Neohodnotené

BEWIT® PRAWTEIN® C60 PLUS, S KADIDLOM

Špeciálna verzia "PRAWTEIN C60":[https://bewit.love/produkt/prawtein-c60/], **doplnku stravy**, obohatená o **esenciálny olej z kadidlovníka, "spirulinu a chlorellu vulgaris":[https://bewit.love/zelene-doplnky-stravy/]**.
Dodanie do 10 dní (1 ks)
Kód: 3400100100000011
€119,20 / ks
Kategória: C60
Varianta: BEWIT® PRAWTEIN® C60 PLUS, S KADIDLOM

PRAWTEIN C60 obohatený o najsilnejšie prvky, ktoré nám príroda ponúkla. Zloženie v súlade s najnovšími vedeckými poznatkami

Uhlík života

C60 - prírodná zlúčenina uhlíka, ktorá vyniká mimoriadnym účinkom, ktorý vyplýva z jedinečnej štruktúry molekúl, ktoré obsahuje, fullerénov. [1, 2]

Silná kyselina šikimová

Kyselina šikimová je silná, biologicky aktívna látka borovice ihličia, o ktorú sa v posledných rokoch prejavuje čoraz väčší záujem v mnohých oblastiach výskumu vrátane biomedicínskych aplikácií [3]

.

Vynikajúca absorpčná schopnosť

Organické aktívne uhlie - úplne prírodná látka s výnimočnou absorpčnou schopnosťou, ktorá na seba viaže všetky cudzorodé látky a pomáha ich odstrániť z tela navonok. Aby sme zabezpečili BIO kvalitu, vyrábame si ho aj sami, a to pomocou našej vlastnej technológie, ktorá využíva len vodnú paru a oxid uhličitý.

Zázrak fermentácie

Japonské fazule natto - tradičný pokrm Japoncov, ktorý sa vyznačuje vysokým množstvom prirodzene sa vyskytujúcich účinných látok a vitamínov, ktoré vznikajú fermentáciou. [4]

Tolerantné kadidlo

Olej z kadidla - prírodný esenciálny olej povznášajúcej vône. Jeho všestranné pôsobenie je výsledkom synergickej kombinácie stoviek prirodzene sa vyskytujúcich zložiek. [5]

Fytonutrienty zelených superpotravín

Spirulina, chlorella vulgaris - "zelená superpotravina":[https://bewit.love/zelene-doplnky-stravy/] doslova nabitá potrebnými minerálmi, vitamínmi, enzýmami a ďalšími veľmi cennými fytonutrientmi. Okrem toho v najprirodzenejšej, pre telo najšetrnejšej forme. [6]

Zdroje, certifikované BIO

Rastlinné oleje, extrakty, superpotraviny, byliny a esenciálne oleje, ktoré tvoria zloženie prawteinu C60, sú všetky certifikované ako BIO.

https://youtu.be/oxeuEGvISVM

"Ďalšie skúsenosti členov BEWIT FAMILY":[https://youtube.com/playlist?list=PLyYziTN2dGbPSqIpugmshkbwHoSpQzPXs]

 

 

Kakaové bôby - nenahraditeľný základ pre všetky správne prísady

Základnou zložkou prawteins sú 100 % prírodné BIO RAW fermentované nepražené kakaové bôby. Po vysušení na slnku sa kakaové bôby zbavia šupky a rozdrvia sa na zrnká. Tie sa potom spolu s ostatnými prísadami rozomelú na jednotnú hmotu - výsledný prawtein - tým najšetrnejším spôsobom.

Samotné nepražené kakaové bôby sú dôležitým zdrojom nielen širokého spektra vitamínov, minerálov a cenných fytonutrientov, ale aj kvalitného kakaového masla, rastlinných proteínov a účinných antioxidantov. Okrem toho sú takéto kvalitné kakaové bôby najlepším prírodným zdrojom veľkého množstva ľahko stráviteľného horčíka a potrebnej organickej síry.

 

Výťažky z morských rias a rastlinných púčikov

BIO RAW OMEGA COMPLEX obohacuje zloženie pravteínu o cenné, ľahko vstrebateľné výťažky z BIO certifikovaných chaluh. Tie pochádzajú zo západného pobrežia Írska, z najčistejších vôd severného Atlantiku. Výťažky z púčikov, ktoré sú súčasťou BIO RAW GEMMA COMPLEX, dopĺňajú zloženie výrobku o látky, ktoré sa podieľajú na ochrane a výstavbe nových rastlinných systémov.

Spolu s certifikovanými CTEO® esenciálnymi olejmi, sušenými bylinami, výnimočnými superpotravinami a prírodnými sladidlami predstavujú naše pravteiny úplne jedinečný produkt najvyššej možnej kvality.

 

11 dôvodov, prečo si vybrať PRAWTEIN C60 PLUS, S FRANKINCENOM

 1. Doplnené uhlíkom C60 a špeciálne kadidlovým esenciálnym olejom, spirulinou a chlorellou.
 2. 100% poteší všetkých vegetariánov a vegánov.
 3. Vyrába sa výlučne z prírodných zložiek najvyššej kvality.
 4. Žiadne syntetické farbivá, plnidlá, stabilizátory,...
 5. Väčšina zložiek je v certifikovanej kvalite BIO RAW a mnohé pochádzajú z voľnej prírody.
 6. Bylinky a púčiky sú ručne zbierané na úpätí Beskýd a sušené na slnku.
 7. Obsahuje terapeutické esenciálne oleje CTEO®.
 8. Teplota procesov nepresahuje 42 °C, čo je zatiaľ najšetrnejší spôsob spracovania.
 9. Vyrába sa v malých sériách v našom výrobnom závode v Ostrave.
 10. Pestovanie, výroba, testovanie a kontrola zahŕňajú vysoký podiel manuálnej práce.
 11. Každá pravička je vyrobená s láskou a láskavou starostlivosťou všetkých zúčastnených.

 

Prawtein je stále nažive

Šetrné zaobchádzanie, 100 % prírodné suroviny a nízke teploty spracovania. Vďaka tejto kombinácii si krevety zachovávajú maximálne množstvo životne dôležitých enzýmov = sú stále živé.

Mierne enzymatické zmeny v štruktúre a vôni môžu byť dôkazom tejto živosti. A to aj napriek tomu, že zloženie riktínov je úplne nezmenené... Aj vo voľnej prírode sú tieto zmeny prirodzené a žiaduce.

Každá pravica je úplne bezpečná. Pomáhajú mu prirodzene sa vyskytujúce antioxidanty, vysoký podiel kvalitných tukov a esenciálne látky s konzervačnou účinnosťou.

 

Bez temperovania a s patinou na povrchu

V záujme dodržiavania zásad RAW výrobkov sa pri výrobe vynecháva tzv. temperovanie. Spravidla k tomu dochádza pri teplotách okolo 47 °C alebo vyšších. Kakaové maslo potom prirodzene vytvára relatívne stabilné špicaté kryštáliky a čiastočne uvoľnený tuk môže vystúpiť na povrch výrobku = patina.

Každý prawtein obsahuje rôzne zložky, ktoré môžu výslednú patinu sfarbiť do rôznych odtieňov. Tie však vôbec nie sú na škodu.

 • Béžové odtiene - superpotraviny ako maca peruviana, rohovník,...
 • Zelené odtiene - byliny (päťlistá gynostema, žihľava,...) alebo morské riasy (pílová palma, atlantická spirulina,...).
 • A ďalšie farebné odtiene, ktoré sa líšia v závislosti od rôznych druhov kreviet.

 

Úplne jedinečná výroba kreviet

Výrobky BEWIT® PRAWTEIN® spĺňajú všetky zásady RAW - pomocou súčasnej najšetrnejšej technológie regulujeme teplotu výrobného procesu tak, aby nepresiahla 42 °C. Tým sa zabráni strate cenných, tepelne labilných látok a prirodzene sa vyskytujúcich enzýmov = žiadna zbytočná degradácia konečného výrobku.

