Neohodnotené

BEWIT FAITH

BEWIT FAITH je zmes vzácnych 100% prírodných esenciálnych olejov v kvalite CTEO (Certified Therapeutic Essential Oils). Jeho synergické pôsobenie môže podporiť pocit viery, sebadôvery, motivácie a zmyslu. Dokáže podporiť a harmonizovať na úrovni tela, mysle a ducha.
Variant
Dodanie do 10 dní (1 ks) Dodanie do 10 dní (1 ks) Dodanie do 10 dní (1 ks) Zvoľte variant
Kód: 1200000100150227 1200000100050227 1200000100990227 Zvoľte variant
€44,87 / ks €21,98 / ks €1,91 / ks od €1,91 / ks

Každý, kto už niekedy začal nejaký projekt, si môže uvedomiť, že okrem rozhodnutia, plánu a súhrnu vedomostí potrebuje aj určitú úroveň sebadôvery, vnútornej dôvery, presvedčenia, že tento projekt má zmysel, že existuje určitá šanca ho zvládnuť a úspešne dokončiť. Platí to pre menšie projekty, ako je plánovanie dovolenky, zvládnutie školy, učenie sa zručnosti, cudzieho jazyka, ale aj pre väčšie projekty, ako je stavba domu, založenie a budovanie podniku, svadba alebo celkové riadenie a zvládnutie svojho života. Opakované výroky mnohých úspešných jednotlivcov nám potvrdzujú, že takúto silu - vieru - môžeme nájsť, posilniť a využiť. Dobrým nástrojom v tomto procese môže byť zmes BEWIT FAITH.

Tak ako pri iných zmesiach, aj pri tejto si môžete vytvoriť čuchovú kotvu. Používajte ho v situáciách, keď sa upokojujete, keď sa cítite sebaisto, silno veríte v seba, keď ste motivovaní a spokojní. Zapamätajte si tento stav mysle - ukotvite sa v ňom, urobte z neho svoju čuchovú kotvu. V situáciách, keď je vaša viera a pokoj počas dňa narušená, použite niekoľko kvapiek zmesi a čo najživšie si pripomeňte svoju kotvu. Zmena postoja môže byť okamžitá. Časom si možno uvedomíte, že naše myslenie priamo súvisí so situáciami a udalosťami, ktoré prežívame. Snaha o správny postoj je činnosť, ktorej sa oplatí venovať čas a energiu. Väčšiu harmóniu a pravdivosť v našich postojoch môže sprevádzať uvedomenie si synchronicity a prepojenosti javov.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie