Neohodnotené

BIO medovková esenciálna voda

Hĺbkovo harmonizujúca **BIO** medovková esenciálna voda s blahodarnými účinkami na citlivú, podráždenú a mastnú pleť.
Variant
Dodanie do 10 dní (1 ks) Dodanie do 10 dní (1 ks) Zvoľte variant
Kód: 7000000210000021 7000000202000021 Zvoľte variant
€36,20 / ks €15,10 / ks od €15,10 / ks
Kategória: Esenciálne vody

Jedinečná príležitosť hodiť starosti za hlavu a nechať sa unášať vlnou opojného relaxu

V dnešnej uponáhľanej dobe je veľmi ľahké dostať sa do psychickej a fyzickej nerovnováhy. S BIO medovkovou esenciálnou vodou však môžete hodiť starosti za hlavu. Hrejivé tóny so sviežim citrónovým nádychom upokojia vašu dušu harmóniou a pokojom a zanechajú vo vás príjemný pocit celistvosti. Jeho hlboko upokojujúce a relaxačné účinky zmierňujú príznaky úzkosti a prenesú vás na vlnu uvoľnenia. Vďaka týmto žiaducim vlastnostiam dokáže BIO medovková esenciálna voda rozptýliť stres a napätie aj v tvári.

BIO medovková esenciálna voda s antibakteriálnymi[1] a protizápalovými[2] vlastnosťami pôsobí ako jemné čistiace tonikum, vhodné na upokojenie podráždenej pokožky a ekzémov. Obnovuje rovnováhu pleti, normalizuje pleť a vyrovnáva jej tón. Je preto vhodný aj pre mastnú a zmiešanú pleť. Dokáže regulovať tvorbu kožného mazu, a tak si ľahko poradí s nadmerne mastnými vlasmi.

Organická balzamová esenciálna voda je taká jemná, že ju môžete používať na starostlivosť o jemnú detskú pokožku. Jemným nastriekaním na posteľnú bielizeň bude pôsobiť ako ukľudňujúci prostriedok pri problémoch s nespavosťou.

 

Prínosy organickej medovkovej esenciálnej vody pre vašu pokožku, krk a telo

  • Obnovuje rovnováhu pH, osviežuje a tonizuje pleť, čistí a sťahuje póry
  • Vhodné pre podráždenú a mastnú pokožku so sklonom k ekzémom
  • V kombinácii s radom "BEWIT HOLISTIC COSMETICS":[https://bewit.love/certifikovana-holisticka-kosmetika/] sa stará o hĺbkovú hydratáciu a rovnováhu pleti
  • .
  • Je ideálny na regeneráciu mastnej pokožky hlavy so sklonom k tvorbe lupín a na ľahšie rozčesávanie
  • Vynikajúci ako osviežujúci telový sprej najmä v horúcich dňoch
  • Upokojuje pokožku po holení alebo depilácii
  • Pri strachu a úzkosti, uvoľňuje napätie a poskytuje relaxáciu

 

História

Medovka lekárska je jednou z najznámejších liečivých bylín

Marigold sa používa už od staroveku. Pestovali ju Arabi už okolo roku 960 n. l., ktorí ju nakoniec priniesli do Európy, kde ju Rimania používali proti srdcovým chorobám. Pre jej mimoriadne upokojujúce účinky na celé telo ju slávny lekár Paracelsus nazval elixírom života. V 17. storočí sa medovka nakladala do alkoholu a dodnes sa používa pod názvom Karmelitánske kvapky.

 

Pôvod: Bulharsko

Dá sa povedať, že medovka lekárska (Melissa officinali) získala pozornosť predovšetkým vďaka svojim liečivým vlastnostiam. Ako okrasná kvetina nie je veľmi vhodná.

Medovka lekárska je odolná, nenáročná bylina s príjemným citrónovým nádychom. Jeho chuť je podobná medu. Odtiaľ pochádza jeho názov. Kvitne najmä v letných mesiacoch, keď sa počas kvitnutia menia aj jej liečivé vlastnosti. Táto bylina u nás nerastie voľne, ale iba sa pestuje.

 

Skladba

Voda z listov medovky lekárskej, citral, citronellol, geraniol, limonén, linalool.

*prírodný pôvod

 

Návod na použitie

Naneste na pleť, krk a telo ako súčasť starostlivosti o pleť

Esenciálnu vodu z organickej medovky môžete používať voľne po celý deň na hydratáciu a osvieženie ako tonikum. Môžete ju tiež použiť v pleťových maskách alebo ju kombinovať s inými esenciálnymi vodami.

Pre kompletnú starostlivosť a obnovenie ochrannej hydrolipidovej bariéry ho skombinujte s našimi luxusnými "BEWIT kozmetickými výrobkami":[https://bewit.love/certifikovana-holisticka-kosmetika/] z radu BEWIT HOLISTIC COSMETICS.

 

Zdroje

[1] MIRAJ, S. a S. KIANI. Melissa officinalis L: prehľadová štúdia s antioxidačnou perspektívou. Journal of evidence-based complementary.2017, 22(3), 385-394. ISSN 21565899.

[2] BOUNIHI, Amina, Ghizlane HAJJAJ, Rachad ALNAMER, Yahia CHERRAH a Amina ZELLOU. In Vivo Potential Anti-Inflammatory Activity of Melissa officinalis L. Essential Oil. Advances in Pharmacological Sciences. 20131-7. ISSN 16876334.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: