Neohodnotené

PARTNERSTVO BEWIT

Zmes vzácnych 100% prírodných esenciálnych olejov v najvyššej kvalite CTEO® (Certified Therapeutic Essential Oils) BEWIT PARTNERSHIP synergicky podporí vašu myseľ, aby ste svoje vzťahy prežívali s radosťou, otvoreným srdcom a vniesli do nich viac tolerancie, pravdivosti a tvorivosti.
Variant
Dodanie do 10 dní (1 ks) Dodanie do 10 dní (1 ks) Dodanie do 10 dní (1 ks) Zvoľte variant
Kód: 1200000100150107 1200000100050107 1200000100990107 Zvoľte variant
€39,55 / ks €19,38 / ks €1,91 / ks od €1,91 / ks

S PARTNERSTVOM chceme prispieť k vášmu zámeru prežívať svoje vzťahy pravdivejšie, zmysluplnejšie, s toleranciou, radosťou a vďačnosťou.

Hlavnú úlohu zohrávajú esencie citróna, palmarosy a rasce. Citrón svojou sviežou, ľahkou, sladkokyslou vôňou navodzuje povznášajúcu náladu a pocity čistoty a sebadôvery. Pomáha tiež "otvoriť srdce" a má mierne afrodiziakálne účinky. Podobne ako rímska rasca vyvoláva pocit sebadôvery a môže povzbudzovať k pevnému odhodlaniu a intímnej oddanosti. Jemná, svieža, citrusová vôňa palmarosy vám pomôže, ak sa cítite neisto, nervózne a ťažko znášate neprítomnosť ľudí, ktorých máte radi.

Zmes stimuluje vašu extrovertnú povahu a uvoľňuje vitalitu, elán a povzbudzuje odvahu prejaviť sa. Zvyšuje vnímavosť. Pomáha prekonať pocity zraniteľnosti a nedostatku sebadôvery. Podnecuje túžbu po intimite a pomáha prekonať strach zo straty vlastnej identity.

Uľahčuje schopnosť prekonať vnútorné bariéry a neistotu a schopnosť vyhovieť druhej osobe. Pomáha vytvoriť rovnováhu a prekonať plachosť. Eliminuje konfrontácie a konflikty. Rozptyľuje znepokojujúce pocity, podozrievanie a nedôveru. Otvára srdce, vzbudzuje dôveru a pomáha prekonať naivitu. Má mierne afrodiziakálne účinky.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie