Neohodnotené

BEWIT ANTIS

Zmes vzácnych 100% prírodných esenciálnych olejov v kvalite CTEO® (Certified Therapeutic Essential Oils) BEWIT ANTIS oceníte v situáciách, keď čelíte nadmernej aktivite a prepracovanosti a chcete podporiť pocit spokojnosti, šťastia, pokoja a mieru.
Variant
Dodanie do 10 dní (1 ks) Dodanie do 10 dní (3 ks) Dodanie do 10 dní (1 ks) Zvoľte variant
Kód: 1200000100150066 1200000100050066 1200000100990066 Zvoľte variant
€41,44 / ks €20,30 / ks €2,06 / ks od €2,06 / ks

Vdychovanie vôní, ktoré majú upokojujúci účinok, je osvedčený spôsob, ako zmierniť pocity napätia a zmätku.

Dôležitou zložkou zmesi BEWIT ANTIS sú citrusové esencie - pomaranč a bergamot. Obe majú teplú, sviežu a sladkú vôňu, ktorá pomáha navodiť pocit pokoja a optimizmu. Je vhodná aj pre perfekcionistov, pretože prináša uvoľnenie a ľahšie riešenie problémov, najmä keď sa obávame úspechu a bojíme sa, že nedosiahneme požadovanú úroveň.

Vôňa levandule prispieva k lepšej relaxácii a spánku. Hřebíček a yzop sú tiež zastúpené v zmesi. Najmä ambiciózni a pracovití ľudia sa môžu ľahko dostať do stavu, keď stres a nadmerná aktivita prekročia únosnú mieru. Trvalý tlak môže ľahko vyvolať pocity depresie a môže viesť k vyhoreniu a strate motivácie.

Ztráta zamestnania môže byť tiež spúšťačom depresie, ktorá súvisí so stratou životného cieľa a vízie. Schopnosť vyjadriť a presadiť svoju vôľu je rozvinutá, ale nie je v rovnováhe.

Zmes olejov ANTIS má oslobodzujúci účinok. Uvoľňuje psychologické bloky a uzly, ktoré vznikli potláčaním emócií. Pomáha prekonať pocit obete a nespokojnosti. Podporuje schopnosť odpúšťať a súcitiť.

Veľkou výhodou 100% prírodných esenciálnych olejov je, že môžu pôsobiť na mnohých úrovniach a prostredníctvom mnohých mechanizmov súčasne. Vzájomným pôsobením jednotlivých esencií v zmesi sa dosahuje silný synergický účinok.

Upozornenie: Vzhľadom na prevažujúcu citrusovú zložku sa vyhnite aplikácii na pokožku, ktorá bude v nasledujúcich 24 hodinách vystavená priamemu slnečnému žiareniu alebo UV žiareniu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: