s diaľkovým ovládaním

Ultrazvukový aróma difuzér s objemom nádoby **400 ml**, automatické vypnutie, **7** nastaviteľných farieb LED podsvietenia a časovač hmly, prevádzkový čas **až 7 h**, odporúčaná veľkosť miestnosti **až 40 m2**, farba difuzéra svetlé drevo. Pre väčšie pohodlie je vybavený **diaľkovým ovládaním**.
Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 5100000190010193
€43,36 / ks
Kategória: Aroma Difuzéry
Varianta: Aroma difuzér CARAFE 400 RC, svetlé drevo, s diaľkovým ovládaním
Položka bola vypredaná…

Aroma difuzér BEWIT CARAFE 400 RC, svetlé drevo

Aromatická oáza

Dodajte jednoducho 5-7 kvapiek vybraných esenciálnych olejov do 400 ml vody a vaša miestnosť sa okamžite stane príjemne voňavou oázou. Difúzor sa dá použiť aj ako lampa. Studená voňavá hmla pomôže znížiť pohyb poletujúcich mikročastíc prachu a zvýši váš pocit čistoty v okolitom priestore. Vďaka kombinácii terapeutickej funkčnosti a krásneho dizajnu je vítaným doplnkom každého interiéru, ktorý môže poslúžiť aj ako vhodný darček pre vašu rodinu alebo priateľov.

Vlhčovač vzduchu

Ale ak nemáte chuť na aromaterapiu, ultrazvukový difuzér môžete použiť ako zvlhčovač vzduchu. Kvôli vykurovaniu v zimných mesiacoch máme často problém so suchým vzduchom, ktorý môže ešte viac vysušiť naše dýchacie cesty. Difuzér so studenou hmlou dokáže zvlhčiť suchý vzduch a vytvoriť príjemné prostredie. Zavrite oči, dýchajte.

LED podsvietenie a časovač vypnutia

Má nastaviteľné LED podsvietenie so 7 farbami a časovač vypnutia. Difuzér má automatické vypnutie pre prípad, že v nádrži dôjde voda. Prevádzkový čas je až 7 hodín. Odporúča sa pre miestnosti do 40 m2. Hladina hluku difúzora je 30 ~ 50 dB. Prístroj môže byť počas používania mierne teplý. To nemá vplyv na jeho správnu funkciu.

Domáci difuzér

Difuzér je vhodný pre kozmetické salóny, kúpeľné a jogové centrá, ale aj pre spálne, obývacie a detské izby, toalety, konferenčné miestnosti, kancelárie, hotely, nemocnice alebo akékoľvek iné súkromné či verejné priestory.

Ultrazvuková technológia

Aromatický difuzér je navrhnutý tak, aby využíval to najlepšie z orientálnej kultúry a najnovších poznatkov a technológií západnej vedy. Zariadenie využíva ultrazvuk na rozklad esenciálneho oleja a vody na hmlu mikročastíc, pričom sa do vzduchu uvoľňujú účinné látky a anióny.

Ultrazvuková technológia esenciálny olej nezahrieva a zachováva všetky jeho pozitívne terapeutické účinky.

https://youtu.be/P-9zhjoXpqI

 

Kľúčové funkcie

 • Zmes vody a malého množstva éterických olejov sa rozptýli do vzduchu vo forme veľmi jemných mikročastíc.
 • Zvlhčuje a ionizuje vzduch.
 • Čistí vzduch a odstraňuje prach a nežiaduce pachy.
 • Malá veľkosť, jednoduchá preprava a ľahké čistenie.
 • Možnosť prepínať podsvietené farby alebo ich úplne vypnúť.
 • Bezpečnosť a spoľahlivosť: keď v nádobe nie je dostatok vody, zariadenie sa automaticky vypne.
 • Nízka spotreba energie.

 

Ďalšie funkcie a použitia

 • Zvyšuje imunitu.
 • Prispieva k zlepšeniu alergickej nádchy, astmy a dýchacích problémov.
 • Možno použiť na kontrolu hmyzu, pomáha ničiť baktérie a roztoče.
 • Ničí zvyšky dymu a odstraňuje zdroj zápachu.
 • Môže pôsobiť ako emocionálny stimulant: pomáha vás upokojiť a zbaviť nadmerného stresu.
 • Môže urýchliť metabolizmus buniek a stimulovať ich aktivitu.
 • Po určitom čase používania sa v miestnosti môže vytvoriť jemná hmla.

 

Parametre a špecifikácie

Materiál: plast Farba: svetlé drevo Výkon: 9 W Napätie: 24 V 600 mA Frekvencia: 50-60 Hz Frekvencia vibrácií: 2,4 MHz Objem nádržky na vodu: 400 ml Čas prevádzky: až 7 hodín Hluk: 30~50 dB Počet výstupov vzduchu: 1 Automatické vypnutie: áno, po vyčerpaní vody v nádobe Podsvietenie: 7 striedajúcich sa farieb, špecifický výber farieb, možnosť vypnutia svetla Rozmery: Ø 215 x 169 mm Hmotnosť difúzora: 480 g Záruka: 2 roky Obsah balenia: difuzér, sieťový adaptér, diaľkové ovládanie so svietidlom

 

Návod na použitie

Podrobné pokyny na používanie a čistenie difúzora si môžete stiahnuť z karty DOWNLOAD. Súčasťou difúzora je aj návod v tlačenej podobe.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: