Neohodnotené

CHLORELLA Green Ways v prášku BIO (350g)

Chlorella Green Ways v prášku obsahuje širokú škálu biologicky aktívnych látok. Je kvalitným palivom a výberovou potravou pre naše bunky. Chlorella GW v prášku, rovnako ako Chlorella GW v tabletkách, sa pestuje a vyrába tak, aby zostal zachovaný maximálny obsah účinných látok, ktoré sú pre organizmus prístupné a vstrebateľné. Balenie Chlorelly GW v prášku obsahuje 350 g práškovej chlorelly a príbalový leták.

Dodanie: 3-5 pracovných dní
Kód: GW0004
Značka: Green Ways
€48 / ks
Kategória: Green Ways
Hmotnosť: 0.35 kg

Chlorella obsahuje širokú škálu biologicky aktívnych látok. Je napríklad jedným z najbohatších zdrojov chlorofylu, ktorému vďačíme za život na tejto planéte. Aby sme chlorellu čo najviac sprístupnili nášmu tráviacemu traktu, používame metódu sprejového sušenia STEAM. Tá zaručuje ideálny pomer dvoch kvalít: vysokej vstrebateľnosti nutričných látok (minimálne 80 %) a minimálneho poškodenia bunkového obsahu. Chlorella vo forme prášku je ideálna na použitie pri príprave smoothie, na nutričné obohatenie pokrmov a tiež na prípravu domácej kozmetiky.

 

Úžitok Chlorelly Green Ways

Na chlorelle a ďalších fotosyntetizujúcich organizmoch závisia vyššie formy života. Riasy sú preto základom celého vyššieho potravinového a životného reťazca. Chlorella je jednobunková, pre život dokonale vybavená sladkovodná riasa, ktorá patrí medzi najjednoduchšie, ale najdynamickejšie formy života.

Chlorellu Green Ways v prášku je možné, rovnako ako klasickú Chlorellu Green Ways v tabletách, prirovnať k zeleninovým konzervám najvyššej kvality. Ide o vitálne a neuveriteľne rýchlo sa deliace rastlinné bunky, ktoré telu dokážu dodať vitamíny, minerály, aminokyseliny alebo antioxidanty. Vďaka tomu sú dokonalou nutričnou základňou pre uponáhľané a unavené ľudstvo.

 

Chlorella v prášku ako súčasť smoothie

Milujete mixované ovocné nápoje? Kto by ich nemal rád. Pripravte smoothie z obľúbeného ovocia alebo zeleniny a pridajte chlorellu v práškovej forme. Ešte párkrát premiešajte a tešte sa z hodnotnejšieho, nutrične bohatšieho a vyváženejšieho nápoja.

 

Chlorella v prášku ako súčasť bežných jedál

Chlorella ako súčasť zálievky na letný šalát? Zelené špagety, zemiaky alebo ryža? Aj bežne pripravované jedlá ľahko obohatíte a zvýšite ich detoxikačný potenciál.

 

Chlorella v prášku ako súčasť domácej kozmetiky

Chlorella pomáha telu znútra aj zvonku. Zmiešajte chlorellu v práškovej forme s bambuckým maslom, kokosovým olejom alebo obyčajnou vodou. Naneste na podráždenú pokožku alebo sliznicu a rozotrite. Výrazne urýchlite hojenie a tkanivám dodáte vítanú výživu. Také jednoduché to je.

 

Výživové údaje na 100 g:

Energetická hodnota

1552 kJ / 369 kcal

Tuky

8 g

z toho:

- nasýtené mastné kyseliny

1,9 g

- mononenasýtené mastné kyseliny

1,9 g

- polynenasýtené mastné kyseliny

4,2 g

Sacharidy

7,9 g

z toho:

- Cukry

0,3 g

- Vláknina

13 g

- Bielkoviny

60 g

- Soľ

0,07 g

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: