Neohodnotené

BEWIT® WOMAN SCORPIO (ŠKORPIÓN)

Ak ste sa narodili v znamení Škorpióna, bude pre vás prospešné, ak do svojej povahy začleníte hodnoty opačného znamenia, Býka.
Dodanie do 10 dní (1 ks)
Kód: 7200000200150270
€29,41 / ks
Kategória: Znamenie zverokruhu
Varianta: BEWIT® WOMAN SCORPIO (ŠKORPIÓN)

Štýria (24. októbra - 22. novembra)

Striebro je ovládané planétami Mars a Pluto a Urán (planéta náhleho uvoľnenia energie) je v tomto znamení exaltovaný, preto je toto znamenie považované za najsilnejšie znamenie zverokruhu.

Škorpión sa vyznačuje procesmi hlbokej transformácie na všetkých úrovniach. Škorpióni majú tendenciu mať silné citové túžby a obrovskú silu vôle. Neberú život povrchne a keď sa do niečoho pustia, myslia to vážne. Najhorlivejších bojovníkov za spravodlivosť nájdete medzi Škorpiónmi. Bývajú veľkorysí, súcitní a robia všetko pre to, aby pomohli druhým. Škorpióni majú silnú intuíciu, prísny úsudok, psychologický talent a schopnosť preniknúť pod povrch udalostí.

Hlavným zámerom pri vytváraní tohto parfumu bolo vytvoriť pomocníka, priateľa a ochrancu pre proces integrácie vlastností opačného znamenia. Vytvoriť jedinečnú prírodnú vôňu, ktorá využíva krásu a synergiu zmesi najvzácnejších terapeutických esenciálnych olejov na podporu inšpirácie, pomoci a vedenia. Podpora prebieha na mnohých úrovniach a prostredníctvom mnohých mechanizmov. Frekvencie, informácie a energia rastlinných esencií môžu podporiť našu harmóniu, porozumenie, vhľad a intuíciu. Každý môže cítiť božskú lásku, ktorá sa prejavuje v molekulách esenciálnych olejov.

Stinné stránky Škorpióna niekedy zahŕňajú povestnú "jedovatosť", schopnosť zničiť sám seba, nepredvídateľnosť, nepolapiteľnosť, tieňové hry, manipuláciu, nepravdy.

Býk prináša Škorpiónovi schopnosť stabilizovať sa v hmotnom svete, prestať sa vyžívať v deštruktívnych eskapádach. Pomáha mu vyplávať z temných hlbín na povrch, uzemniť sa a osvojiť si krásu jednoduchosti, priamosti a krásu života.

Motto

Každé slnečné znamenie má pomyselného partnera na opačnej strane Slnka. Keď si uvedomíme, že našou úlohou je integrovať hodnoty tohto protiľahlého znamenia a rozvíjať ich, začneme do svojho života vnášať viac rovnováhy. Postupne začneme lepšie rozumieť sami sebe a staneme sa celistvejšími. Nastolí sa harmónia medzi hlavou a srdcom. Naša intuícia sa začína viac prebúdzať. Uvedomujeme si svoje vedomie, svoje vyššie ja, svoje Nadja. V našich každodenných myšlienkach a činoch sa začne prejavovať viac inteligencie a lásky. Prejavujeme múdrosť. Napĺňame svoj osud. Nechávame sa voľne unášať životom. Môžeme si uvedomiť svoju veľkosť a zároveň povedať: "Buď vôľa tvoja." Uvedomujeme si, že všetko sa začína a končí paradoxom. Náš život sa stáva prejavom Ducha. Vnímame, že najlepšou radou pre toho, kto to dokáže pochopiť, je byť s Ním, zotrvávať s Ním - byť s Ním. BEWIT.

Základom parfumu je frakcionovaný kokosový olej, dokonalý prostriedok pre esenciálny koktail namiešaný presne pre vaše znamenie. Balené v 15 ml fľaštičke z krásneho hnedého lesklého skla, roll-on sklenenými guľôčkami a uzávermi v zlatej farbe.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie