Neohodnotené

BIO Esenciálna voda z myrhy

Vitalizujúca esenciálna voda z myrhy je vhodná na ochabnutú a dehydrovanú pleť so sklonom k rozšíreným pórom.
Variant
Vypredané Dodanie do 10 dní (1 ks) Zvoľte variant
Kód: 7000000210000017 7000000202000017 Zvoľte variant
€36,20 / ks €15,10 / ks od €15,10 / ks
Kategória: Esenciálne vody

Poskytnite svojej pokožke špičkovú starostlivosť z tejto uznávanej rastliny

Upokojujúca hrejivá energia ukrytá v opojnej živicovej vôni s opojnými drevitými tónmi, ktorá vás okamžite prenesie do úplnej oázy pokoja. Presne tak sa budete cítiť vďaka tejto organickej esenciálnej vode z myrhy, jednej z najstarších známych aromatických látok.

Pri svojej silnej dlhotrvajúcej vôni je myrha po stáročia cenená aj pre svoje liečivé účinky. Jeho antiseptické účinky výrazne prispeli k jeho trvalej popularite[1]. Z medicínskeho aj náboženského hľadiska má podobné vlastnosti ako kadidlo, preto sa často spájajú, aby sa ich účinky navzájom dopĺňali.

Zahaľte sa do hmly tejto uznávanej rastliny a doprajte svojej pleti vynikajúcu starostlivosť, ktorá sa vám odvďačí žiarivejším a vitálnejším vzhľadom.

 

Prínosy organickej esenciálnej vody z myrhy pre vašu pokožku, krk a telo

  • Chráni pred znečistením, obnovuje rovnováhu pH, osviežuje a tonizuje pleť, sťahuje póry
  • Udržuje pokožku hladkú a zároveň výrazne zvyšuje jej vitalitu
  • V kombinácii s radom "BEWIT HOLISTIC COSMETICS":[https://bewit.love/certifikovana-holisticka-kosmetika/] sa stará o hĺbkovú hydratáciu a rovnováhu pleti
  • V parných dňoch môže dokonale poslúžiť ako telový sprej
  • Pomáha upokojiť preťaženú myseľ, zabraňuje starostiam a duševnému rozruchu
  • Antiseptické účinky myrhy sú dokonalým základom pre dentálnu hygienu

 

História

Myrra - jeden z darov mudrcov pri narodení Krista

Myrha tak od nepamäti zohrávala dôležitú úlohu pri náboženských obradoch. Jeho priaznivé účinky však využívali aj starí Egypťania, Gréci a Rimania, kde bol často používanou zložkou liečivých mastí a balzamov. Podobne ako kadidlo sa používal a stále používa ako pohrebná rastlina, pretože je jedným z najlepších upokojujúcich prostriedkov na dušu[2].

 

Pôvod a pestovanie: Maroko

Myrha (Commiphora molmol) je živicový produkt zakrpateného kríka, ktorý rastie najmä na Blízkom východe, v severnej Afrike a Indii. Cenná živica sa získava z kôry kmeňa, z ktorej vychádza vo forme hnedastých polopriehľadných "sĺz", ktoré na vzduchu tvrdnú.

Organická esenciálna voda z myrhy vzniká destiláciou živice rozpustenej vo vode vodnou parou. Tým sa zachovali všetky jeho účinné vlastnosti.

 

Skladba

Pryskyřica Commiphora Myrrha Water.

*Akýkoľvek sediment alebo zákal nie je na škodu výrobku.

 

Návod na použitie

Naneste na pleť, krk a telo ako súčasť starostlivosti o pleť

Bio esenciálnu vodu z myrhy môžete používať podľa potreby po celý deň na hydratáciu a osvieženie ako tonikum. Môžete ju tiež použiť v pleťových maskách alebo ju kombinovať s inými esenciálnymi vodami.

Pre kompletnú starostlivosť a obnovenie ochrannej hydrolipidovej bariéry ho skombinujte s našimi luxusnými "BEWIT kozmetickými produktmi":[https://bewit.love/certifikovana-holisticka-kosmetika/] z radu BEWIT HOLISTIC COSMETICS.

 

Zdroje

[1] Azizah Al-Mobeeriek. Účinky myrhy na intraorálne slizničné rany v porovnaní s ústnymi vodami na báze tetracyklínu a chlórhexidínu. Clin Cosmet Investig Dent, 2011. 3:53-8.

[2] MOJAY, G. Aromaterapia na liečenie duše. 2000. Vydavateľstvo Alternativa. ISBN: 978-80-85993-64-6.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: