Neohodnotené

BEWIT LOVE

Zmes vzácnych 100% prírodných esenciálnych olejov v najvyššej kvalite CTEO® (Certified Therapeutic Essential Oils) vo vás môže svojou synergickou kombináciou podporiť lásku, pokoj a harmóniu.
Variant
Dodanie do 10 dní (1 ks) Dodanie do 10 dní (1 ks) Dodanie do 10 dní (1 ks) Zvoľte variant
Kód: 1200000100150196 1200000100050196 1200000100990196 Zvoľte variant
€42,72 / ks €20,94 / ks €1,91 / ks od €1,91 / ks

"All you need is love", všetko, čo potrebuješ, je láska, spieva sa v slávnej piesni Beatles. Láska, láska. Jedno krátke slovo, ktoré môže v mysliach rôznych ľudí vyvolať rôzne významy a obrazy. Starovekí Gréci dokázali vo svojom jazyku lepšie rozlišovať a pre slovo láska používali rôzne slová. Eros pre osobnú lásku milencov, Storge pre lásku príbuzenstva, Philia pre lásku priateľstva, Philanthrope pre lásku k ľudstvu, Agape pre lásku bez predmetu, lásku, ktorá je stavom bytia.

Vzácne esenciálne oleje v tejto zmesi, ktoré sú nabité energiou v procese pyramídovania, môžu vďaka synergii mnohých stoviek jednotlivých zložiek a ich vysokým frekvenciám pomôcť pri procese obrátenia pozornosti dovnútra a otvorenia srdca.

Každý z nás vedome či nevedome kráča po tejto ceste sebapoznávania a sebarealizácie. Používanie vlastnej vôle a aktivity je nevyhnutné. Paul Brunton napísal na túto tému krásny výrok: "Dve veci sa vyžadujú od človeka predtým, ako sa v ňom môže prejaviť milosť. Prvou je schopnosť prijímať ju. Druhou je spolupráca s ním. V prvom prípade musí ego pokoriť, v druhom ho musí očistiť."

Všetci máme v srdci milosť. Jej spojenie a vyváženie s inteligenciou vedie k múdrosti.

Buď s láskou

BEWIT.LOVE

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie