Neohodnotené

BEWIT® MAN CANCER

Pre ľudí narodených vo vodnom znamení Raka bude začlenenie hodnôt opačného znamenia, zemitého Kozorožca, do ich charakteru užitočné a niekedy aj náročné pre ich rozvoj.
Dodanie do 10 dní (1 ks)
Kód: 7200000200150278
€27,96 / ks
Kategória: Znamenie zverokruhu
Varianta: BEWIT® MAN CANCER

Rak (22. júna - 22. júla)

Rak je znamenie, ktoré obohacuje zverokruh o prvok citu, emócií a lásky v mnohých podobách. Motto rakoviny znie: "Cítim." Rak je starostlivá a láskavá matka zverokruhu, ktorá sa dokáže dokonale vcítiť do potrieb druhých. Najčastejšie sa spája s domovom a rodinou. Raky majú veľkú potrebu istoty a bezpečia a sú ochotné urobiť veľa pre ich vytvorenie a zachovanie. Vodný živel dodáva Rakovi veľkú citlivosť a vnímavosť. Vládcom Raka je premenlivá Luna. Preto na nás niekedy môžu pôsobiť láskavo a priateľsky a inokedy v nich môžeme vnímať melanchóliu, introverziu a odmeranosť. Ich diplomatické schopnosti im často pomáhajú dosiahnuť ich ciele. Majú veľmi silný dar predstavivosti. Raci bývajú veľmi chápaví a citliví spoločníci, partneri. Keď si niekoho obľúbia, majú tendenciu urobiť pre neho čokoľvek. Majú zmysel pre umenie a majú radi staré veci, ktoré dýchajú minulosťou.

Stín tohto znamenia niekedy spočíva v lipnutí na tom, čo sa už dávno stalo bezobsažným, zastaraným. Rakovina si radšej nechá odlomiť pazúr, ako by mala pustiť to, čoho sa kedysi držala, aj keď jej to neprináša nič dobré alebo ju to privádza k výslovnému sebazničeniu. Rak vie trucovať, urážať sa a riešiť problémy tak, ako stokrát nič nezabilo osla. Ak sa Rak cíti zranený, môže sa začať správať nezmyselne a jeho schopnosť spolupracovať s ostatnými je znížená. Niekedy môže mať tendenciu správať sa tvrdohlavo a detinsky. Výzvou pre niektorých Rakov býva zvládanie sklonov k náladovosti, neznášanlivosti, márnivosti a prílišnému zdôrazňovaniu pocitov. Mali by sa naučiť vnímať, chápať a prekonávať tieto postoje. Nie každý dokáže pochopiť pocity Rakov, preto sa nezriedka stáva, že Rakom ostatní nerozumejú.

Rak pomáha Rakovi vidieť pred sebou nové perspektívy, prestať sa prehrabávať v zatuchnutej minulosti. Dodáva mu odvahu postaviť sa za seba, dotiahnuť svoje sny do zhmotnených výsledkov a stabilizovať svoju náladovosť.

Motto

Každé slnečné znamenie má pomyselného partnera na opačnej strane Slnka. Keď si uvedomíme, že našou úlohou je integrovať hodnoty tohto protiľahlého znamenia a rozvíjať ich, začneme do svojho života vnášať viac rovnováhy. Postupne začneme lepšie rozumieť sami sebe a staneme sa celistvejšími. Nastolí sa harmónia medzi hlavou a srdcom. Naša intuícia sa začína viac prebúdzať. Uvedomujeme si svoje vedomie, svoje vyššie ja, svoje Nadja. V našich každodenných myšlienkach a činoch sa začne prejavovať viac inteligencie a lásky. Prejavujeme múdrosť. Napĺňame svoj osud. Nechávame sa voľne unášať životom. Môžeme si uvedomiť svoju veľkosť a zároveň povedať: "Buď vôľa tvoja." Uvedomujeme si, že všetko sa začína a končí paradoxom. Náš život sa stáva prejavom Ducha. Vnímame, že najlepšou radou pre toho, kto to dokáže pochopiť, je byť s Ním, zotrvávať s Ním - byť s Ním. BEWIT.

Základom parfumu je frakcionovaný kokosový olej, dokonalý prostriedok pre esenciálny koktail namiešaný presne pre vaše znamenie. Balené v 15 ml fľaštičke z krásneho hnedého lesklého skla, roll-on sklenenými guľôčkami a uzávermi v zlatej farbe.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie