Neohodnotené

BEWIT® WOMAN LIBRA (VÁHA)

Ak ste sa narodili vo vzdušnom znamení Váh, bude pre vás vhodné pochopiť a integrovať hodnoty opačného ohnivého Barana.
Dodanie do 10 dní (1 ks)
Kód: 7200000200150269
€29,64 / ks
Kategória: Znamenie zverokruhu
Varianta: BEWIT® WOMAN LIBRA (VÁHA)

Váhy (23. septembra - 23. októbra)

Libra je vzdušné znamenie, ktorému vládne Venuša. Dáva im šarm a pôvab, jemnú povahu, túžbu po uznaní a obľúbenosti u ostatných. Snažia sa o harmóniu a súlad. Váhy majú veľkú potrebu partnerstva. Rozvíjajú zmysel pre spravodlivosť a fair play. Ich intelekt je podporovaný, aktívne vyhľadávajú poznatky a nové myšlienky. Často sa zaujímajú o medziľudské vzťahy a pôsobia ako zmierovatelia - dokážu urovnávať konflikty. Predtým, ako Váhy niečo urobia, starostlivo zvážia všetky pre a proti. Váhy často prejavujú silné estetické cítenie a umelecký talent.

Hlavným zámerom pri vytváraní tohto parfumu bolo vytvoriť pomocníka, priateľa a ochrancu pre proces integrácie vlastností opačného znamenia. Vytvoriť jedinečnú prírodnú vôňu, ktorá využíva krásu a synergiu zmesi najvzácnejších terapeutických esenciálnych olejov na podporu inšpirácie, pomoci a vedenia. Podpora prebieha na mnohých úrovniach a prostredníctvom mnohých mechanizmov. Frekvencie, informácie a energia rastlinných esencií môžu podporiť našu harmóniu, porozumenie, vhľad a intuíciu. Každý môže cítiť božskú lásku, ktorá sa prejavuje v molekulách esenciálnych olejov.

Stínové postoje Váh často zahŕňajú neschopnosť rozhodnúť sa, neschopnosť vyjadriť to, čo im nevyhovuje, a tak vyžarujú konfrontačnú energiu. Baran môže inšpirovať Váhy zdravou odvahou, schopnosťou rozhodnúť sa a ísť do akcie, srdečnosťou a spontánnym vyjadrením citov.

Motto

Každé slnečné znamenie má pomyselného partnera na opačnej strane Slnka. Keď si uvedomíme, že našou úlohou je integrovať hodnoty tohto protiľahlého znamenia a rozvíjať ich, začneme do svojho života vnášať viac rovnováhy. Postupne začneme lepšie rozumieť sami sebe a staneme sa celistvejšími. Nastolí sa harmónia medzi hlavou a srdcom. Naša intuícia sa začína viac prebúdzať. Uvedomujeme si svoje vedomie, svoje vyššie ja, svoje Nadja. V našich každodenných myšlienkach a činoch sa začne prejavovať viac inteligencie a lásky. Prejavujeme múdrosť. Napĺňame svoj osud. Nechávame sa voľne unášať životom. Môžeme si uvedomiť svoju veľkosť a zároveň povedať: "Buď vôľa tvoja." Uvedomujeme si, že všetko sa začína a končí paradoxom. Náš život sa stáva prejavom Ducha. Vnímame, že najlepšou radou pre toho, kto to dokáže pochopiť, je byť s Ním, zotrvávať s Ním - byť s Ním. BEWIT.

Základom parfumu je frakcionovaný kokosový olej, dokonalý prostriedok pre esenciálny koktail namiešaný presne pre vaše znamenie. Balené v 15 ml fľaštičke z krásneho hnedého lesklého skla, roll-on sklenenými guľôčkami a uzávermi v zlatej farbe.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie