Neohodnotené

BEWIT MAGIC

Zmes vzácnych 100% prírodných esenciálnych olejov najvyššej kvality CTEO® (Certified Therapeutic Essential Oils), ktorých synergická kombinácia dokáže podporiť pokoj, jemnosť vnímania a pocit výnimočnosti.
Variant
Dodanie do 10 dní (1 ks) Dodanie do 10 dní (1 ks) Dodanie do 10 dní (1 ks) Zvoľte variant
Kód: 1200000100150211 1200000100050211 1200000100990211 Zvoľte variant
€44,38 / ks €21,74 / ks €2,06 / ks od €2,06 / ks

"Návrat márnotratného syna" je téma, ktorá sa objavuje v mnohých umeleckých dielach. Objavuje sa na viacerých slávnych stredovekých maľbách. Syn sa vydáva do sveta a po dlhej, strastiplnej ceste sa vracia k otcovi a zisťuje, že to, čo tak dlho hľadal v ďalekých krajinách, mal od samého začiatku.

Pri vytváraní zmesi BEWIT MAGIC sme si dali za cieľ vytvoriť zmes, ktorá by nám svojou harmóniou, krásou a energiou pripomenula, že sme už vo svojej podstate celiství. Už teraz sme vo svojej podstate takí úplní, ako nikdy nebudeme. Musíme si len uvedomiť túto hlbokú pravdu. Naplniť svoj potenciál pravdivým prístupom. Uvedomiť si, že už teraz, kdekoľvek sme, sme doma vo svojom srdci, kde nikdy nie sme sami. Každý okamih nášho života je dar, každý okamih je magický. Neexistujú obyčajné dni. Keď si to uvedomíme, začneme napĺňať svoj osud, riadiť sa vlastnou intuíciou a nechať sa voľne unášať prúdom života. Začíname žiť, sme znovuzrodení. Neznamená to, že sa staneme pasívnymi, že sa budeme správať hlúpo alebo že sa necháme zneužiť ľstivými a falošnými ľuďmi. Znamená to, že budeme robiť to, čo máme. Kľúčovým postojom je odovzdanie sa. Neodovzdávajte sa svojmu egoizmu, ale svojmu vyššiemu Ja, svojmu Nadja. BEWIT MAGIC môže byť vaším priateľom, pomocníkom, oporou alebo učiteľom pri plnení tohto odporúčania, ktoré ľudstvu hovorili mudrci po tisícročia. Hľadanie sa začína a končí v srdci. Nakoniec je potrebné odhliadnuť od samotného prístupu k vyhľadávaniu. Akokoľvek to bolo na začiatku užitočné, neskôr sa to stalo prekážkou. Nie je čo hľadať. Neexistuje iné východisko, ako zabudnúť na seba a neúnavne hľadieť na Nadja. Nech sú všetci šťastní.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: