Neohodnotené

BEWIT® WOMAN CAPRICORN (KOZOROŽEC)

Ak sme sa narodili v zemitom znamení Kozorožca, bude pre vás užitočné pochopiť a integrovať hodnoty opačného vodného znamenia Raka.
Dodanie do 10 dní (1 ks)
Kód: 7200000200150272
€30,41 / ks
Kategória: Znamenie zverokruhu
Varianta: BEWIT® ŽENA KOZOROŽEC

Kozorožec (22. decembra - 20. januára)

Kozorožec je otcom zverokruhu. Dôsledný, vytrvalý, neustále hľadajúci čistotu, pravdu, pravosť. Dokáže byť prísny, asketický a mimoriadne výkonný. Kozorožci bývajú cieľavedomí a ambiciózni, túžia po úspechu a uznaní. Bývajú spoľahliví a zodpovední.

Hlavným zámerom pri vytváraní tohto parfumu bolo vytvoriť pomocníka, priateľa a ochrancu pre proces integrácie vlastností opačného znamenia. Vytvoriť jedinečnú prírodnú vôňu, ktorá využíva krásu a synergiu zmesi najvzácnejších terapeutických esenciálnych olejov na podporu inšpirácie, pomoci a vedenia. Podpora prebieha na mnohých úrovniach a prostredníctvom mnohých mechanizmov. Frekvencie, informácie a energia rastlinných esencií môžu podporiť našu harmóniu, porozumenie, vhľad a intuíciu. Každý môže cítiť božskú lásku, ktorá sa prejavuje v molekulách esenciálnych olejov.

Tienistými stránkami Kozorožca sú niekedy prílišná starostlivosť alebo dokonca otvorená lakomosť, nedostatok citu a pochopenia pre druhých, najmä pre to, čo je ich slabinou a čo potrebujú zmeniť.

Rak pomáha Kozorožcovi pochopiť, že bez lásky by bol svet a život v ňom suchým vresoviskom, ktoré je občas vhodné zvlhčiť citom. Rak pomáha roztopiť ľadové kryhy na povrchu Kozorožcov a ukazuje im cestu k ich vlastnému srdcu.

Motto

Každé slnečné znamenie má pomyselného partnera na opačnej strane Slnka. Keď si uvedomíme, že našou úlohou je integrovať hodnoty tohto protiľahlého znamenia a rozvíjať ich, začneme do svojho života vnášať viac rovnováhy. Postupne začneme lepšie rozumieť sami sebe a staneme sa celistvejšími. Nastolí sa harmónia medzi hlavou a srdcom. Naša intuícia sa začína viac prebúdzať. Uvedomujeme si svoje vedomie, svoje vyššie ja, svoje Nadja. V našich každodenných myšlienkach a činoch sa začne prejavovať viac inteligencie a lásky. Prejavujeme múdrosť. Napĺňame svoj osud. Nechávame sa voľne unášať životom. Môžeme si uvedomiť svoju veľkosť a zároveň povedať: "Buď vôľa tvoja."

Základom parfumu je frakcionovaný kokosový olej, dokonalý prostriedok pre esenciálny koktail namiešaný presne pre vaše znamenie. Balené v 15 ml fľaštičke z krásneho hnedého lesklého skla, roll-on sklenenými guľôčkami a uzávermi v zlatej farbe.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie