Neohodnotené

BIO Esenciálna voda z kadidla

Energetická BIO kadidlová esenciálna voda pre zrelú, dehydrovanú a citlivú pleť.
Variant
Dodanie do 10 dní (1 ks)
Kód: 7000000202000016
€15,06 / ks
Kategória: Esenciálne vody

Jedinečný transformačný doplnok s magickým charakterom v starostlivosti o vašu pleť

Hlavnou vlastnosťou bio esenciálnej kadidlovej vody je jej sťahujúci účinok, vďaka čomu je skvelou voľbou na aplikáciu tesne pred nanesením séra. Energizujúce zloženie esenciálnej vody má schopnosť tonizovať a zlepšovať celkovú štruktúru pokožky. Antiseptické a protizápalové vlastnosti kadidla umožňujú jeho použitie aj pri ekzémoch, vredoch alebo iných zápalových stavoch kože[1][2].

Je známe, že pôsobí na psychologickej a duchovnej úrovni, čo už dávno potvrdili náboženské a duchovné tradície na celom svete. Mystická balzamová vôňa s drevitými tónmi upokojuje myseľ v stavoch duševného nepokoja a podporuje aj duševnú regeneráciu. Preto môže byť vhodným spoločníkom pri meditačných rituáloch alebo joge.

 

Prínosy organickej kadidlovej esenciálnej vody pre vašu pokožku, krk a telo

  • Hydratuje, vyrovnáva pH, upokojuje, osviežuje a rozjasňuje pleť

  • V kombinácii s radom "BEWIT HOLISTIC COSMETICS":[https://bewit.love/certifikovana-holisticka-kosmetika/] sa stará o hĺbkovú hydratáciu a rovnováhu pokožky

  • Protizápalový účinok kadidla je podporný aj pri dentálnej hygiene alebo pri zápalových stavoch kože či uštipnutí hmyzom

  • Antiseptické vlastnosti spolu so živicovou drevitou vôňou z neho robia skvelé tonikum po holení pre mužov

  • Osviežuje vzduch v miestnosti

  • Na každodennej úrovni môže byť užitočná pri stavoch duševného nepokoja a strachu

 

História

Biblija spomína kadidlo na 22 miestach

Kazanec pílovitý (Boswellia serrata) má nezastupiteľné miesto v tradičnej indickej medicíne, kde sa živica používa už viac ako 5 000 rokov. Nie nadarmo bola v minulosti jednou z najcennejších komodít. Jedným z triumfov kadidla je kyselina boswellová.

Kazivo bolo tiež neoddeliteľnou súčasťou náboženských a duchovných rituálov po stáročia, keď bolo zasvätené rôznym božstvám. O jeho význame svedčí aj to, že sa v Biblii spomína na dvadsiatich dvoch miestach[3].

 

Pôvod a pestovanie: Maroko

Kadidlo je malý strom, ktorého kôra ukrýva toľko cennej živice, že vyteká cez jej zárezy. Následným sušením vzniká hnedastá látka, z ktorej sa destiláciou s vodnou parou získava éterický olej.

Niekoľko historických zdrojov pripisuje pôvod kadidla Blízkemu východu, severnej Afrike alebo Indii, odkiaľ Boswellia serrata pochádza. Z toho vyrábame našu organickú esenciálnu vodu.

 

Zloženie

Boswellia Serrata voda, linalool, limonén.

*prírodného pôvodu

 

Návod na použitie

Naneste na pleť, krk a telo ako súčasť starostlivosti o pleť

Esenciálnu anízovú vodu môžete používať voľne počas celého dňa na hydratáciu a osvieženie ako tonikum. Môžete ju tiež použiť v pleťových maskách alebo ju kombinovať s inými esenciálnymi vodami.

Pre kompletnú starostlivosť a obnovenie ochrannej hydrolipidovej bariéry ho skombinujte s našimi luxusnými "BEWIT kozmetickými výrobkami":[https://bewit.love/certifikovana-holisticka-kosmetika/] z radu BEWIT HOLISTIC COSMETICS.

 

Zdroje

[1] SIDDIQUI, M. Z. Boswellia serrata, potenciálny protizápalový prostriedok: prehľad. Indian Journal of Pharmaceutical Sciences . 2011, 73(3), 255-261. ISSN 0250474X.

[2] AL-YASIRY, A. R. a B. KICZOROWSKA. Kadidlo - terapeutické vlastnosti. Advances in Hygiene and Experimental Medicine. 2016, 70, 380-91.ISSN 17322693.

[3] MOJAY, G. Aromaterapia na liečenie duše. 2000. Vydavateľstvo Alternativa. ISBN: 978-80-85993-64-6.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: