Neohodnotené

BEWIT FAITH

BEWIT FAITH je zmes vzácnych 100% prírodných esenciálnych olejov v kvalite CTEO (Certified Therapeutic Essential Oils). Jeho synergické pôsobenie môže podporiť pocit viery, sebadôvery, motivácie a zmyslu. Dokáže podporiť a harmonizovať na úrovni tela, mysle a ducha.
Variant
Dodanie do 10 dní (1 ks) Dodanie do 10 dní (1 ks) Dodanie do 10 dní (1 ks) Zvoľte variant
Kód: 1200000100150227 1200000100050227 1200000100990227 Zvoľte variant
€50,54 / ks €24,77 / ks €2,06 / ks od €2,06 / ks

Každý, kto už niekedy začal nejaký projekt, si môže uvedomiť, že okrem rozhodnutia, plánu a súhrnu vedomostí potrebuje aj určitú úroveň sebadôvery, vnútornej dôvery, presvedčenia, že tento projekt má zmysel, že existuje určitá šanca ho zvládnuť a úspešne dokončiť. Platí to pre menšie projekty, ako je plánovanie dovolenky, zvládnutie školy, učenie sa zručnosti, cudzieho jazyka, ale aj pre väčšie projekty, ako je stavba domu, založenie a budovanie podniku, svadba alebo celkové riadenie a zvládnutie svojho života. Opakované výroky mnohých úspešných jednotlivcov nám potvrdzujú, že takúto silu - vieru - môžeme nájsť, posilniť a využiť. Dobrým nástrojom v tomto procese môže byť zmes BEWIT FAITH.

Tak ako pri iných zmesiach, aj pri tejto si môžete vytvoriť čuchovú kotvu. Používajte ho v situáciách, keď sa upokojujete, keď sa cítite sebaisto, silno veríte v seba, keď ste motivovaní a spokojní. Zapamätajte si tento stav mysle - ukotvite sa v ňom, urobte z neho svoju čuchovú kotvu. V situáciách, keď je vaša viera a pokoj počas dňa narušená, použite niekoľko kvapiek zmesi a čo najživšie si pripomeňte svoju kotvu. Zmena postoja môže byť okamžitá. Časom si možno uvedomíte, že naše myslenie priamo súvisí so situáciami a udalosťami, ktoré prežívame. Snaha o správny postoj je činnosť, ktorej sa oplatí venovať čas a energiu. Väčšiu harmóniu a pravdivosť v našich postojoch môže sprevádzať uvedomenie si synchronicity a prepojenosti javov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: