Neohodnotené

BEWIT® WOMAN CAPRICORN (KOZOROŽEC)

Ak sme sa narodili v zemitom znamení Kozorožca, bude pre vás užitočné pochopiť a integrovať hodnoty opačného vodného znamenia Raka.
Dodanie 3 až 5 pracovných dní (2 ks)
Kód: 7200000200150272
€30,41 / ks
Kategória: Znamenie zverokruhu
Varianta: BEWIT® ŽENA KOZOROŽEC

Kozorožec (22. decembra - 20. januára)

Kozorožec je otcom zverokruhu. Dôsledný, vytrvalý, neustále hľadajúci čistotu, pravdu, pravosť. Dokáže byť prísny, asketický a mimoriadne výkonný. Kozorožci bývajú cieľavedomí a ambiciózni, túžia po úspechu a uznaní. Bývajú spoľahliví a zodpovední.

Hlavným zámerom pri vytváraní tohto parfumu bolo vytvoriť pomocníka, priateľa a ochrancu pre proces integrácie vlastností opačného znamenia. Vytvoriť jedinečnú prírodnú vôňu, ktorá využíva krásu a synergiu zmesi najvzácnejších terapeutických esenciálnych olejov na podporu inšpirácie, pomoci a vedenia. Podpora prebieha na mnohých úrovniach a prostredníctvom mnohých mechanizmov. Frekvencie, informácie a energia rastlinných esencií môžu podporiť našu harmóniu, porozumenie, vhľad a intuíciu. Každý môže cítiť božskú lásku, ktorá sa prejavuje v molekulách esenciálnych olejov.

Tienistými stránkami Kozorožca sú niekedy prílišná starostlivosť alebo dokonca otvorená lakomosť, nedostatok citu a pochopenia pre druhých, najmä pre to, čo je ich slabinou a čo potrebujú zmeniť.

Rak pomáha Kozorožcovi pochopiť, že bez lásky by bol svet a život v ňom suchým vresoviskom, ktoré je občas vhodné zvlhčiť citom. Rak pomáha roztopiť ľadové kryhy na povrchu Kozorožcov a ukazuje im cestu k ich vlastnému srdcu.

Motto

Každé slnečné znamenie má pomyselného partnera na opačnej strane Slnka. Keď si uvedomíme, že našou úlohou je integrovať hodnoty tohto protiľahlého znamenia a rozvíjať ich, začneme do svojho života vnášať viac rovnováhy. Postupne začneme lepšie rozumieť sami sebe a staneme sa celistvejšími. Nastolí sa harmónia medzi hlavou a srdcom. Naša intuícia sa začína viac prebúdzať. Uvedomujeme si svoje vedomie, svoje vyššie ja, svoje Nadja. V našich každodenných myšlienkach a činoch sa začne prejavovať viac inteligencie a lásky. Prejavujeme múdrosť. Napĺňame svoj osud. Nechávame sa voľne unášať životom. Môžeme si uvedomiť svoju veľkosť a zároveň povedať: "Buď vôľa tvoja."

Základom parfumu je frakcionovaný kokosový olej, dokonalý prostriedok pre esenciálny koktail namiešaný presne pre vaše znamenie. Balené v 15 ml fľaštičke z krásneho hnedého lesklého skla, roll-on sklenenými guľôčkami a uzávermi v zlatej farbe.