Neohodnotené

Difuzér Pilōt ™ + Forest Breeze

Predstavujeme difuzér Pilot, prenosný difuzér, ktorý sa dá použiť všade, kde práve ste napríklad v aute alebo v práci.

Objednáme pre Vás
Kód: 60215953
Značka: Doterra
€94 / ks
Kategória: Difuzéry
Difúzer Pilōt ™ + Forest Breeze
Akcia Novinka

Pohodlné a bezproblémové zariadenie Pilot difuzér je ideálne riešenie pre menšie priestory. Nový Pilot difuzér je nabíjateľný, so štvorhodinovou nepretržitou difúziou alebo až s 8 hodinovou prerušovanou difúziou, umožňuje užívateľovi prispôsobiť uvoľňovanie éterických olejov s certifikátom CPTG Pure Tested Grade do ovzdušia. Pilot Difuzér sa dodáva s duálnym USB 2.4A adaptérom do auta pre ľahké dobíjanie a prenosným puzdrom na cesty.

Prírodná zmes Forest Breeze je najnovšia patentovaná zmes inšpirovaná lesmi nachádzajúcimi sa v Európe.  Zmes Forest Breeze je k dispozícii len na obmedzený čas v špeciálnej kombinácii s difuzérom Pilot™. Pomáha podporovať pokojné a uvoľnené pocity. Pôsobí upokojujúco. Povznášajúca drevitá aróma.

Hlavné výhody

 • Nabíjateľná batéria
 • Prispôsobiteľný výstup - štyri hodiny nepretržitého a až osem hodín prerušovaného šírenia
 • Dodáva sa s pohodlným prenosným púzdrom
 • Zodpovedne vytvorené s využitím ekologických materiálov
 • Zahŕňa záruku 24 mesiacov

 

Wellness doma

Používanie difuzéra éterických olejov je jednoduchý, pohodlný a bezproblémový spôsob, ako využiť výhody éterických olejov. Naplňte svoj domov arómou éterických olejov, transformujte svoj pracovný priestor povznášajúcimi pocitmi alebo vytvorte pred spánkom pohodové prostredie. Difúzory éterických olejov sú v modernej domácnosti nevyhnutnosťou!

Použitie:

 • Používajte čistú vodu z vodovodu pri izbovej teplote. Uistite sa, že hladina vody nepresahuje značku maximálneho množstva vody.
 • Pridajte 5–12 kvapiek éterických olejov doTERRA. Môžete pridať viac oleja pre silnejšiu vôňu. Experimentujte s množstvom použitého oleja a zistite, čo vám vyhovuje najlepšie.

 

Čistenie difúzora

Čistenie je nevyhnutným krokom na zaistenie toho, aby sa vo vašom difuzéri nehromadili zvyšky oleja, ktoré bránia jeho správnej funkcii. Je dobré difuzér pravidelne čistiť. Urobíte to takto:

 1. Naplňte difuzér do polovice čistou vodou.
 2. Pridajte 10 kvapiek bieleho octu.
 3. Nechajte difuzér bežať asi 5 minút, aby sa zmes voda - ocot mohla rozptýliť po celej jednotke, a vyčistite ju.
 4. Difúzor úplne vypustite.
 5. Pomocou vatového tampónu namočeného v octe očistite tesné miesta a rohy difuzéra.
 6. Opláchnite čistou vodou.
 7. Difúzor utrite suchou handričkou a dôkladne ho osušte.