Neohodnotené

BIO CHLORELLA Green Ways (330 g)

Chlorella Green Ways obsahuje širokú škálu biologicky aktívnych látok. Je kvalitným palivom a výberovou potravou pre naše bunky. Chlorella „GW“ sa vyrába tak, aby ostal zachovaný maximálny obsah účinných látok, ktoré sú pre organizmus maximálne prístupné a vstrebateľné. Balenie Chlorelly „GW“ obsahuje 3 vrecúška po 110 g a príbalový leták. Celková hmotnosť balenia je 330 g.

Dodanie: 3-5 pracovných dní
Kód: GW0002
Značka: Green Ways
€48 / ks
Kategória: Green Ways
Hmotnosť: 0.33 kg
BIO CHLORELLA Green Ways (330 g)
Akcia

Chlorella obsahuje širokú škálu biologicky aktívnych látok. Je napríklad jedným z najbohatších zdrojov chlorofylu, ktorému vďačíme za život na tejto planéte. Aby sme chlorellu čo najviac sprístupnili nášmu tráviacemu traktu, používame metódu sprejového sušenia STEAM. Tá zaručuje ideálny pomer dvoch kvalít – vysokej vstrebateľnosti nutričných látok (minimálne 80 %) a minimálneho poškodenia bunkového obsahu. Chlorellu GW pestujeme, zbierame aj spracovávame v súlade s princípmi ekologického poľnohospodárstva. Na váš stôl prichádza s BIO certifikáciou, ktorá šetrné spracovanie potvrdzuje.

Úžitok Chlorelly Green Ways

Na chlorelle a ďalších fotosyntetizujúcich organizmoch závisia vyššie formy života. Riasy sú preto základom celého vyššieho potravinového a životného reťazca. Chlorella je jednobunková, pre život dokonale vybavená sladkovodná riasa, ktorá patrí medzi najjednoduchšie, ale najdynamickejšie formy života.

Tabletky Chlorelly Green Ways je možné prirovnať k zeleninovým konzervám najvyššej kvality. Ide o vitálne a neuveriteľne rýchlo sa deliace rastlinné bunky, ktoré telu dokážu dodať vitamíny, minerály, aminokyseliny alebo antioxidanty. Vďaka tomu sú dokonalou nutričnou základňou pre uponáhľané a unavené ľudstvo.

 

Návod na použitie

Odporúčané denné množstvo Chlorelly Green Ways je pre priemerného dospelého človeka 5g (20 tabletiek). Pri záťaži je možné dávky navýšiť. Vďaka detoxikačnej schopnosti odporúčame začať menšími dávkami a postupne (v priebehu týždňa od zaradenia do jedálničku) zvyšovať. Predávkovanie v prípade Chlorelly Green Ways (podobne ako v prípade zeleniny) nehrozí. Tabletky môžete jesť nalačno aj počas jedla. Môžete ich cmúľať či prehltnúť celé, alebo rozkúsať a prehltnúť. Vždy ale tabletky dôkladne zapite a pitný režim zvýšte aj počas dňa. Dodržiavajte aj hodinový rozostup medzi užívaním chlorelly a ústne podávanými liekmi.

 chlorella-navod

 

Výživové údaje na 100 g:

Energetická hodnota

1552 kJ / 369 kcal

Tuky

8 g

z toho:

- nasýtené mastné kyseliny

1,9 g

- mononenasýtené mastné kyseliny

1,9 g

- polynenasýtené mastné kyseliny

4,2 g

Sacharidy

7,9 g

z toho:

- Cukry

0,3 g

- Vláknina

13 g

- Bielkoviny

60 g

- Soľ

0,07 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: