Neohodnotené

BEWIT® WOMAN SAGITTARIUS (STRELEC)

Ak sme sa narodili v znamení ohnivého Strelca, bude pre vás vhodné, aby ste do svojej povahy integrovali hodnoty opačného vzdušného Blíženca.
Dodanie 3 až 5 pracovných dní (2 ks)
Kód: 7200000200150271
€29,48 / ks
Kategória: Znamenie zverokruhu
Varianta: BEWIT® WOMAN STRELEC (STRELEC)

Strelec (23. november - 21. december)

Strelec - kentaur, napoly kôň a napoly lukostrelec, ktorý mieri vysoko k nebu. Toto pichľavé, žoviálne znamenie spája inštinkt - koňa s intuíciou - strelca, hľadá smer vývoja, hľadá duchovnú transcendenciu nad každodennosťou. Symbolom tohto znamenia, ktoré sa vyznačuje úprimnosťou a otvorenosťou, je šíp letiaci k cieľu. Toto znamenie je veľmi optimistické, priateľské, veselé, s neutíchajúcou fantáziou, túžbou po dobrodružstve a mnohými plánmi. Strelci milujú slobodu a nezávislosť, neznášajú pocit obmedzenia. Vládcom a ochrancom Strelca je Jupiter, ktorý mu v prípade potreby prichádza na pomoc. Strelci majú na mysli blaho ľudstva, spoločnosti. Svojím založením sú to filozofi, myslitelia. Bývajú duchovní, etickí, čestní a spravodliví. Strelci sa vyznačujú vetou: "Rozumiem". Intuitívne chápu smery myslenia, a preto majú niekedy schopnosť predvídať budúcnosť. Túžia vedieť a poznať veci čo najpresnejšie. Radi cestujú. Sloboda je pre nich dôležitá. Túžia po pravde a poznaní.

Hlavným zámerom pri vytváraní tohto parfumu bolo vytvoriť pomocníka, priateľa a ochrancu pre proces integrácie vlastností opačného znamenia. Vytvoriť jedinečnú prírodnú vôňu, ktorá využíva krásu a synergiu zmesi najvzácnejších terapeutických esenciálnych olejov na podporu inšpirácie, pomoci a vedenia. Podpora prebieha na mnohých úrovniach a prostredníctvom mnohých mechanizmov. Frekvencie, informácie a energia rastlinných esencií môžu podporiť našu harmóniu, porozumenie, vhľad a intuíciu. Každý môže cítiť božskú lásku, ktorá sa prejavuje v molekulách esenciálnych olejov.

Medzi tieňové prejavy Strelcov môže patriť neschopnosť nájsť medzi svojimi variantmi jeden jediný plán, ktorý starostlivo vypracujú a dokončia. Možno sa obávajú, že nie sú dosť múdri na to, aby niečo reálne začali - veční študenti hľadajúci múdrosť. Niekedy môžu byť náchylní na bigotnosť a úzkoprsosť.

Kozorožec pomáha Strelcovi pochopiť, že večné premýšľanie nad podstatou existencie môže byť vyčerpávajúce a že aj hlboké filozofie je potrebné striedať s humorom. Nie je potrebné usilovať sa o spásu ľudstva každou myšlienkou, ale pochopiť, že aj ľahké surfovanie v krajine vlastnej mysle môže odhaliť netušené obrazy.

Motto

Každé slnečné znamenie má pomyselného partnera na opačnej strane Slnka. Keď si uvedomíme, že našou úlohou je integrovať hodnoty tohto protiľahlého znamenia a rozvíjať ich, začneme do svojho života vnášať viac rovnováhy. Postupne začneme lepšie rozumieť sami sebe a staneme sa celistvejšími. Nastolí sa harmónia medzi hlavou a srdcom. Naša intuícia sa začína viac prebúdzať. Uvedomujeme si svoje vedomie, svoje vyššie ja, svoje Nadja. V našich každodenných myšlienkach a činoch sa začne prejavovať viac inteligencie a lásky. Prejavujeme múdrosť. Napĺňame svoj osud. Nechávame sa voľne unášať životom. Môžeme si uvedomiť svoju veľkosť a zároveň povedať: "Buď vôľa tvoja." Uvedomujeme si, že všetko sa začína a končí paradoxom. Náš život sa stáva prejavom Ducha. Vnímame, že najlepšou radou pre toho, kto to dokáže pochopiť, je byť s Ním, zotrvávať s Ním - byť s Ním. BEWIT.

Základom parfumu je frakcionovaný kokosový olej, dokonalý prostriedok pre esenciálny koktail namiešaný presne pre vaše znamenie. Balené v 15 ml fľaštičke z krásneho hnedého lesklého skla, roll-on sklenenými guľôčkami a uzávermi v zlatej farbe.