Neohodnotené

BEWIT® WOMAN TAURUS (BÝK)

Ak sme sa narodili so Slnkom v zemitom Býkovi, bude potrebné do nášho života integrovať hodnoty opačného vodného Škorpióna.
Dodanie do 10 dní (1 ks)
Kód: 7200000200150264
€29,64 / ks
Kategória: Znamenie zverokruhu
Varianta: BEWIT® WOMAN TAURUS (BÝK)

Býk (21. apríl - 21. máj)

Býk je zemské znamenie stability, rozhodnosti a sily. Zameriava myšlienky na výsledky. Je zbehlý v praktických záležitostiach. Býk je pastier, ktorý sa usadí a vyťaží maximum z pokojnej, trpezlivej, mravenčej každodennej práce. Býci milujú radosti a príjemné stránky života a často sa zameriavajú na získavanie hmotných statkov. Majú radi pohodlie, pekné a kvalitné veci, niekedy dokonca luxus. Heslo Býka je "Mám". Ak sa Býk do niečoho pustí, je veľmi ťažké odviesť jeho pozornosť inam. Býk hľadá peniaze, aby si mohol užívať veci, ktoré si za ne môže kúpiť. Býci majú obrovskú silu vôle, plánujú svoje činy, často na roky dopredu. K vlastnostiam Býka patrí láskavosť, pracovitosť, usilovnosť, spoľahlivosť, sledovanie povrchu, cieľavedomosť, pravdovravnosť. Stojí nohami pevne na zemi a k životu pristupuje realisticky. Opačný Škorpión je jeho protikladom.

Hlavným zámerom pri vytváraní tohto parfumu bolo vytvoriť pomocníka, priateľa a ochrancu pre proces integrácie vlastností opačného znamenia. Vytvoriť jedinečnú prírodnú vôňu, ktorá využíva krásu a synergiu zmesi najvzácnejších terapeutických esenciálnych olejov na podporu inšpirácie, pomoci a vedenia. Podpora prebieha na mnohých úrovniach a prostredníctvom mnohých mechanizmov. Frekvencie, informácie a energia rastlinných esencií môžu podporiť našu harmóniu, porozumenie, vhľad a intuíciu. Každý môže cítiť božskú lásku, ktorá sa prejavuje v molekulách esenciálnych olejov.

Tieňom Býka je neschopnosť pustiť všetko, čo mu patrí alebo o čom si myslí, že mu patrí, či už ide o financie, nehnuteľnosti alebo ľudí.

Škorpión pomáha Býkovi nazrieť hlbšie pod povrch, ktorého sa tak tvrdohlavo drží, aby videl, že zaslepená pravda rozhodne nie je jediná na svete. Vďaka Škorpiónovi môže Býk zistiť, že vlastniť ho môže byť často veľmi náročné a svojím spôsobom zaväzujúce.

Motto

Každé slnečné znamenie má pomyselného partnera na opačnej strane Slnka. Keď si uvedomíme, že našou úlohou je integrovať hodnoty tohto protiľahlého znamenia a rozvíjať ich, začneme do svojho života vnášať viac rovnováhy. Postupne začneme lepšie rozumieť sami sebe a staneme sa celistvejšími. Nastolí sa harmónia medzi hlavou a srdcom. Naša intuícia sa začína viac prebúdzať. Uvedomujeme si svoje vedomie, svoje vyššie ja, svoje Nadja. V našich každodenných myšlienkach a činoch sa začne prejavovať viac inteligencie a lásky. Prejavujeme múdrosť. Napĺňame svoj osud. Nechávame sa voľne unášať životom. Môžeme si uvedomiť svoju veľkosť a zároveň povedať: "Buď vôľa tvoja." Uvedomujeme si, že všetko sa začína a končí paradoxom. Náš život sa stáva prejavom Ducha. Vnímame, že najlepšou radou pre toho, kto to dokáže pochopiť, je byť s Ním, zotrvávať s Ním - byť s Ním. BEWIT.

Základom parfumu je frakcionovaný kokosový olej, dokonalý prostriedok pre esenciálny koktail namiešaný presne pre vaše znamenie. Balené v 15 ml fľaštičke z krásneho hnedého lesklého skla, roll-on sklenenými guľôčkami a uzávermi v zlatej farbe.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie