Neohodnotené

BIO Esenciálna voda z rebríčka obyčajného

Ochranná **BIO** éterická voda z rebríčka, ktorá je ideálna na zápalovú pokožku.
Variant
Dodanie do 10 dní (1 ks) Dodanie do 10 dní (1 ks) Zvoľte variant
Kód: 7000000210000024 7000000202000024 Zvoľte variant
€36,20 / ks €15,10 / ks od €15,10 / ks
Kategória: Esenciálne vody

Osviežujúca hmla rebríčka vás podporí v dlhodobej duševnej a fyzickej plnosti

Poklad z prírody, ktorý vás privíta na slnečnej lúke s kvetmi pripomínajúcimi nadýchané obláčiky a okvetnými lístkami, ktoré pripomínajú starý rebrík. Hovoríme o mohutnom rebríčku, ktorého cenné vlastnosti využíval mytický hrdina Achilles na liečenie rán z trójskych bojov.

Ale nemusíte byť hrdinom, aby vám táto jemná, ale silná bylina poskytla rovnakú službu. Organická esenciálna voda z rebríčka vám tak ponúka exkluzívnu ochranu pokožky pri infekciách a zápaloch kože. Je to prvá pomoc pri vonkajšom ošetrení drobných popálenín a odrenín, uštipnutí hmyzom a na hojenie malých rán vrátane zapálených rán[1][2].

Vďaka svojim protizápalovým účinkom[3] si dokáže poradiť s kožnými problémami, ako sú svrbiaci ekzém, psoriáza alebo zápalové akné. Reguluje tvorbu kožného mazu a má mierne sťahujúce účinky. Okrem toho pomáha liečiť rozšírené žilky a jemne podporuje mikrocirkuláciu pokožky, čím jej dodáva zdravý lesk. Preto je táto BIO esenciálna voda ideálna pre mastnú a problematickú pleť. Môže byť tiež podporným prostriedkom pri nepríjemných menštruačných príznakoch. Pôsobí ako ochranca, dodáva odvahu a pomáha pri ťažkostiach so zaspávaním.

Osviežte sa ochrannou hmlou tejto vhodnej byliny a ponorte sa do dlhotrvajúcej duševnej a telesnej plnosti.

 

Prínosy organickej esenciálnej vody z repíka lekárskeho pre vašu pokožku, krk a telo

  • Čistí, osviežuje, obnovuje rovnováhu pH a tonizuje pleť
  • Je vhodný na ošetrenie rozšírených žíl, drobných popálenín, uštipnutí hmyzom a na hojenie zapálených rán
  • Pôsobí blahodarne na nespočetné množstvo kožných problémov, ako je zápalové akné, psoriáza a rôzne druhy ekzémov
  • Má antiseptické a mierne sťahujúce účinky, podporuje mikrocirkuláciu pokožky
  • Reguluje tvorbu kožného mazu a je vhodný pre mastnú a problematickú pleť
  • V kombinácii s radom BEWIT HOLISTIC COSMETICS sa stará o hĺbkovú hydratáciu a rovnováhu pleti
  • Podporuje menštruačné problémy
  • Má ochrannú energiu, upokojuje a pomáha pri nespavosti

 

História

Achilovia používali rebríček na ošetrenie rán, Číňania ho používali pri veštení

Pôvod rastliny je v Európe a Ázii, ale dnes ju možno nájsť aj v Amerike a Austrálii. Prvé zmienky o liečivých vlastnostiach rebríčka pochádzajú z obdobia okolo roku 1200 pred naším letopočtom, keď trójsky bojovník Achilles používal rebríček na ošetrenie rán svojich vojakov, podľa čoho dostal rebríček svoje meno (Achillea millefolium). V Číne bola považovaná za priamo magickú rastlinu, kde sa používala pri veštení pomocou I-ťingu alebo Knihy premien.

 

Pôvod: Bulharsko

Achillea millefolium je trváca bylina, ktorá dostala svoj český názov podľa podobnosti so starým rebríkom. Nie je veľmi náročná na pôdne podmienky. Uprednostňuje však suchšie pôdy. V ľudovom liečiteľstve sa používa na zlepšenie chuti do jedla a na trávenie. Má obehový účinok.

 

Zloženie

Kvetová voda Achillea Millefolium, limonén*.

*prírodného pôvodu

 

Návod na použitie

Naneste na pleť, krk a telo ako súčasť starostlivosti o pleť

Yarrow Essential Water môžete používať voľne po celý deň na hydratáciu a osvieženie ako tonikum. Môžete ju tiež použiť v pleťových maskách alebo ju kombinovať s inými esenciálnymi vodami.

Pre kompletnú starostlivosť a obnovenie ochrannej hydrolipidovej bariéry ho skombinujte s našimi luxusnými "BEWIT kozmetickými výrobkami":[https://bewit.love/certifikovana-holisticka-kosmetika/] z radu BEWIT HOLISTIC COSMETICS.

 

Zdroje

[1] Invivo prieskum účinku esenciálneho oleja z Achillea millefolium na hojenie rán u kurčiat (geometrická štúdia). Journal of Natural Remedies. 2013, 14(1), 93-97. ISSN 09725547.

[2] UYAR, Ahmet, Turgut AKYOL, Turan YAMAN a Ömer Faruk KELEŞ. Histopatologické a biochemické skúmanie hojenia rán a účinku oxidačného stresu na modeli rany Achillea millefolium u potkanov. Van Veterinary Journal. 2017, 28(3), 157-163. ISSN 21493359.

[3] TOHAMY, M.A. Protizápalový, antipyretický a analgetický účinok rastlín Achillea millefolium a Salix. Journal of Veterinary Medical Research [online]. 2007, 17(1), 86-92. ISSN 23570512.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: