Neohodnotené

BEWIT® MAN GEMINI (GEMINI)

Ak ste sa narodili vo vzdušných Blížencoch, bude pre vás vhodné pochopiť a integrovať hodnoty opačného ohnivého Strelca.
Dodanie do 10 dní (1 ks)
Kód: 7200000200150277
€24,76 / ks
Kategória: Znamenie zverokruhu
Varianta: BEWIT® MAN GEMINI (GEMINI)

Blíženci (22. mája - 21. júna)

Blíženci sú intelektuálne vzdušné znamenie, ktorému jeho vládca Merkúr dáva schopnosť rýchlo myslieť a konať. Blíženci sa riadia heslom: "Myslím." Vynikajú v komunikačných zručnostiach a majú tendenciu prechovávať dve rozdielne osobnosti. Bývajú živé a spoločenské a niekedy sa venujú mnohým veciam naraz. Vynikajú inteligenciou, majú veľký prehľad, vidia súvislosti a dokážu pochopiť zložité problémy. Dokážu sa veľmi rýchlo zorientovať v akejkoľvek situácii. Ich bleskové zameranie im často zaručuje kvalitné výsledky. Nelpia na dogmách. Vzdelanie je pre nich dôležité.

Blíženec je komunikátorom zverokruhu, spojovacím článkom, ktorý má spájať dve úplne odlišné povahy. Sú dôkazom koexistencie úplných protikladov.

Hlavným zámerom pri vytváraní tohto parfumu bolo vytvoriť pomocníka, priateľa a ochrancu pre proces integrácie vlastností opačného znamenia. Vytvoriť jedinečnú prírodnú vôňu, ktorá využíva krásu a synergiu zmesi najvzácnejších terapeutických esenciálnych olejov na podporu inšpirácie, pomoci a vedenia. Podpora prebieha na mnohých úrovniach a prostredníctvom mnohých mechanizmov. Frekvencie, informácie a energia rastlinných esencií môžu podporiť našu harmóniu, porozumenie, vhľad a intuíciu. Každý môže cítiť božskú lásku, ktorá sa prejavuje v molekulách esenciálnych olejov.

Nevýhodou tohto okúzľujúceho znamenia môže byť niekedy hra so slovami, únik, výmysly, neschopnosť udržať si ciele a dosiahnuť tak výsledky. Blíženci sú niekedy ako veční študenti, ktorí sa chcú baviť a nebyť zaťažení starosťami "sveta dospelých". Strelec pomáha Blížencovi pochopiť, že hoci je zručný majster slova, niekedy sú to plytké slová, ktoré nesú len povrchné informácie. So Strelcom sa dokáže dostať pod povrch informácií, myšlienok a nájsť jadro - vyjadriť múdrosť, nájsť korene múdrosti, nielen obdivovať kvety na povrchu.

Motto

Každé slnečné znamenie má pomyselného partnera na opačnej strane Slnka. Keď si uvedomíme, že našou úlohou je integrovať hodnoty tohto protiľahlého znamenia a rozvíjať ich, začneme do svojho života vnášať viac rovnováhy. Postupne začneme lepšie rozumieť sami sebe a staneme sa celistvejšími. Nastolí sa harmónia medzi hlavou a srdcom. Naša intuícia sa začína viac prebúdzať. Uvedomujeme si svoje vedomie, svoje vyššie ja, svoje Nadja. V našich každodenných myšlienkach a činoch sa začne prejavovať viac inteligencie a lásky. Prejavujeme múdrosť. Napĺňame svoj osud. Nechávame sa voľne unášať životom. Môžeme si uvedomiť svoju veľkosť a zároveň povedať: "Buď vôľa tvoja." Uvedomujeme si, že všetko sa začína a končí paradoxom. Náš život sa stáva prejavom Ducha. Vnímame, že najlepšou radou pre toho, kto to dokáže pochopiť, je byť s Ním, zotrvávať s Ním - byť s Ním. BEWIT.

Základom parfumu je frakcionovaný kokosový olej, dokonalý prostriedok pre esenciálny koktail namiešaný presne pre vaše znamenie. Balené v 15 ml fľaštičke z krásneho hnedého lesklého skla, roll-on sklenenými guľôčkami a uzávermi v zlatej farbe.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie