Neohodnotené

BEWIT ANTIS

Zmes vzácnych 100% prírodných esenciálnych olejov v kvalite CTEO® (Certified Therapeutic Essential Oils) BEWIT ANTIS oceníte v situáciách, keď čelíte nadmernej aktivite a prepracovanosti a chcete podporiť pocit spokojnosti, šťastia, pokoja a mieru.
Variant
Dodanie do 10 dní (1 ks) Dodanie do 10 dní (3 ks) Dodanie do 10 dní (1 ks) Zvoľte variant
Kód: 1200000100150066 1200000100050066 1200000100990066 Zvoľte variant
€36,77 / ks €18,02 / ks €1,91 / ks od €1,91 / ks

Vdychovanie vôní, ktoré majú upokojujúci účinok, je osvedčený spôsob, ako zmierniť pocity napätia a zmätku.

Dôležitou zložkou zmesi BEWIT ANTIS sú citrusové esencie - pomaranč a bergamot. Obe majú teplú, sviežu a sladkú vôňu, ktorá pomáha navodiť pocit pokoja a optimizmu. Je vhodná aj pre perfekcionistov, pretože prináša uvoľnenie a ľahšie riešenie problémov, najmä keď sa obávame úspechu a bojíme sa, že nedosiahneme požadovanú úroveň.

Vôňa levandule prispieva k lepšej relaxácii a spánku. Hřebíček a yzop sú tiež zastúpené v zmesi. Najmä ambiciózni a pracovití ľudia sa môžu ľahko dostať do stavu, keď stres a nadmerná aktivita prekročia únosnú mieru. Trvalý tlak môže ľahko vyvolať pocity depresie a môže viesť k vyhoreniu a strate motivácie.

Ztráta zamestnania môže byť tiež spúšťačom depresie, ktorá súvisí so stratou životného cieľa a vízie. Schopnosť vyjadriť a presadiť svoju vôľu je rozvinutá, ale nie je v rovnováhe.

Zmes olejov ANTIS má oslobodzujúci účinok. Uvoľňuje psychologické bloky a uzly, ktoré vznikli potláčaním emócií. Pomáha prekonať pocit obete a nespokojnosti. Podporuje schopnosť odpúšťať a súcitiť.

Veľkou výhodou 100% prírodných esenciálnych olejov je, že môžu pôsobiť na mnohých úrovniach a prostredníctvom mnohých mechanizmov súčasne. Vzájomným pôsobením jednotlivých esencií v zmesi sa dosahuje silný synergický účinok.

Upozornenie: Vzhľadom na prevažujúcu citrusovú zložku sa vyhnite aplikácii na pokožku, ktorá bude v nasledujúcich 24 hodinách vystavená priamemu slnečnému žiareniu alebo UV žiareniu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie