Neohodnotené

BEWIT 3S

Táto zmes vzácnych esenciálnych olejov v kvalite CTEO® (Certified Therapeutic Essential Oils) so silnou vôňou sa môže stať vaším najlepším priateľom a zmeniť váš život v pomerne krátkom čase. Skoncujte s odkladaním.
Variant
Dodanie do 10 dní (1 ks) Dodanie do 10 dní (1 ks) Dodanie do 10 dní (1 ks) Zvoľte variant
Kód: 1200000100150205 1200000100050205 1200000100990205 Zvoľte variant
€39,62 / ks €19,42 / ks €1,91 / ks od €1,91 / ks

Zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti BEWIT Jiří Černota sa pri tvorbe tejto nádhernej kompozície inšpiroval samurajským princípom, ktorý títo bojovníci používajú už po stáročia.

Ak chcete niečo urobiť, napočítajte do troch a urobte to. Preto názov 3S - tri sekundy, tri kroky.

Mnohí z nás pracujú na svojej zmene, transformácii, osobnom rozvoji. To zahŕňa používanie nášho myslenia a cítenia. Hlavným prvkom našej životnej zmeny a nášho pokroku sú však naše činy. Naše životy sa menia našimi činmi. To platí pre jednotlivcov aj pre celú spoločnosť. Jedným z tajomstiev úspechu je: začať. Odvážnou snahou tejto zmesi BEWIT je zmeniť svet tým, že pomôže zmeniť jednotlivcov. Paul Brunton raz povedal: "Bez lepších ľudí nebude lepší svet." Jednotlivé esencie tejto vyváženej zmesi môžu podporiť našu schopnosť rýchlo sa rozhodovať a vytrvať. Začať a pokračovať. BEWIT 3S môže podporiť našu silnú vôľu a pomôcť prekonať prokrastináciu. Môže pôsobiť na fyzickej, mentálnej a emocionálnej úrovni. Môže podporiť našu predstavivosť a kreativitu.

Prebudite v sebe samuraja, vytvorte čuchovú kotvu so zmesou BEWIT 3S a vyplavíte na povrch svoj skrytý potenciál. Narodili sme sa, aby sme zvíťazili. Je možné, že BEWIT 3S sa stane vaším obľúbeným parfémom.

Použite silu myšlienok na podporu svojho tela a mysle pomocou pozitívnej afirmácie.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie