Neohodnotené

BEWIT® MAN VIRGO (PANNA)

Ten, kto sa narodil v zemitom znamení Panny, pravdepodobne zažije životné situácie, ktoré ho budú vyzývať, aby integroval hodnoty opačného znamenia vodných Rýb.
Dodanie do 10 dní (1 ks)
Kód: 7200000200150280
€30,40 / ks
Kategória: Znamenie zverokruhu
Varianta: BEWIT® MAN VIRGO (PANNA)

Panna (23. augusta - 22. septembra)

Panna je znamenie, ktoré prináša poriadok, systém, poriadok, pracovitosť, službu druhým, schopnosť sústrediť sa na detaily a schopnosť analyzovať dej života. Medzi problémy narodených v tomto znamení často patrí neschopnosť dosiahnuť syntézu, prílišné poukazovanie na chyby druhých, puntičkárstvo a poslušnosť s odôvodnením, že nikto iný to nedokáže urobiť lepšie ako Panna. Panny majú sklon k perfekcionizmu a neboja sa zlepšovať svoje schopnosti usilovným a dôsledným cvičením. Panne vládne Merkúr, planéta poslov komunikácie. Panna pracuje s informáciami ako počítač a aj tie najneusporiadanejšie informácie transformuje do usporiadaných jasných konceptov. Panny chcú predovšetkým pomáhať. Sú to milí, nežní a solidárni priatelia a milenci, ktorí využívajú svoj neuveriteľný intelekt a vynaliezavosť na riešenie problémov. Snažia sa nájsť funkčné riešenia a zlepšiť nefunkčné systémy.

Hlavným zámerom pri vytváraní tohto parfumu bolo vytvoriť pomocníka, priateľa a ochrancu pre proces integrácie vlastností opačného znamenia. Vytvoriť jedinečnú prírodnú vôňu, ktorá využíva krásu a synergiu zmesi najvzácnejších terapeutických esenciálnych olejov na podporu inšpirácie, pomoci a vedenia. Podpora prebieha na mnohých úrovniach a prostredníctvom mnohých mechanizmov. Frekvencie, informácie a energia rastlinných esencií môžu podporiť našu harmóniu, porozumenie, vhľad a intuíciu. Každý môže cítiť božskú lásku, ktorá sa prejavuje v molekulách esenciálnych olejov.

Bez hlbokého súcitu a pochopenia pre chyby blížnych sa z toľko potrebnej pomoci stane len chladné mentorovanie, ktoré vyústi do nevôle a odmietnutia.

Motto

Každé slnečné znamenie má pomyselného partnera na opačnej strane Slnka. Keď si uvedomíme, že našou úlohou je integrovať hodnoty tohto protiľahlého znamenia a rozvíjať ich, začneme do svojho života vnášať viac rovnováhy. Postupne začneme lepšie rozumieť sami sebe a staneme sa celistvejšími. Nastolí sa harmónia medzi hlavou a srdcom. Naša intuícia sa začína viac prebúdzať. Uvedomujeme si svoje vedomie, svoje vyššie ja, svoje Nadja. V našich každodenných myšlienkach a činoch sa začne prejavovať viac inteligencie a lásky. Prejavujeme múdrosť. Napĺňame svoj osud. Nechávame sa voľne unášať životom. Môžeme si uvedomiť svoju veľkosť a zároveň povedať: "Buď vôľa tvoja." Uvedomujeme si, že všetko sa začína a končí paradoxom. Náš život sa stáva prejavom Ducha. Vnímame, že najlepšou radou pre toho, kto to dokáže pochopiť, je byť s Ním, zotrvávať s Ním - byť s Ním. BEWIT.

Základom parfumu je frakcionovaný kokosový olej, dokonalý prostriedok pre esenciálny koktail namiešaný presne pre vaše znamenie. Balené v 15 ml fľaštičke z krásneho hnedého lesklého skla, roll-on sklenenými guľôčkami a uzávermi v zlatej farbe.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie