Neohodnotené

BEWIT PRAYER (MODLITBA)

Podporte silu a praktické účinky modlitby. Zmes vzácnych 100% prírodných esenciálnych olejov v najvyššej kvalite CTEO® (Certified Therapeutic Essential Oils) BEWIT PRAYER môže byť vaším sprievodcom a pomocníkom.
Variant
Dodanie do 10 dní (1 ks) Dodanie do 10 dní (1 ks) Dodanie do 10 dní (1 ks) Zvoľte variant
Kód: 1200000100150110 1200000100050110 1200000100990110 Zvoľte variant
€44,34 / ks €21,72 / ks €2,06 / ks od €2,06 / ks

Syntetická zmes BEWIT PRAYER obsahuje cenné éterické oleje, ktoré sa už tisíce rokov používajú v rôznych kultúrach na modlitebné účely.

Obsahuje významný podiel cedaru a kadidla, ktorých vôňa prináša upokojenie, jemné upokojenie, väčšiu sústredenosť a očistu intelektu. Vdychovanie tejto synergie vôní podporuje upokojenie mysle a navodzuje posvätnú a pokornú atmosféru. Pomáha nám odstúpiť od vlastnej osobnosti a pozrieť sa na seba z neosobnejšieho hľadiska. Vďaka tomu sa ľahšie vžijeme do hlboko uložených myšlienok, túžob, činov a emócií a dokážeme lepšie nájsť svoje miesto v živote, vnútorné vedenie, inšpiráciu, pomoc a silu.

Inhalácia vôní pomáha upokojiť myseľ a navodiť posvätnú a pokornú atmosféru. Pomáha nám odstúpiť od vlastnej osobnosti a pozrieť sa na seba z neosobnejšieho hľadiska. Uľahčuje nám to preniknúť do hlboko zakorenených myšlienok, túžob, činov a emócií a vidieť ich v pravdivejšom svetle.

Pre mnohých ľudí slovo modlitba stratilo svoj význam a je len synonymom pre zastarané, nelogické a zbytočné žobranie a snahu získať niečo zadarmo. Najväčšie autority ľudských dejín nás však uisťujú, že modlitba je jedným z najstarších ľudských úkonov a jednou z najväčších ľudských potrieb.

Pravá modlitba pomáha očistiť a vyjasniť pocity, nájsť svoje miesto v živote, vnútorné vedenie, inšpiráciu, pomoc a silu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: