Neohodnotené

BEWIT® WOMAN SAGITTARIUS (STRELEC)

Ak sme sa narodili v znamení ohnivého Strelca, bude pre vás vhodné, aby ste do svojej povahy integrovali hodnoty opačného vzdušného Blíženca.
Dodanie do 10 dní (1 ks)
Kód: 7200000200150271
€29,48 / ks
Kategória: Znamenie zverokruhu
Varianta: BEWIT® WOMAN STRELEC (STRELEC)

Strelec (23. november - 21. december)

Strelec - kentaur, napoly kôň a napoly lukostrelec, ktorý mieri vysoko k nebu. Toto pichľavé, žoviálne znamenie spája inštinkt - koňa s intuíciou - strelca, hľadá smer vývoja, hľadá duchovnú transcendenciu nad každodennosťou. Symbolom tohto znamenia, ktoré sa vyznačuje úprimnosťou a otvorenosťou, je šíp letiaci k cieľu. Toto znamenie je veľmi optimistické, priateľské, veselé, s neutíchajúcou fantáziou, túžbou po dobrodružstve a mnohými plánmi. Strelci milujú slobodu a nezávislosť, neznášajú pocit obmedzenia. Vládcom a ochrancom Strelca je Jupiter, ktorý mu v prípade potreby prichádza na pomoc. Strelci majú na mysli blaho ľudstva, spoločnosti. Svojím založením sú to filozofi, myslitelia. Bývajú duchovní, etickí, čestní a spravodliví. Strelci sa vyznačujú vetou: "Rozumiem". Intuitívne chápu smery myslenia, a preto majú niekedy schopnosť predvídať budúcnosť. Túžia vedieť a poznať veci čo najpresnejšie. Radi cestujú. Sloboda je pre nich dôležitá. Túžia po pravde a poznaní.

Hlavným zámerom pri vytváraní tohto parfumu bolo vytvoriť pomocníka, priateľa a ochrancu pre proces integrácie vlastností opačného znamenia. Vytvoriť jedinečnú prírodnú vôňu, ktorá využíva krásu a synergiu zmesi najvzácnejších terapeutických esenciálnych olejov na podporu inšpirácie, pomoci a vedenia. Podpora prebieha na mnohých úrovniach a prostredníctvom mnohých mechanizmov. Frekvencie, informácie a energia rastlinných esencií môžu podporiť našu harmóniu, porozumenie, vhľad a intuíciu. Každý môže cítiť božskú lásku, ktorá sa prejavuje v molekulách esenciálnych olejov.

Medzi tieňové prejavy Strelcov môže patriť neschopnosť nájsť medzi svojimi variantmi jeden jediný plán, ktorý starostlivo vypracujú a dokončia. Možno sa obávajú, že nie sú dosť múdri na to, aby niečo reálne začali - veční študenti hľadajúci múdrosť. Niekedy môžu byť náchylní na bigotnosť a úzkoprsosť.

Kozorožec pomáha Strelcovi pochopiť, že večné premýšľanie nad podstatou existencie môže byť vyčerpávajúce a že aj hlboké filozofie je potrebné striedať s humorom. Nie je potrebné usilovať sa o spásu ľudstva každou myšlienkou, ale pochopiť, že aj ľahké surfovanie v krajine vlastnej mysle môže odhaliť netušené obrazy.

Motto

Každé slnečné znamenie má pomyselného partnera na opačnej strane Slnka. Keď si uvedomíme, že našou úlohou je integrovať hodnoty tohto protiľahlého znamenia a rozvíjať ich, začneme do svojho života vnášať viac rovnováhy. Postupne začneme lepšie rozumieť sami sebe a staneme sa celistvejšími. Nastolí sa harmónia medzi hlavou a srdcom. Naša intuícia sa začína viac prebúdzať. Uvedomujeme si svoje vedomie, svoje vyššie ja, svoje Nadja. V našich každodenných myšlienkach a činoch sa začne prejavovať viac inteligencie a lásky. Prejavujeme múdrosť. Napĺňame svoj osud. Nechávame sa voľne unášať životom. Môžeme si uvedomiť svoju veľkosť a zároveň povedať: "Buď vôľa tvoja." Uvedomujeme si, že všetko sa začína a končí paradoxom. Náš život sa stáva prejavom Ducha. Vnímame, že najlepšou radou pre toho, kto to dokáže pochopiť, je byť s Ním, zotrvávať s Ním - byť s Ním. BEWIT.

Základom parfumu je frakcionovaný kokosový olej, dokonalý prostriedok pre esenciálny koktail namiešaný presne pre vaše znamenie. Balené v 15 ml fľaštičke z krásneho hnedého lesklého skla, roll-on sklenenými guľôčkami a uzávermi v zlatej farbe.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie