Neohodnotené

BEWIT® WOMAN SCORPIO (ŠKORPIÓN)

Ak ste sa narodili v znamení Škorpióna, bude pre vás prospešné, ak do svojej povahy začleníte hodnoty opačného znamenia, Býka.
Dodanie 3 až 5 pracovných dní (2 ks)
Kód: 7200000200150270
€29,41 / ks
Kategória: Znamenie zverokruhu
Varianta: BEWIT® WOMAN SCORPIO (ŠKORPIÓN)

Štýria (24. októbra - 22. novembra)

Striebro je ovládané planétami Mars a Pluto a Urán (planéta náhleho uvoľnenia energie) je v tomto znamení exaltovaný, preto je toto znamenie považované za najsilnejšie znamenie zverokruhu.

Škorpión sa vyznačuje procesmi hlbokej transformácie na všetkých úrovniach. Škorpióni majú tendenciu mať silné citové túžby a obrovskú silu vôle. Neberú život povrchne a keď sa do niečoho pustia, myslia to vážne. Najhorlivejších bojovníkov za spravodlivosť nájdete medzi Škorpiónmi. Bývajú veľkorysí, súcitní a robia všetko pre to, aby pomohli druhým. Škorpióni majú silnú intuíciu, prísny úsudok, psychologický talent a schopnosť preniknúť pod povrch udalostí.

Hlavným zámerom pri vytváraní tohto parfumu bolo vytvoriť pomocníka, priateľa a ochrancu pre proces integrácie vlastností opačného znamenia. Vytvoriť jedinečnú prírodnú vôňu, ktorá využíva krásu a synergiu zmesi najvzácnejších terapeutických esenciálnych olejov na podporu inšpirácie, pomoci a vedenia. Podpora prebieha na mnohých úrovniach a prostredníctvom mnohých mechanizmov. Frekvencie, informácie a energia rastlinných esencií môžu podporiť našu harmóniu, porozumenie, vhľad a intuíciu. Každý môže cítiť božskú lásku, ktorá sa prejavuje v molekulách esenciálnych olejov.

Stinné stránky Škorpióna niekedy zahŕňajú povestnú "jedovatosť", schopnosť zničiť sám seba, nepredvídateľnosť, nepolapiteľnosť, tieňové hry, manipuláciu, nepravdy.

Býk prináša Škorpiónovi schopnosť stabilizovať sa v hmotnom svete, prestať sa vyžívať v deštruktívnych eskapádach. Pomáha mu vyplávať z temných hlbín na povrch, uzemniť sa a osvojiť si krásu jednoduchosti, priamosti a krásu života.

Motto

Každé slnečné znamenie má pomyselného partnera na opačnej strane Slnka. Keď si uvedomíme, že našou úlohou je integrovať hodnoty tohto protiľahlého znamenia a rozvíjať ich, začneme do svojho života vnášať viac rovnováhy. Postupne začneme lepšie rozumieť sami sebe a staneme sa celistvejšími. Nastolí sa harmónia medzi hlavou a srdcom. Naša intuícia sa začína viac prebúdzať. Uvedomujeme si svoje vedomie, svoje vyššie ja, svoje Nadja. V našich každodenných myšlienkach a činoch sa začne prejavovať viac inteligencie a lásky. Prejavujeme múdrosť. Napĺňame svoj osud. Nechávame sa voľne unášať životom. Môžeme si uvedomiť svoju veľkosť a zároveň povedať: "Buď vôľa tvoja." Uvedomujeme si, že všetko sa začína a končí paradoxom. Náš život sa stáva prejavom Ducha. Vnímame, že najlepšou radou pre toho, kto to dokáže pochopiť, je byť s Ním, zotrvávať s Ním - byť s Ním. BEWIT.

Základom parfumu je frakcionovaný kokosový olej, dokonalý prostriedok pre esenciálny koktail namiešaný presne pre vaše znamenie. Balené v 15 ml fľaštičke z krásneho hnedého lesklého skla, roll-on sklenenými guľôčkami a uzávermi v zlatej farbe.