Neohodnotené

BEWIT Večná hojnosť

Olejový parfém "Eternal Abundance" od Heleny Kohoutovej, zakladateľky platformy Helas a značky ETERNAL by Helena.
Dodanie do 10 dní (1 ks)
Kód: 7200000200150001
€52,88 / ks
Kategória: Roll-on
Varianta: 15 ml

Eternal ABUNDANCE olejový parfém so 100% prírodnými esenciálnymi olejmi v kvalite CTEO®

Hlboké tóny tejto jedinečnej zmesi esenciálnych olejov sa dotýkajú vnútornej podstaty človeka. Vnáša do nášho života nový rozmer vnímania, chápania a perspektívy a pôsobí ako pomyselná KOTVA, ktorá vám umožní byť v spojení so zemou a zároveň mať hlavu v oblakoch.

"Eternal Abundance je premyslená mystická kombinácia 45 zložiek, ktoré spolu komunikujú ako orchester. Vznešenosť a nezávislosť ruže ako kráľovnej kvetov sa tu skrýva v niekoľkých podobách. Jeho jedinečnosť podčiarkujú korenisté a svieže tóny červeného pomaranča, pačuli, mäty, levandule, ale aj sila esencií borovice, rozmarínu a šalvie. Túto jedinečnú kombináciu vzácnych zložiek ocenia ženy aj muži.

"Večná hojnosť" je tiež vysoká vibrácia. Energia, ktorá nám umožňuje vytvárať a prijímať nekonečné množstvo podnetov. Nekonečná hojnosť sa nemeria peniazmi, je to nevyčerpateľná sila, ktorá k nám prichádza ako odmena za to, že sme nezišli zo správnej cesty. Prináša sebadôveru, sebavedomie a život bez strachu.

Olejový parfém "Eternal Abundance" od Heleny Kohoutovej, zakladateľky platformy Helas a značky ETERNAL by Helena.

Balenie je v 15 ml fľaštičke z krásneho hnedého lesklého skla, s guľôčkami z rolovacieho skla a uzáverom v zlatej farbe.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie