Neohodnotené

BEWIT® WOMAN ARIES (BARAN)

Ak ste sa narodili so Slnkom v ohnivom Baranovi, bude pre vás vhodné pochopiť a integrovať hodnoty opačného znamenia vzdušných Váh.
Dodanie do 10 dní (1 ks)
Kód: 7200000200150263
€34,21 / ks
Kategória: Znamenie zverokruhu
Varianta: BEWIT® WOMAN ARIES (BARAN)

Beran (21. marca - 20. apríla)

Beran je prvé znamenie zverokruhu, znamenie nových začiatkov. Je to ohnivé znamenie (vládnu mu Mars a Pluto), preto Baran často prekypuje nadšením a tvorivou energiou. Barani majú tendenciu byť súťaživí, priekopnícki a ambiciózni, ak sú pre niečo zapálení. Snažia sa byť prví a najlepší, majú tendenciu byť vodcami od prírody. Barani bývajú obdarení silnou vôľou, vysokým sebavedomím a majú veľkú schopnosť sebaregenerácie. V živote sa presadzujú činmi. Bývajú spontánni a bezstarostní.

Hlavným zámerom pri vytváraní tohto parfumu bolo vytvoriť pomocníka, priateľa a ochrancu pre proces integrácie vlastností opačného znamenia. Vytvoriť jedinečnú prírodnú vôňu, ktorá využíva krásu a synergiu zmesi najvzácnejších terapeutických esenciálnych olejov na podporu inšpirácie, pomoci a vedenia. Podpora prebieha na mnohých úrovniach a prostredníctvom mnohých mechanizmov. Frekvencie, informácie a energia rastlinných esencií môžu podporiť našu harmóniu, porozumenie, vhľad a intuíciu. Každý môže cítiť božskú lásku, ktorá sa prejavuje v molekulách esenciálnych olejov.

Medzi nevýhody patrí nerozvážnosť, zbytočné riskovanie, preceňovanie svojich síl, provokovanie, neochota zastaviť sa na svojej ceste, uvažovať, premýšľať, vybíjať energiu nezmyselným, deštruktívnym spôsobom. Barani často odmietajú priznať porážku. Neradi robia kompromisy, čo niekedy vedie k zbytočným konfliktom. Niekedy bývajú netrpezliví. Ich impulzívnosť a neochota počúvať rady iných ich môže ľahko dostať do problémov.
Ak je Baran rozhodnutý alebo donútený životnými udalosťami zmeniť svoje postoje, určite mu to pomôže postupne si osvojiť hodnoty opačných Váh. Patrí k nim diskrétnosť, schopnosť udržať rovnováhu bytia, harmónia, diplomacia, takt. Váhy inšpirujú Barana schopnosťou premyslieť svoje plány, konať rozvážne a v súlade so schopnosťami ostatných, vnímať, ako môžu jeho silné myšlienky a emócie ovplyvniť ostatných.

Motto

Každé slnečné znamenie má pomyselného partnera na opačnej strane Slnka. Keď si uvedomíme, že našou úlohou je integrovať hodnoty tohto protiľahlého znamenia a rozvíjať ich, začneme do svojho života vnášať viac rovnováhy. Postupne začneme lepšie rozumieť sami sebe a staneme sa celistvejšími. Nastolí sa harmónia medzi hlavou a srdcom. Naša intuícia sa začína viac prebúdzať. Uvedomujeme si svoje vedomie, svoje vyššie ja, svoje Nadja. V našich každodenných myšlienkach a činoch sa začne prejavovať viac inteligencie a lásky. Prejavujeme múdrosť. Napĺňame svoj osud. Nechávame sa voľne unášať životom. Môžeme si uvedomiť svoju veľkosť a zároveň povedať: "Buď vôľa tvoja." Uvedomujeme si, že všetko sa začína a končí paradoxom. Náš život sa stáva prejavom Ducha. Vnímame, že najlepšou radou pre toho, kto to dokáže pochopiť, je byť s Ním, zotrvávať s Ním - byť s Ním. BEWIT.

Základom parfumu je frakcionovaný kokosový olej, dokonalý prostriedok pre esenciálny koktail namiešaný presne pre vaše znamenie. Balené v 15 ml fľaštičke z krásneho hnedého lesklého skla, roll-on sklenenými guľôčkami a uzávermi v zlatej farbe.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie