Neohodnotené

BEWIT® BIO PRAWTEIN® ASTRO SUN

V astrológii sa Slnko spája s energiou jang, ktorá symbolizuje vôľu a expanziu. Slnko, zdroj **svetla** a **života**, je prirodzene **horúce** a **suché**. Jednotliví vládcovia ASTRA **ovplyvňujú ducha, dušu a telo frekvenciami planét**. Posilňujú aspekty planét, ktoré zastupujú, a eliminujú aspekty ich náprotivkov.
Dodanie do 10 dní (1 ks)
Kód: 3501000010000049
€31,21 / ks
Kategória: Prawtein
Varianta: BEWIT® BIO PRAWTEIN® ASTRO SUN

PRAWTEIN® ASTRO SUN so slnečnou frekvenciou

V astrológii sa Slnko spája s energiou jang, ktorá symbolizuje vôľu a expanziu. Slnko, zdroj svetla a života, je prirodzene horúce a suché. Zlato, kov reprezentujúci frekvenciu Slnka, je teda kľúčovou otázkou Prawteinovej astro SUN.

 

Prawteins s frekvenciou planét

Vývoj úplne unikátneho radu ASTRO Prawteins vychádzal z cenných poznatkov stredovekých astrológov a vedcov, ktorí zistili, že všetky negatívne stavy a ich riešenia tesne súvisia s planetárnymi vplyvmi, s ich frekvenciami. Tieto frekvencie možno dosiahnuť aj pomocou planetárnych ladičiek, ktorými ich prenášame na jednotlivé krevety. Okrem toho použitím spagyria zabezpečíme, aby sa v nich zachovali aj frekvencie.

Jednotlivé tabletky ASTRO tak pôsobia na ducha, dušu a telo frekvenciami daných planét. Posilňujú aspekty planét, ktoré zastupujú, a eliminujú aspekty ich náprotivkov.

 

Kakaové bôby - nenahraditeľný základ všetkých kreviet

Základnou zložkou prawteins sú 100 % prírodné BIO RAW fermentované nepražené kakaové bôby. Po vysušení na slnku sa kakaové bôby zbavia šupky a rozdrvia sa na zrnká. Tie sa potom spolu s ostatnými prísadami rozomelú na jednotnú hmotu - výsledný prawtein - tým najšetrnejším spôsobom.

Samotné nepražené kakaové bôby sú dôležitým zdrojom nielen širokého spektra vitamínov, minerálov a cenných fytonutrientov, ale aj kvalitného kakaového masla, rastlinných proteínov a účinných antioxidantov. Okrem toho sú takéto kvalitné kakaové bôby najlepším prírodným zdrojom veľkého množstva ľahko stráviteľného horčíka a potrebnej organickej síry.

 

Výťažky z rastlinných púčikov

Extrakty z púčikov, ktoré sú súčasťou BIO RAW GEMMA COMPLEX, obohacujú zloženie rastlinných púčikov o látky, ktoré sa podieľajú na ochrane a výstavbe nových rastlinných systémov.

 

11 dôvodov, prečo si vybrať PRAWTEIN ASTRO SUN

 1. Zloženie navrhnuté v súlade s planetárnymi frekvenciami.
 2. 100% poteší všetkých vegetariánov a vegánov.
 3. Vyrába sa výlučne z prírodných zložiek najvyššej kvality.
 4. Nenájdete tu žiadne syntetické farbivá, plnivá, stabilizátory,...
 5. Väčšina ingrediencií je v certifikovanej kvalite BIO RAW a mnohé z nich sú tiež z voľnej prírody.
 6. Bylinky a púčiky sú ručne zbierané na úpätí Beskýd a sušené na slnku.
 7. Obsahuje terapeutické esenciálne oleje CTEO®.
 8. Teplota procesov nepresahuje 42 °C, čo je zatiaľ najšetrnejší spôsob spracovania.
 9. Vyrába sa v malých sériách v našom výrobnom závode v Ostrave.
 10. Pestovanie, výroba, testovanie a kontrola zahŕňajú vysoký podiel manuálnej práce.
 11. Každá pravička je vyrobená s láskou a láskavou starostlivosťou všetkých zúčastnených.

 

Prawtein je stále nažive

Šetrné zaobchádzanie, 100 % prírodné suroviny a nízke teploty spracovania. Vďaka tejto kombinácii si krevety zachovávajú maximálne množstvo životne dôležitých enzýmov = sú stále živé.

Mierne enzymatické zmeny v štruktúre a vôni môžu byť dôkazom tejto živosti. A to aj napriek tomu, že zloženie riktínov je úplne nezmenené... Aj vo voľnej prírode sú tieto zmeny prirodzené a žiaduce.

Každá pravica je úplne bezpečná. Pomáhajú mu prirodzene sa vyskytujúce antioxidanty, vysoký podiel kvalitných tukov a esenciálne látky s konzervačnou účinnosťou.

 

Bez temperovania a s patinou na povrchu

V záujme dodržiavania zásad RAW výrobkov sa pri výrobe vynecháva tzv. temperovanie. Spravidla k tomu dochádza pri teplotách okolo 47 °C alebo vyšších. Kakaové maslo potom prirodzene vytvára relatívne stabilné špicaté kryštáliky a čiastočne uvoľnený tuk môže vystúpiť na povrch výrobku = patina.

Každý prawtein obsahuje rôzne zložky, ktoré môžu výslednú patinu sfarbiť do rôznych odtieňov. Tie však vôbec nie sú na škodu.

 • Béžové odtiene - superpotraviny ako maca peruviana, rohovník,...
 • Zelené odtiene - byliny (päťlistá gynostema, žihľava,...) alebo morské riasy (pílová palma, atlantická spirulina,...).
 • A ďalšie farebné odtiene, ktoré sa líšia v závislosti od rôznych druhov kreviet.

 

Úplne jedinečná výroba kreviet

Výrobky BEWIT® PRAWTEIN® spĺňajú všetky zásady RAW - pomocou súčasnej najšetrnejšej technológie regulujeme teplotu výrobného procesu tak, aby nepresiahla 42 °C. Tým sa zabráni strate cenných, tepelne labilných látok a prirodzene sa vyskytujúcich enzýmov = žiadna zbytočná degradácia konečného výrobku.

Súčasné zloženie kreviet sme navrhli tak, aby nebola potrebná ani štipka stabilizátorov, farbív, plnidiel a iných syntetických látok. Pri ich vývoji a výrobe sme vychádzali z najnovších vedeckých poznatkov, súčasných vedeckých štúdií a postupov, ako aj zo skúseností našich predkov. Postupovali sme tiež podľa zásad SPAGYRIA - dokonalých postupov spracovania rastlín, ktoré nie sú bežne použiteľné v praxi.

Intrinsic sú aj úplne jedinečné prvky LIGHT ESSENCE a GOLD ESSENCE, pri ktorých výrobe používame 24-karátové zlato. Presné výrobné postupy sú však obchodným tajomstvom spoločnosti BEWIT®.

 

Dávkovanie

3 x denne jedna až dve malé (espresso) "čajové lyžičky":[https://bewit.love/produkt/espresso-spoon/]. Hrdlo fľaše bolo zvolené tak, aby cezň neprešla lyžička väčšia ako na espresso.

 

BEWIT® PRAWTEIN® ASTRO SUN obsahuje:

 • BIO surové kakaové bôby Theobroma Cacao
 • BIO jaggery / sušená trstinová šťava
 • BIO olej zo semien Helianthus Annuus / slnečnicový olej
 • BIO RAW GEMMA COMPLEX (Castanea Sativa Mill. Výťažok z púčikov, výťažok z púčikov Fagus Sylvatica, výťažok z púčikov Prunus Avium, výťažok z púčikov Prunus Cerasus L., výťažok z púčikov Juglans Regia L. výťažok z púčikov / výťažok z púčikov vlašského orecha, výťažok z púčikov Malus Domestica / výťažok z púčikov domáceho jablka, výťažok z púčikov Tilia Cordata / výťažok z púčikov lipy srdcovej, BIO Helianthus Annuus Seed Oil / slnečnicový olej, BIO Lavandula Angustifolia Essential Oil / levanduľový esenciálny olej)
 • BIO esenciálna voda Gold
 • BIO esenciálny olej Lavandula Angustifolia (BIO GOLD ESSENCE)
 • BIO esenciálny olej Lavandula Angustifolia (BIO LIGHT ESSENCE)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: