Neohodnotené

BEWIT Večná hojnosť

Olejový parfém "Eternal Abundance" od Heleny Kohoutovej, zakladateľky platformy Helas a značky ETERNAL by Helena.
Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 7200000200150001
€57,29 / ks
Kategória: Roll-on
Varianta: 15 ml
Položka bola vypredaná…

Eternal ABUNDANCE olejový parfém so 100% prírodnými esenciálnymi olejmi v kvalite CTEO®

Hlboké tóny tejto jedinečnej zmesi esenciálnych olejov sa dotýkajú vnútornej podstaty človeka. Vnáša do nášho života nový rozmer vnímania, chápania a perspektívy a pôsobí ako pomyselná KOTVA, ktorá vám umožní byť v spojení so zemou a zároveň mať hlavu v oblakoch.

"Eternal Abundance je premyslená mystická kombinácia 45 zložiek, ktoré spolu komunikujú ako orchester. Vznešenosť a nezávislosť ruže ako kráľovnej kvetov sa tu skrýva v niekoľkých podobách. Jeho jedinečnosť podčiarkujú korenisté a svieže tóny červeného pomaranča, pačuli, mäty, levandule, ale aj sila esencií borovice, rozmarínu a šalvie. Túto jedinečnú kombináciu vzácnych zložiek ocenia ženy aj muži.

"Večná hojnosť" je tiež vysoká vibrácia. Energia, ktorá nám umožňuje vytvárať a prijímať nekonečné množstvo podnetov. Nekonečná hojnosť sa nemeria peniazmi, je to nevyčerpateľná sila, ktorá k nám prichádza ako odmena za to, že sme nezišli zo správnej cesty. Prináša sebadôveru, sebavedomie a život bez strachu.

Olejový parfém "Eternal Abundance" od Heleny Kohoutovej, zakladateľky platformy Helas a značky ETERNAL by Helena.

Balenie je v 15 ml fľaštičke z krásneho hnedého lesklého skla, s guľôčkami z rolovacieho skla a uzáverom v zlatej farbe.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: