Neohodnotené

BEWIT LEARNING

Ak študujete, majte po ruke zmes vzácnych 100% prírodných esenciálnych olejov v najvyššej kvalite CTEO® (Certified Therapeutic Essential Oils) BEWIT LEARNING.
Variant
Dodanie do 10 dní (1 ks) Dodanie do 10 dní (1 ks) Dodanie do 10 dní (1 ks) Zvoľte variant
Kód: 1200000100150095 1200000100050095 1200000100990095 Zvoľte variant
€43 / ks €21,07 / ks €2,06 / ks od €2,06 / ks

Schopnosť sústrediť sa, mať jasnú myseľ a prirodzenú zvedavosť je dôležitá pre každého z nás. Dnešný svet si vyžaduje, aby sme sa neustále vzdelávali.

Zručnosti potrebné na rýchle a jednoduché učenie môžete vhodne podporiť aj pomocou našej synergickej zmesi LEARNING. Je vyvážená tak, aby vhodne podporovala rýchle a jednoduché učenie.

Pomáha aj vtedy, keď je príčinou nízkej schopnosti koncentrácie nízka vitalita, únava, napätie, nervové vyčerpanie a zlý zdravotný stav. Pomáha prekonať otupenú a slabú myseľ. Posilňuje myseľ, podporuje zvedavosť, jasnosť a kreativitu.

Či už je vašou doménou umenie, veda, obchod alebo šport, zmes LEARNING sa určite stane vaším obľúbeným pomocníkom.

Zmes esenciálnych olejov, ktorej výhody oceníte, ak sa ocitnete v úlohe študenta. Týka sa to nás všetkých. Dnešný svet si vyžaduje, aby sme sa neustále vzdelávali. Zmes bola vyvážená tak, aby vhodne podporovala celý proces učenia. Túto funkciu plní základový olej, ktorý stimuluje duševnú činnosť, ale môže tiež pomôcť zvládať stres a prispieť k emocionálnej pohode. Cédrový olej môže dodať silu v čase krízy a navodiť pocit sebadôvery a odolnosti. Pomáha tiež zvládať emócie vyvolané stresom. Citrón je známy svojimi pozitívnymi účinkami na koncentráciu a myslenie

Použite silu myšlienky na podporu svojho tela a mysle pozitívnou afirmáciou: "Učenie ma robí šťastným. Učím sa ľahko a rýchlo. Moja schopnosť učiť sa a môj fyzický a duševný potenciál sa rozvíjajú a zlepšujú každým dňom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: