Neohodnotené

BEWIT MONEY

Synergická zmes vzácnych 100% prírodných esenciálnych olejov najvyššej kvality CTEO® (Certified Therapeutic Essential Oils) od spoločnosti BEWIT MONEY vás môže podporiť na vašej ceste k hojnosti a bohatstvu.
Variant
Dodanie do 10 dní (1 ks) Dodanie do 10 dní (1 ks) Dodanie do 10 dní (1 ks) Zvoľte variant
Kód: 1200000100150101 1200000100050101 1200000100990101 Zvoľte variant
€39,55 / ks €19,37 / ks €1,91 / ks od €1,91 / ks

Ak chcete, aby vaša peňaženka vydávala príjemnú vôňu, ktorá vás podporí na ceste k osobnej prosperite, vyskúšajte našu zmes, ktorú sme vytvorili práve na tento účel.

Obsahuje oleje, ktoré boli v tradičných kultúrach cenené ako symbol prosperity (škorica, pomaranč, kadidlo). Dominantným prvkom je tu však Himalájsky céder, ktorý môže posilniť vaše vnútorné odhodlanie a sebadôveru a pomôcť vám dosiahnuť finančnú slobodu.

Zmes MONEY vás môže podporiť a aktivovať vašu myseľ, aby ste si mohli osvojiť schopnosť rýchlejšie a ľahšie priťahovať hojnosť a bohatstvo.

Funguje to na mnohých úrovniach. Podporuje a aktivuje vašu intuíciu a inšpiráciu, čím podporuje vašu schopnosť vytvárať svoje vízie. Uvoľní to našu myseľ, podporí našu kreativitu a posilní našu agentúru. Uľahčí nám to oslobodiť sa od starých myšlienkových vzorcov a hľadať a nachádzať nové riešenia a prístupy.

Dôležité je aktivovať intelekt, analytické myslenie, schopnosť logicky uvažovať, sústrediť sa, rozhodovať sa a lepšie komunikovať. Aby ste dosiahli finančný úspech, musíte zapojiť aj svoju vôľu, schopnosť konať a byť vytrvalý. Zvládanie stresu, strachu a prekonávanie prekážok.

Úsmevy môžu zvýšiť našu radosť zo života, zmysel pre realitu, sebavedomie a cieľavedomosť.

Vytváraním lepších podmienok na to, aby sme sa mohli dotknúť samých seba, nášho vyššieho Ja, Nadja, môže zmes aktivovať ten tajomný prvok v našom živote, faktor X, ktorý funguje svojím vlastným spôsobom, vo svojom vlastnom čase a umožňuje (takmer) všetko.

Očakávajte neočakávané. Zároveň si môžeme uvedomiť, že tí, ktorí nepoznajú hodnotu bohatstva, si ho nezaslúžia.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie