Neohodnotené

BEWIT® WOMAN PISCES (RYBA)

Ak ste sa narodili vo vodnom znamení Rýb, pravdepodobne zažijete životné situácie, ktoré budú pre vás výzvou, aby ste integrovali hodnoty opačného znamenia, zemitej Panny.
Dodanie do 10 dní (1 ks)
Kód: 7200000200150274
€30,40 / ks
Kategória: Znamenie zverokruhu
Varianta: BEWIT® WOMAN PISCES (RYBA)

Ryba (od 21. februára do 20. marca)

Ak ste sa narodili vo vodnom znamení Rýb, pravdepodobne zažijete životné situácie, ktoré budú pre vás výzvou, aby ste integrovali hodnoty opačného znamenia, zemitej Panny.

Bezohy sú súcitné znamenie zverokruhu, spojené s oceánom všetkých vecí. Majú vynikajúcu intuíciu, schopnosť predstavivosti a tvorivosti. Ryby majú tendenciu byť jemné a pokojné, citlivé, vnímavé, duchovne založené. Často sú priateľskí a skromní, šarmantní, sympatickí, so zmyslom pre humor a veľkou predstavivosťou.

Tiene tohto znamenia niekedy zahŕňajú chaos, neschopnosť udržať poriadok v každodennosti, lenivosť, neschopnosť udržať si smer, ťah na bránku. Nechajú sa unášať iným prúdom bez toho, aby sa dosiahol cieľ a výsledok. Znamenie Rýb uzatvára zverokruh, je pomyselným spojením všetkých dosiahnutých kvalít. Kvapka vody, ktorá sa oddelila od vodnej hmoty, sa po zmenách stavu opäť vráti domov.

Hlavným zámerom pri vytváraní tohto parfumu bolo vytvoriť pomocníka, priateľa a ochrancu pre proces integrácie vlastností opačného znamenia. Vytvoriť jedinečnú prírodnú vôňu, ktorá využíva krásu a synergiu zmesi najvzácnejších terapeutických esenciálnych olejov na podporu inšpirácie, pomoci a vedenia. Podpora prebieha na mnohých úrovniach a prostredníctvom mnohých mechanizmov. Frekvencie, informácie a energia rastlinných esencií môžu podporiť našu harmóniu, porozumenie, vhľad a intuíciu. Každý môže cítiť božskú lásku, ktorá sa prejavuje v molekulách esenciálnych olejov.

Panna učí Ryby, že fantázie a sny sú krásne, ale že musíme stáť nohami pevne na zemi a žiť tu a teraz. Ak je zmätok príliš veľký, je potrebné vniesť do života poriadok. Výzvou pre mnohé Ryby je naučiť sa lepšie zaobchádzať s peniazmi a majetkom.

Motto

Každé slnečné znamenie má pomyselného partnera na opačnej strane Slnka. Keď si uvedomíme, že našou úlohou je integrovať hodnoty tohto protiľahlého znamenia a rozvíjať ich, začneme do svojho života vnášať viac rovnováhy. Postupne začneme lepšie rozumieť sami sebe a staneme sa celistvejšími. Nastolí sa harmónia medzi hlavou a srdcom. Naša intuícia sa začína viac prebúdzať. Uvedomujeme si svoje vedomie, svoje vyššie ja, svoje Nadja. V našich každodenných myšlienkach a činoch sa začne prejavovať viac inteligencie a lásky. Prejavujeme múdrosť. Napĺňame svoj osud. Nechávame sa voľne unášať životom. Môžeme si uvedomiť svoju veľkosť a zároveň povedať: "Buď vôľa tvoja." Uvedomujeme si, že všetko sa začína a končí paradoxom. Náš život sa stáva prejavom Ducha. Vnímame, že najlepšou radou pre toho, kto to dokáže pochopiť, je byť s Ním, zotrvávať s Ním - byť s Ním. BEWIT.

Základom parfumu je frakcionovaný kokosový olej, dokonalý prostriedok pre esenciálny koktail namiešaný presne pre vaše znamenie. Balené v 15 ml fľaštičke z krásneho hnedého lesklého skla, roll-on sklenenými guľôčkami a uzávermi v zlatej farbe.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie