Neohodnotené

Aróma difuzér FAVORIT 300, svetlé drevo

Ultrazvukový aróma difuzér s objemom nádoby **300 ml**, automatické vypnutie, **7** nastaviteľných farieb LED podsvietenia a časovač hmly, prevádzkový čas **až 5 h**, odporúčaná veľkosť miestnosti **až 30 m2**, farba difuzéra svetlé drevo.
Dodanie do 10 dní (1 ks)
Kód: 5100000190010215
€32,45 / ks
Kategória: Aroma Difuzéry
Varianta: Aróma difuzér FAVORIT 300, svetlé drevo

Aroma difuzér BEWIT FAVORIT 300, svetlé drevo

Aromatická oáza

Dodajte jednoducho 4-6 kvapiek vybraných esenciálnych olejov do 300 ml vody a vaša miestnosť sa okamžite stane príjemne voňavou oázou. Difúzor sa dá použiť aj ako lampa. Studená voňavá hmla pomôže znížiť pohyb poletujúcich mikročastíc prachu a zvýši váš pocit čistoty v okolitom priestore. Vďaka kombinácii terapeutickej funkčnosti a krásneho dizajnu je vítaným doplnkom každého interiéru, ktorý môže poslúžiť aj ako vhodný darček pre vašu rodinu alebo priateľov.

Vlhčovač vzduchu

Ale ak nemáte chuť na aromaterapiu, ultrazvukový difuzér môžete použiť ako zvlhčovač vzduchu. Kvôli vykurovaniu v zimných mesiacoch máme často problém so suchým vzduchom, ktorý môže ešte viac vysušiť naše dýchacie cesty. Difuzér so studenou hmlou dokáže zvlhčiť suchý vzduch a vytvoriť príjemné prostredie. Zavrite oči, dýchajte.

LED podsvietenie a časovač vypnutia

Má nastaviteľné LED podsvietenie so 7 farbami a časovač vypnutia. Difuzér má automatické vypnutie pre prípad, že v nádrži dôjde voda. Prevádzkový čas je až 5 hodín. Odporúča sa pre miestnosti do 30 m2. Hladina hluku difúzora je 20 ~ 40 dB, difúzor je vhodný aj na nočné použitie. Zariadenie sa môže počas používania mierne zahrievať. Nemá vplyv na jeho správnu funkciu.

Domáci difuzér

Difuzér je vhodný do kozmetických salónov, kúpeľov a jogových centier, ale aj do spální, obývacích izieb, detských izieb, na toalety, do konferenčných miestností, kancelárií, hotelov, nemocníc alebo iných súkromných či verejných priestorov.

Ultrazvuková technológia

Aromatický difuzér je navrhnutý tak, aby využíval to najlepšie z orientálnej kultúry a najnovších poznatkov a technológií západnej vedy. Pomocou ultrazvuku zariadenie rozkladá esenciálny olej a vodu na hmlu mikročastíc a uvoľňuje účinné látky a anióny do vzduchu.

Ultrazvuková technológia esenciálny olej nezahrieva a zachováva všetky jeho pozitívne terapeutické účinky.

https://youtu.be/-x_WTYdGZ5A

 

Kľúčové funkcie

 • Zmes vody a malého množstva éterických olejov sa rozptýli do vzduchu vo forme veľmi jemných mikročastíc.
 • Zvlhčuje a ionizuje vzduch.
 • Čistí vzduch a odstraňuje prach a nežiaduce pachy.
 • Malá veľkosť, jednoduchá preprava a ľahké čistenie.
 • Veľmi tichá prevádzka, ktorá nebude rušiť vaše pokojné prostredie.
 • Farebné prepínanie podsvietenia alebo ich úplné vypnutie.
 • Schopnosť nastaviť intenzitu hmloviny.
 • Bezpečnosť a spoľahlivosť: keď v nádobe nie je dostatok vody, zariadenie sa automaticky vypne.
 • Nízka spotreba energie.

 

Ďalšie funkcie a použitia

 • Zvyšuje imunitu.
 • Prispieva k zlepšeniu alergickej nádchy, astmy a dýchacích problémov.
 • Možno použiť na kontrolu hmyzu, pomáha ničiť baktérie a roztoče.
 • Ničí zvyšky dymu a odstraňuje zdroj zápachu.
 • Môže pôsobiť ako emocionálny stimulant: pomáha vás upokojiť a zbaviť nadmerného stresu.
 • Môže urýchliť metabolizmus buniek a stimulovať ich aktivitu.
 • Po určitom čase používania sa v miestnosti môže vytvoriť jemná hmla.

 

Parametre a špecifikácie

Materiál: plast Farba: svetlé drevo Výkon: 12 W Napätie: 24 V 500 mA Frekvencia: 50-60 Hz Frekvencia vibrácií: 1,7 MHz Objem nádržky na vodu: 300 ml Čas prevádzky: až 5 hodín Hluk: 20 ~ 40 dB Počet výstupov vzduchu: 1 Automatické vypnutie: áno, po vyčerpaní vody v nádobe Podsvietenie: 7 striedajúcich sa farieb, špecifický výber farieb, možnosť vypnutia svetla Mlha: možnosť regulácie intenzity hmly - vysoká / nízka intenzita Rozmery: Ø 133 x 100 mm Hmotnosť difúzora: 354 g Záruka: 2 roky Obsah balenia: difuzér, sieťový adaptér

 

Návod na použitie

Podrobné pokyny na používanie a čistenie difúzora si môžete stiahnuť z karty DOWNLOAD. Súčasťou difúzora je aj návod v tlačenej podobe.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: