Neohodnotené

BIO Pelyňková esenciálna voda

Magická **BIO** esenciálna voda z paliny, ktorá je vhodná pre všetky typy pleti vrátane mastnej a citlivej.
Variant
Dodanie do 10 dní (1 ks) Dodanie do 10 dní (1 ks) Zvoľte variant
Kód: 7000000210000026 7000000202000026 Zvoľte variant
€36,20 / ks €15,10 / ks od €15,10 / ks
Kategória: Esenciálne vody

Magická sila, ktorá očistí vašu pleť, rozjasní vašu myseľ a oživí vášho ducha

Nádherná bylina, ktorá sa stala symbolom všetkého horkého a dodnes sa používa v mágii na vyháňanie negatívnej energie. Svoju magickú silu uplatňuje aj v osobnej starostlivosti o pleť, ktorá je v súlade s holistickým prístupom.

Nastriekajte hmlu na pokožku a užívajte si aromatickú hydratáciu počas celého dňa. Je vhodný pre všetky typy pleti, ale najviac ho ocení mastná a problematická pleť. Má protiplesňový[1] a protizápalový[2] účinok, ktorý sa spojí pri ošetrovaní citlivej a podráždenej pokožky alebo vonkajších infekcií. Tento energizujúci hydrosol podporí hlboké dýchanie, zostrí vašu myseľ a oživí vášho ducha.

 

Prínosy organickej esenciálnej vody z paliny pre vašu pokožku, krk a telo

  • Čistí, obnovuje rovnováhu pH a tonizuje pokožku
  • Vhodné na ošetrenie problematickej a mastnej pleti
  • Bojuje proti plesniam
  • Je výborným pomocníkom pri hojení vonkajších infekčných rán
  • V kombinácii s radom "BEWIT HOLISTIC COSMETICS":[https://bewit.love/certifikovana-holisticka-kosmetika/] sa stará o hĺbkovú hydratáciu a rovnováhu pleti
  • Vhodné na cesty ako repelent proti hmyzu
  • Má upokojujúci účinok, ktorý je vhodný pri napätí alebo nespavosti
  • Centruje myseľ a oživuje ducha na mentálnej úrovni

 

História

Latinský názov pre palinu sa spája s Artemis, bohyňou lovu a mesiaca

Liečivé účinky paliny využívali už Egypťania 2000 rokov pred naším letopočtom, keď z paliny vyrábali liečivé lieky proti bolesti. V starovekom Grécku a Ríme sa palina pridávala do nápojov. Už vtedy sa stal symbolom horkosti, vďaka čomu je dodnes liečivým prostriedkom pre žalúdok a celý tráviaci trakt. Latinský názov tejto byliny sa spája s bohyňou Artemis a palina má byť stelesnením samotnej bohyne.

 

Pôvod: Bulharsko

Pelynok (Artemisia absinthium) je vytrvalá bylina vysoká 120 cm. Hlavnou zložkou silice je thujón, ktorý vo vyšších dávkach môže vyvolať stavy opitosti a závraty. Obsah éterického oleja je najvyšší v čase zrelosti. Zvyčajne sa palina podáva vo forme nálevu, kde dokáže zlepšiť trávenie, zničiť črevné parazity, odstrániť pocit nadúvania a vyrovnať nepravidelnú menštruáciu. Používa sa na prípravu mnohých horkých alkoholických nápojov, z ktorých najznámejší je Liker Absinth.

 

Zloženie

Artemisia Absinthium Voda, Linalool*.

*prírodný pôvod

 

Návod na použitie

Naneste na pleť, krk a telo ako súčasť starostlivosti o pleť

Bio esenciálnu vodu z paliny môžete používať voľne po celý deň na hydratáciu a osvieženie ako tonikum. Môžete ju tiež použiť v pleťových maskách alebo ju kombinovať s inými esenciálnymi vodami.

Pre kompletnú starostlivosť a obnovenie ochrannej hydrolipidovej bariéry ho skombinujte s našimi luxusnými "BEWIT kozmetickými výrobkami":[https://bewit.love/certifikovana-holisticka-kosmetika/] z radu BEWIT HOLISTIC COSMETICS.

 

Zdroje

[1] LIU, Ting-ting, Hai-bin WU, Hai-bo WU a Jing ZHANG. Wormwood (Artemisia absinthium L.) as a promising nematicidal and antifungal agent: Chemical composition, comparison of extraction techniques and bioassay-guided isolation. Industrial Crops. 2019, 133, 295-303. ISSN 09266690.

[2] KIM, Wan-su, Sunwoo LEE, Hyoung-shik SHIN a Wonyong KIM. Anti-inflammatory, Antioxidant and Antimicrobial Effects of Artemisinin Extracts from Artemisia annua L. Korean Journal of Physiology. 2015, 19(1), 21-27. ISSN 12264512.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: