Neohodnotené

BEWIT® MAN LIBRA (VÁHA)

Ak ste sa narodili vo vzdušnom znamení Váh, bude pre vás vhodné pochopiť a integrovať hodnoty opačného ohnivého Barana.
Dodanie 3 až 5 pracovných dní (2 ks)
Kód: 7200000200150281
€30,42 / ks
Kategória: Znamenie zverokruhu
Varianta: BEWIT® MAN LIBRA (VÁHA)

Váhy (23. septembra - 23. októbra)

Libra je vzdušné znamenie, ktorému vládne Venuša. Dáva im šarm a pôvab, jemnú povahu, túžbu po uznaní a obľúbenosti u ostatných. Snažia sa o harmóniu a súlad. Váhy majú veľkú potrebu partnerstva. Rozvíjajú zmysel pre spravodlivosť a fair play. Ich intelekt je podporovaný, aktívne vyhľadávajú poznatky a nové myšlienky. Často sa zaujímajú o medziľudské vzťahy a pôsobia ako zmierovatelia - dokážu urovnávať konflikty. Predtým, ako Váhy niečo urobia, starostlivo zvážia všetky pre a proti. Váhy často prejavujú silné estetické cítenie a umelecký talent.

Hlavným zámerom pri vytváraní tohto parfumu bolo vytvoriť pomocníka, priateľa a ochrancu pre proces integrácie vlastností opačného znamenia. Vytvoriť jedinečnú prírodnú vôňu, ktorá využíva krásu a synergiu zmesi najvzácnejších terapeutických esenciálnych olejov na podporu inšpirácie, pomoci a vedenia. Podpora prebieha na mnohých úrovniach a prostredníctvom mnohých mechanizmov. Frekvencie, informácie a energia rastlinných esencií môžu podporiť našu harmóniu, porozumenie, vhľad a intuíciu. Každý môže cítiť božskú lásku, ktorá sa prejavuje v molekulách esenciálnych olejov.

Stínové postoje Váh často zahŕňajú neschopnosť rozhodnúť sa, neschopnosť vyjadriť to, čo im nevyhovuje, a tak vyžarujú konfrontačnú energiu. Baran môže inšpirovať Váhy zdravou odvahou, schopnosťou rozhodnúť sa a ísť do akcie, srdečnosťou a spontánnym vyjadrením citov.

Motto

Každé slnečné znamenie má pomyselného partnera na opačnej strane Slnka. Keď si uvedomíme, že našou úlohou je integrovať hodnoty tohto protiľahlého znamenia a rozvíjať ich, začneme do svojho života vnášať viac rovnováhy. Postupne začneme lepšie rozumieť sami sebe a staneme sa celistvejšími. Nastolí sa harmónia medzi hlavou a srdcom. Naša intuícia sa začína viac prebúdzať. Uvedomujeme si svoje vedomie, svoje vyššie ja, svoje Nadja. V našich každodenných myšlienkach a činoch sa začne prejavovať viac inteligencie a lásky. Prejavujeme múdrosť. Napĺňame svoj osud. Nechávame sa voľne unášať životom. Môžeme si uvedomiť svoju veľkosť a zároveň povedať: "Buď vôľa tvoja." Uvedomujeme si, že všetko sa začína a končí paradoxom. Náš život sa stáva prejavom Ducha. Vnímame, že najlepšou radou pre toho, kto to dokáže pochopiť, je byť s Ním, zotrvávať s Ním - byť s Ním. BEWIT.

Základom parfumu je frakcionovaný kokosový olej, dokonalý prostriedok pre esenciálny koktail namiešaný presne pre vaše znamenie. Balené v 15 ml fľaštičke z krásneho hnedého lesklého skla, roll-on sklenenými guľôčkami a uzávermi v zlatej farbe.