Neohodnotené

BEWIT PRAYER (MODLITBA)

Podporte silu a praktické účinky modlitby. Zmes vzácnych 100% prírodných esenciálnych olejov v najvyššej kvalite CTEO® (Certified Therapeutic Essential Oils) BEWIT PRAYER môže byť vaším sprievodcom a pomocníkom.
Variant
Dodanie do 10 dní (1 ks) Dodanie do 10 dní (1 ks) Dodanie do 10 dní (1 ks) Zvoľte variant
Kód: 1200000100150110 1200000100050110 1200000100990110 Zvoľte variant
€39,35 / ks €19,28 / ks €1,91 / ks od €1,91 / ks

Syntetická zmes BEWIT PRAYER obsahuje cenné éterické oleje, ktoré sa už tisíce rokov používajú v rôznych kultúrach na modlitebné účely.

Obsahuje významný podiel cedaru a kadidla, ktorých vôňa prináša upokojenie, jemné upokojenie, väčšiu sústredenosť a očistu intelektu. Vdychovanie tejto synergie vôní podporuje upokojenie mysle a navodzuje posvätnú a pokornú atmosféru. Pomáha nám odstúpiť od vlastnej osobnosti a pozrieť sa na seba z neosobnejšieho hľadiska. Vďaka tomu sa ľahšie vžijeme do hlboko uložených myšlienok, túžob, činov a emócií a dokážeme lepšie nájsť svoje miesto v živote, vnútorné vedenie, inšpiráciu, pomoc a silu.

Inhalácia vôní pomáha upokojiť myseľ a navodiť posvätnú a pokornú atmosféru. Pomáha nám odstúpiť od vlastnej osobnosti a pozrieť sa na seba z neosobnejšieho hľadiska. Uľahčuje nám to preniknúť do hlboko zakorenených myšlienok, túžob, činov a emócií a vidieť ich v pravdivejšom svetle.

Pre mnohých ľudí slovo modlitba stratilo svoj význam a je len synonymom pre zastarané, nelogické a zbytočné žobranie a snahu získať niečo zadarmo. Najväčšie autority ľudských dejín nás však uisťujú, že modlitba je jedným z najstarších ľudských úkonov a jednou z najväčších ľudských potrieb.

Pravá modlitba pomáha očistiť a vyjasniť pocity, nájsť svoje miesto v živote, vnútorné vedenie, inšpiráciu, pomoc a silu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie