Neohodnotené

BEWIT® WOMAN AQUARIUS (VODNÁR)

Ak sme sa narodili vo vzdušnom znamení Vodnára, život nás pravdepodobne postaví pred situácie a skúšky, ktoré vás povzbudia k tomu, aby ste rozvíjali vlastnosti, postoje a hodnoty opačného znamenia, ohnivého Leva.
Dodanie do 10 dní (1 ks)
Kód: 7200000200150273
€30,40 / ks
Kategória: Znamenie zverokruhu
Varianta: BEWIT® WOMAN AQUARIUS (VODNÁR)

Vodnár (21. január - 20. február)

Vodnár je znamenie, ktoré k životu potrebuje slobodu, ako vzduch k dýchaniu. Nemožno ho spútať, obmedziť, utlmiť. Vnútorne unikne, reálne unikne a za každých okolností si bude robiť, čo chce. Medzi jeho vlastnosti patrí schopnosť zachytiť jemné vlákna budúcnosti, preniesť ich do prítomnosti a iniciovať to, čo bude ľudstvo jedného dňa používať v každodennom živote. Jeho súčasníci ho chápu len zriedka, ale jeho predpovede sa vo väčšine prípadov potvrdzujú. Saturn im dáva pokoj, sústredenosť a vytrvalosť, Urán originalitu. Vodnári majú tendenciu byť jemní až krehkí v srdci a snažia sa vyhýbať konfliktom, ak môžu. Bývajú láskaví a tolerantní. Často sú to filantropi, ktorí sa snažia nájsť riešenia rôznych nespravodlivostí. Vynikajú inteligenciou, predstavivosťou a spontánnosťou. Majú skvelé nápady a dostatok odvahy na to, aby sa pokúsili robiť veci originálnym spôsobom. Vodnári sú pod vplyvom vzdušného živlu, ktorý im dáva ostré myslenie a túžbu šíriť vedomosti. Vodnári "staré duše" bývajú najlepšími učiteľmi. Keď ich téma zaujme, stanú sa neúnavnými pracovníkmi. Vodnára vystihuje výrok: "Ja viem." Majú dobrú pamäť, intuíciu a hlboké znalosti.

Hlavným zámerom pri vytváraní tohto parfumu bolo vytvoriť pomocníka, priateľa a ochrancu pre proces integrácie vlastností opačného znamenia. Vytvoriť jedinečnú prírodnú vôňu, ktorá využíva krásu a synergiu zmesi najvzácnejších terapeutických esenciálnych olejov na podporu inšpirácie, pomoci a vedenia. Podpora prebieha na mnohých úrovniach a prostredníctvom mnohých mechanizmov. Frekvencie, informácie a energia rastlinných esencií môžu podporiť našu harmóniu, porozumenie, vhľad a intuíciu. Každý môže cítiť božskú lásku, ktorá sa prejavuje v molekulách esenciálnych olejov.

Tienisté stránky Vodnára môžu zahŕňať chlad a neschopnosť byť intímny. Vodnár miluje ľudstvo, ale láska k jednotlivcovi môže byť problémom. Lev pomáha Vodnárovi pochopiť, že ak si neohreje srdce, prílišný intelektualizmus, sarkastické poznámky, neschopnosť ľudskej intimity z neho môžu urobiť niekoho nadpozemského, snívajúceho mimo tejto reality, uzavretého vo svojich ťažko uchopiteľných fantáziách. Lev Vodnár oznamuje, že na spracovanie a realizáciu snov je tu na Zemi potrebná odvaha a pevná vôľa.

Motto

Každé slnečné znamenie má pomyselného partnera na opačnej strane Slnka. Keď si uvedomíme, že našou úlohou je integrovať hodnoty tohto protiľahlého znamenia a rozvíjať ich, začneme do svojho života vnášať viac rovnováhy. Postupne začneme lepšie rozumieť sami sebe a staneme sa celistvejšími. Nastolí sa harmónia medzi hlavou a srdcom. Naša intuícia sa začína viac prebúdzať. Uvedomujeme si svoje vedomie, svoje vyššie ja, svoje Nadja. V našich každodenných myšlienkach a činoch sa začne prejavovať viac inteligencie a lásky. Prejavujeme múdrosť. Napĺňame svoj osud. Nechávame sa voľne unášať životom. Môžeme si uvedomiť svoju veľkosť a zároveň povedať: "Buď vôľa tvoja." Uvedomujeme si, že všetko sa začína a končí paradoxom. Náš život sa stáva prejavom Ducha. Vnímame, že najlepšou radou pre toho, kto to dokáže pochopiť, je byť s Ním, zotrvávať s Ním - byť s Ním. BEWIT.

Základom parfumu je frakcionovaný kokosový olej, dokonalý prostriedok pre esenciálny koktail namiešaný presne pre vaše znamenie. Balené v 15 ml fľaštičke z krásneho hnedého lesklého skla, roll-on sklenenými guľôčkami a uzávermi v zlatej farbe.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie