Neohodnotené

BEWIT® WOMAN LEO (LEV)

Ak sme sa narodili v znamení ohnivého Leva, život nás pravdepodobne postaví pred situácie a skúšky, ktoré vás budú nabádať k tomu, aby ste rozvíjali vlastnosti, postoje a hodnoty opačného znamenia vzdušného Vodnára.
Dodanie do 10 dní (1 ks)
Kód: 7200000200150267
€27,35 / ks
Kategória: Znamenie zverokruhu
Varianta: BEWIT® WOMAN LEO (LEV)

Lev (23. júla - 22. augusta)

Lev je ohnivé znamenie, ktorému vládne Slnko, ktorého obrazom v nás je naše duchovné srdce. Levy bývajú priateľské a veľkorysé, sebavedomé, majú prirodzenú autoritu a silnú charizmu. Často sú prirodzene stredobodom pozornosti, čo im vyhovuje alebo to dokonca vyhľadávajú.

Lev je veľmi teplé znamenie s obrovským množstvom energie. Ak sa rozhodne niečo urobiť, je takmer isté, že to aj dosiahne. Lev si rád uvedomuje svoju vlastnú silu a je veľmi odvážny. Silne ich priťahuje opačné pohlavie. Bývajú dôverčiví, čestní a otvorení, sú stelesnením sily, ušľachtilosti a dôstojnosti. Moc zvyšuje ich sebavedomie. Typickým mottom pre Lions je: "Chcem". Osvedčia sa a cítia sa dobre na zodpovedných a vedúcich pozíciách. Bývajú praktickí, duchovní s filozofickými záujmami. Dokážu ovplyvniť verejnú mienku. Ak sú v harmónii a počúvajú svoju intuíciu, nikto nie je mocnejší ako oni. Sú odvážni, nebojujú neférovo. V ich charaktere možno pozorovať rytierskosť a takt. Vyžaruje z nich pokojná povaha a neuchyľujú sa k malichernostiam. Majú radi bohatstvo a dobrú životnú úroveň.

Hlavným zámerom pri vytváraní tohto parfumu bolo vytvoriť pomocníka, priateľa a ochrancu pre proces integrácie vlastností opačného znamenia. Vytvoriť jedinečnú prírodnú vôňu, ktorá využíva krásu a synergiu zmesi najvzácnejších terapeutických esenciálnych olejov na podporu inšpirácie, pomoci a vedenia. Podpora prebieha na mnohých úrovniach a prostredníctvom mnohých mechanizmov. Frekvencie, informácie a energia rastlinných esencií môžu podporiť našu harmóniu, porozumenie, vhľad a intuíciu. Každý môže cítiť božskú lásku, ktorá sa prejavuje v molekulách esenciálnych olejov.

Medzi nevýhody Leva môže patriť teatrálnosť, dramatickosť, lenivosť, kontrola, manipulácia, nadmerné zaťažovanie druhých svojimi problémami a niekedy aj zúrivosť a nestálosť.

Vodnár v Levovi učí, že nie je možné dlhodobo ovládať druhých, že nie je možné úspešne spútať druhých strunami svojho ega, aby sme si zachovali publikum pre dramatické predstavenia. Tým, že dokáže dať druhým slobodu, získava si ich dôveru a lásku.

Motto

Každé slnečné znamenie má pomyselného partnera na opačnej strane Slnka. Keď si uvedomíme, že našou úlohou je integrovať hodnoty tohto protiľahlého znamenia a rozvíjať ich, začneme do svojho života vnášať viac rovnováhy. Postupne začneme lepšie rozumieť sami sebe a staneme sa celistvejšími. Nastolí sa harmónia medzi hlavou a srdcom. Naša intuícia sa začína viac prebúdzať. Uvedomujeme si svoje vedomie, svoje vyššie ja, svoje Nadja. V našich každodenných myšlienkach a činoch sa začne prejavovať viac inteligencie a lásky. Prejavujeme múdrosť. Napĺňame svoj osud. Nechávame sa voľne unášať životom. Môžeme si uvedomiť svoju veľkosť a zároveň povedať: "Buď vôľa tvoja." Uvedomujeme si, že všetko sa začína a končí paradoxom. Náš život sa stáva prejavom Ducha. Vnímame, že najlepšou radou pre toho, kto to dokáže pochopiť, je byť s Ním, zotrvávať s Ním - byť s Ním. BEWIT.

Základom parfumu je frakcionovaný kokosový olej, dokonalý prostriedok pre esenciálny koktail namiešaný presne pre vaše znamenie. Balené v 15 ml fľaštičke z krásneho hnedého lesklého skla, roll-on sklenenými guľôčkami a uzávermi v zlatej farbe.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie