Neohodnotené

BEWIT® WOMAN VIRGO (PANNA)

Ten, kto sa narodil v zemitom znamení Panny, pravdepodobne zažije životné situácie, ktoré ho budú vyzývať, aby integroval hodnoty opačného znamenia vodných Rýb.
Dodanie 3 až 5 pracovných dní (2 ks)
Kód: 7200000200150268
€29,64 / ks
Kategória: Znamenie zverokruhu
Varianta: BEWIT® WOMAN VIRGO (PANNA)

Panna (23. augusta - 22. septembra)

Panna je znamenie, ktoré prináša poriadok, systém, poriadok, pracovitosť, službu druhým, schopnosť sústrediť sa na detaily a schopnosť analyzovať dej života. Medzi problémy narodených v tomto znamení často patrí neschopnosť dosiahnuť syntézu, prílišné poukazovanie na chyby druhých, puntičkárstvo a poslušnosť s odôvodnením, že nikto iný to nedokáže urobiť lepšie ako Panna. Panny majú sklon k perfekcionizmu a neboja sa zlepšovať svoje schopnosti usilovným a dôsledným cvičením. Panne vládne Merkúr, planéta poslov komunikácie. Panna pracuje s informáciami ako počítač a aj tie najneusporiadanejšie informácie transformuje do usporiadaných jasných konceptov. Panny chcú predovšetkým pomáhať. Sú to milí, nežní a solidárni priatelia a milenci, ktorí využívajú svoj neuveriteľný intelekt a vynaliezavosť na riešenie problémov. Snažia sa nájsť funkčné riešenia a zlepšiť nefunkčné systémy.

Hlavným zámerom pri vytváraní tohto parfumu bolo vytvoriť pomocníka, priateľa a ochrancu pre proces integrácie vlastností opačného znamenia. Vytvoriť jedinečnú prírodnú vôňu, ktorá využíva krásu a synergiu zmesi najvzácnejších terapeutických esenciálnych olejov na podporu inšpirácie, pomoci a vedenia. Podpora prebieha na mnohých úrovniach a prostredníctvom mnohých mechanizmov. Frekvencie, informácie a energia rastlinných esencií môžu podporiť našu harmóniu, porozumenie, vhľad a intuíciu. Každý môže cítiť božskú lásku, ktorá sa prejavuje v molekulách esenciálnych olejov.

Bez hlbokého súcitu a pochopenia pre chyby blížnych sa z toľko potrebnej pomoci stane len chladné mentorovanie, ktoré vyústi do nevôle a odmietnutia.

Motto

Každé slnečné znamenie má pomyselného partnera na opačnej strane Slnka. Keď si uvedomíme, že našou úlohou je integrovať hodnoty tohto protiľahlého znamenia a rozvíjať ich, začneme do svojho života vnášať viac rovnováhy. Postupne začneme lepšie rozumieť sami sebe a staneme sa celistvejšími. Nastolí sa harmónia medzi hlavou a srdcom. Naša intuícia sa začína viac prebúdzať. Uvedomujeme si svoje vedomie, svoje vyššie ja, svoje Nadja. V našich každodenných myšlienkach a činoch sa začne prejavovať viac inteligencie a lásky. Prejavujeme múdrosť. Napĺňame svoj osud. Nechávame sa voľne unášať životom. Môžeme si uvedomiť svoju veľkosť a zároveň povedať: "Buď vôľa tvoja." Uvedomujeme si, že všetko sa začína a končí paradoxom. Náš život sa stáva prejavom Ducha. Vnímame, že najlepšou radou pre toho, kto to dokáže pochopiť, je byť s Ním, zotrvávať s Ním - byť s Ním. BEWIT.

Základom parfumu je frakcionovaný kokosový olej, dokonalý prostriedok pre esenciálny koktail namiešaný presne pre vaše znamenie. Balené v 15 ml fľaštičke z krásneho hnedého lesklého skla, roll-on sklenenými guľôčkami a uzávermi v zlatej farbe.