Súčasné zloženie kreviet sme navrhli tak, aby nebola potrebná ani štipka stabilizátorov, farbív, plnidiel a iných syntetických látok. Pri ich vývoji a výrobe sme vychádzali z najnovších vedeckých poznatkov, súčasných vedeckých štúdií a postupov, ako aj zo skúseností našich predkov. Postupovali sme tiež podľa zásad SPAGYRIA - dokonalých postupov spracovania rastlín, ktoré nie sú bežne použiteľné v praxi.

Intrinsic sú aj úplne jedinečné prvky LIGHT ESSENCE a GOLD ESSENCE, pri ktorých výrobe používame 24-karátové zlato. Presné výrobné postupy sú však obchodným tajomstvom spoločnosti BEWIT®.

 

Dávkovanie

3-krát denne 1-2 "čajové lyžičky espressa":[https://bewit.love/produkt/espresso-spoon/]. Hrdlo fľaše bolo zvolené tak, aby ním neprešla väčšia lyžička ako na espresso.

 

BEWIT® PRAWTEIN® C60 obsahuje:

 • BIO surové kakaové bôby Theobroma Cacao
 • BIO Saccharum Officinarum / Sušená trstinová šťava
 • BIO RAW OMEGA COMPLEX (Fucus Serratus / Morské riasy, Fucus Vesiculosus / Bubblegum, Ascophyllum Nodosum / Morské riasy, Pelvetia Canaliculata / -Challuha, Laminaria Japonica / Morské riasy Kombu, Himanthalia Elongata / Morské riasy, Ulva Spiralis / Spirulina atlantická, Saccharina Latissima / Cukrový chňapavec, Alaria Esculenta / Jedlý chňapavec, Carrageenan / Karagenan, Palmaria Palmata / Morská riasa, BIO Helianthus Annuus Seed Oil / Slnečnicový olej)
 • BIO Olea Europaea Fruit Oil / Olivový olej
 • C60 fullerén
 • BIO Aktívne uhlie
 • BIO RAW Ceratonia Siliqua / Carob tree
 • BIO RAW Urtica Dioica / Žihľava
 • BIO RAW Lepidium Meyenii / Peruánska žerucha (Maca)
 • BIO Arthrospira Platensis / Spirulina
 • BIO Chlorella Vulgaris / Chlorella
 • BIO RAW Moringa Oleifera / Moringa oleifera
 • BIO Aronia Melanocarpa / Darkfruit (Aronia, Black Cranberry)
 • BIO RAW semená Cannabis Sativa
 • BIO RAW Cucurbita Pepo Seed / Tekvicové semená
 • BIO surové semená sezamu indického
 • BIO RAW Natto / Surovina vyrobená fermentáciou sójových bôbov
 • BIO RAW Fucus Vesiculosus / Morské riasy
 • BIO RAW Fucus Vesiculosus / Bubblegum
 • BIO RAW Pinus Halepensis / borovicové ihličie Halep
 • BIO esenciálny olej Boswellia Serrata / Kadidlový esenciálny olej
 • BIO Pouteria lucuma / Lukuma
 • BIO Sambucus nigra / baza čierna
 • BIO RAW GEMMA COMPLEX (Castanea Sativa Mill. Výťažok z púčikov / Výťažok z púčikov gaštana, Výťažok z púčikov buka / Výťažok z púčikov buka, Výťažok z púčikov čerešne / Výťažok z púčikov Prunus Avium, Výťažok z púčikov višne / Výťažok z púčikov Prunus Cerasus L., Juglans Regia L. výťažok z púčikov / výťažok z púčikov vlašského orecha, výťažok z púčikov Malus Domestica / výťažok z púčikov domáceho jablka, výťažok z púčikov Tilia Cordata / výťažok z púčikov lipy srdcovej, BIO Helianthus Annuus Seed Oil / slnečnicový olej, BIO Lavandula Angustifolia Essential Oil / levanduľový esenciálny olej)
 • BIO RAW Syzygium Aromaticum / Hrebíček
 • BIO olej z marhuľových semien
 • BIO RAW olej zo semien Nigella Sativa / olej z čiernej rasce
 • BIO RAW Euterpe Oleracea / brazílsky Euterpe (Acai berry)
 • BIO RAW Cocos Nucifera Water / Kokosová voda
 • BIO RAW esenciálny olej z kôry citrusov Sinensis / esenciálny olej z červeného pomaranča
 • BIO esenciálny olej Lavandula Angustifolia (BIO DIAMANTOVÁ ESENCIA)
 • BIO esenciálny olej Lavandula Angustifolia (BIO GOLD ESSENCE)
 • BIO esenciálny olej Lavandula Angustifolia (BIO LIGHT ESSENCE)

Alergény: Sója, sezamové semienka

 

Zdroje

[1] CHISTYAKOV, V. A., Yu. O. SMIRNOVA, E. V. PRAZDNOVA a A. V. SOLDATOV. Možné mechanizmy antioxidačného účinku fullerénu C60. BieMed Research International. 2013, (4), 1-4.

[2] SRDJENOVIC, Branislava, Vukosava MILIC-TORRES a Nevena GRUJIC. Antioxidačné vlastnosti fullerenolu C60(OH)24 v obličkách, semenníkoch a pľúcach potkanov liečených doxorubicínom. Toxicology Mechanisms and Methods. 2010, 6(20), 298-305.

[3] BOCHKOVA, D. V., S. V. SYSOLYATINA, A. I. KALASHNIKOVA, I. A. SURMACHEVAA, A. A. LAMBEROVAB, A. S. BUYANOVAB a M. E. LAMBEROVAB. Hľadanie surovín na izoláciu kyseliny šikimovej. Russian Journal of Bioorganic Chemistry. 2013, 39(7), 750-754.

[4] AKAGAWA, Mitsugu, Masahiko NAKANO a Kazuto IKEMOTO. Najnovší pokrok v štúdiách o zdravotných prínosoch pyrrochinolínchinónu. Bioscience, Biotechnology, and Biochemistry. 2016, 80(1), 12-22.

[5] HUSSAIN, Hidayat, Ahmed AL-HARRASI, Ahmed AL-RAWAHI a Javid HUSSAIN. Chémia a biológia esenciálnych olejov rodu Boswellia. Evidence-Based Complementary and Alternative Medicine. 2014, (2), 1-10.

[6] LI, Yuchen, Carmen LAMMI a Giovanna BOSCHIN, 2019. recent Advances in Microalgae Peptides: Cardiovascular Health Benefits and Analysis. Journal of Agricultural and Food Chemistry. 67(43), 11825-11838.

[7] Baati, T.; et al. Predĺženie života potkanov opakovaným perorálnym podávaním [60]fullerénu. Biomaterials. 2012, 33 (19), 4936-46.

[8] Gudkov, S. V.; et al. Nemodifikované hydratované molekuly fullerénu C 60 vykazujú antioxidačné vlastnosti, zabraňujú poškodeniu DNA a proteínov vyvolanému reaktívnymi formami kyslíka a chránia myši pred poškodením spôsobeným oxidačným stresom vyvolaným žiarením. Nanomedicine 2018, 15 (1), 37-46.

[9] Xiaoqing, C.; et al. Polyhydroxylovaný derivát fullerénu C60(OH)24 chráni myši pred imunitnou a mitochondriálnou dysfunkciou vyvolanou ionizujúcim žiarením. Toxicol. Appl. Pharmacol. 2010, 243 (1), 27-34.

[10] Miller, G. G.; et al. Inhibícia reprodukcie HIV derivátmi aminokyselín a dipeptidov fullerénu C60. Antibiot Khimioter. 2004, 49 (12), 3-8.

[11] Shigeki, I.; et al. Zlepšenie akné vulgaris lokálnou aplikáciou fullerénu: jedinečný vplyv na starostlivosť o pleť. Nanomedicine. 2011, 7 (2), 238-241.

[12] Zhiguo, Z.; Lenk, R.; et al. Fullerénové nanomateriály potencujú rast vlasov. Nanomedicin. 2009, 5 (2), 202-207.

[13] Prylutskyy ; et al. C 60 fullerén ako sľubný terapeutický prostriedok na korekciu a prevenciu únavy kostrového svalstva. Nanobiotechnology. 2017, 15 (1), 517.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie