Neohodnotené

BEWIT® WOMAN AQUARIUS (VODNÁR)

Ak sme sa narodili vo vzdušnom znamení Vodnára, život nás pravdepodobne postaví pred situácie a skúšky, ktoré vás povzbudia k tomu, aby ste rozvíjali vlastnosti, postoje a hodnoty opačného znamenia, ohnivého Leva.
Dodanie 3 až 5 pracovných dní (2 ks)
Kód: 7200000200150273
€30,40 / ks
Kategória: Znamenie zverokruhu
Varianta: BEWIT® WOMAN AQUARIUS (VODNÁR)

Vodnár (21. január - 20. február)

Vodnár je znamenie, ktoré k životu potrebuje slobodu, ako vzduch k dýchaniu. Nemožno ho spútať, obmedziť, utlmiť. Vnútorne unikne, reálne unikne a za každých okolností si bude robiť, čo chce. Medzi jeho vlastnosti patrí schopnosť zachytiť jemné vlákna budúcnosti, preniesť ich do prítomnosti a iniciovať to, čo bude ľudstvo jedného dňa používať v každodennom živote. Jeho súčasníci ho chápu len zriedka, ale jeho predpovede sa vo väčšine prípadov potvrdzujú. Saturn im dáva pokoj, sústredenosť a vytrvalosť, Urán originalitu. Vodnári majú tendenciu byť jemní až krehkí v srdci a snažia sa vyhýbať konfliktom, ak môžu. Bývajú láskaví a tolerantní. Často sú to filantropi, ktorí sa snažia nájsť riešenia rôznych nespravodlivostí. Vynikajú inteligenciou, predstavivosťou a spontánnosťou. Majú skvelé nápady a dostatok odvahy na to, aby sa pokúsili robiť veci originálnym spôsobom. Vodnári sú pod vplyvom vzdušného živlu, ktorý im dáva ostré myslenie a túžbu šíriť vedomosti. Vodnári "staré duše" bývajú najlepšími učiteľmi. Keď ich téma zaujme, stanú sa neúnavnými pracovníkmi. Vodnára vystihuje výrok: "Ja viem." Majú dobrú pamäť, intuíciu a hlboké znalosti.

Hlavným zámerom pri vytváraní tohto parfumu bolo vytvoriť pomocníka, priateľa a ochrancu pre proces integrácie vlastností opačného znamenia. Vytvoriť jedinečnú prírodnú vôňu, ktorá využíva krásu a synergiu zmesi najvzácnejších terapeutických esenciálnych olejov na podporu inšpirácie, pomoci a vedenia. Podpora prebieha na mnohých úrovniach a prostredníctvom mnohých mechanizmov. Frekvencie, informácie a energia rastlinných esencií môžu podporiť našu harmóniu, porozumenie, vhľad a intuíciu. Každý môže cítiť božskú lásku, ktorá sa prejavuje v molekulách esenciálnych olejov.

Tienisté stránky Vodnára môžu zahŕňať chlad a neschopnosť byť intímny. Vodnár miluje ľudstvo, ale láska k jednotlivcovi môže byť problémom. Lev pomáha Vodnárovi pochopiť, že ak si neohreje srdce, prílišný intelektualizmus, sarkastické poznámky, neschopnosť ľudskej intimity z neho môžu urobiť niekoho nadpozemského, snívajúceho mimo tejto reality, uzavretého vo svojich ťažko uchopiteľných fantáziách. Lev Vodnár oznamuje, že na spracovanie a realizáciu snov je tu na Zemi potrebná odvaha a pevná vôľa.

Motto

Každé slnečné znamenie má pomyselného partnera na opačnej strane Slnka. Keď si uvedomíme, že našou úlohou je integrovať hodnoty tohto protiľahlého znamenia a rozvíjať ich, začneme do svojho života vnášať viac rovnováhy. Postupne začneme lepšie rozumieť sami sebe a staneme sa celistvejšími. Nastolí sa harmónia medzi hlavou a srdcom. Naša intuícia sa začína viac prebúdzať. Uvedomujeme si svoje vedomie, svoje vyššie ja, svoje Nadja. V našich každodenných myšlienkach a činoch sa začne prejavovať viac inteligencie a lásky. Prejavujeme múdrosť. Napĺňame svoj osud. Nechávame sa voľne unášať životom. Môžeme si uvedomiť svoju veľkosť a zároveň povedať: "Buď vôľa tvoja." Uvedomujeme si, že všetko sa začína a končí paradoxom. Náš život sa stáva prejavom Ducha. Vnímame, že najlepšou radou pre toho, kto to dokáže pochopiť, je byť s Ním, zotrvávať s Ním - byť s Ním. BEWIT.

Základom parfumu je frakcionovaný kokosový olej, dokonalý prostriedok pre esenciálny koktail namiešaný presne pre vaše znamenie. Balené v 15 ml fľaštičke z krásneho hnedého lesklého skla, roll-on sklenenými guľôčkami a uzávermi v zlatej farbe.