Neohodnotené

BEWIT MONEY

Synergická zmes vzácnych 100% prírodných esenciálnych olejov najvyššej kvality CTEO® (Certified Therapeutic Essential Oils) od spoločnosti BEWIT MONEY vás môže podporiť na vašej ceste k hojnosti a bohatstvu.
Variant
Dodanie do 10 dní (1 ks) Dodanie do 10 dní (1 ks) Dodanie do 10 dní (1 ks) Zvoľte variant
Kód: 1200000100150101 1200000100050101 1200000100990101 Zvoľte variant
€44,56 / ks €21,82 / ks €2,06 / ks od €2,06 / ks

Ak chcete, aby vaša peňaženka vydávala príjemnú vôňu, ktorá vás podporí na ceste k osobnej prosperite, vyskúšajte našu zmes, ktorú sme vytvorili práve na tento účel.

Obsahuje oleje, ktoré boli v tradičných kultúrach cenené ako symbol prosperity (škorica, pomaranč, kadidlo). Dominantným prvkom je tu však Himalájsky céder, ktorý môže posilniť vaše vnútorné odhodlanie a sebadôveru a pomôcť vám dosiahnuť finančnú slobodu.

Zmes MONEY vás môže podporiť a aktivovať vašu myseľ, aby ste si mohli osvojiť schopnosť rýchlejšie a ľahšie priťahovať hojnosť a bohatstvo.

Funguje to na mnohých úrovniach. Podporuje a aktivuje vašu intuíciu a inšpiráciu, čím podporuje vašu schopnosť vytvárať svoje vízie. Uvoľní to našu myseľ, podporí našu kreativitu a posilní našu agentúru. Uľahčí nám to oslobodiť sa od starých myšlienkových vzorcov a hľadať a nachádzať nové riešenia a prístupy.

Dôležité je aktivovať intelekt, analytické myslenie, schopnosť logicky uvažovať, sústrediť sa, rozhodovať sa a lepšie komunikovať. Aby ste dosiahli finančný úspech, musíte zapojiť aj svoju vôľu, schopnosť konať a byť vytrvalý. Zvládanie stresu, strachu a prekonávanie prekážok.

Úsmevy môžu zvýšiť našu radosť zo života, zmysel pre realitu, sebavedomie a cieľavedomosť.

Vytváraním lepších podmienok na to, aby sme sa mohli dotknúť samých seba, nášho vyššieho Ja, Nadja, môže zmes aktivovať ten tajomný prvok v našom živote, faktor X, ktorý funguje svojím vlastným spôsobom, vo svojom vlastnom čase a umožňuje (takmer) všetko.

Očakávajte neočakávané. Zároveň si môžeme uvedomiť, že tí, ktorí nepoznajú hodnotu bohatstva, si ho nezaslúžia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: