Neohodnotené

Doterra a2z Chewable - Žuvacie Tabletky - 60Tab.

dōTERRA a2z žuvacie tabletky majú patentované zloženie a boli vyvinuté pre deti a dospelých, ktorí majú ťažkosti s prehĺtaním kapsúl.

Objednáme pre Vás
Kód: 34500001
Značka: Doterra
€32 / ks
Kategória: Wellness

Vďaka obsahu zmesi B vitamínov, ako aj vitamínov A, C, E a rastlinných výťažkov, dōTERRA a2z žuvacie tabletky podporujú zdravý bunkový vývoj a dlhovekosť, ak ich užívate denne.* dōTERRA a2z žuvacie tabletky boli vyvinuté na používanie spolu s dōTERRA IQ Mega™ s pomarančovou príchuťou. Tento komplexný doplnok výživy obsahuje omega-3 z rybacieho oleja a podporuje zdravú imunitu, kognitívne schopnosti, ako aj antioxidačnú ochranu.*

Hlavné výhody:

  • Bezpečné pre deti vo veku 4 a viac rokov, ako aj pre dospelých, ktorí preferujú žuvacie tablety viac než kapsuly
  • Kognitívna zmes: cholín, fosfatidylserín, inositol
  • Úžasná príchuť vodného melónu
  • Neobsahuje vysokofruktózový kukuričný sirup, umelé farbivá, sladidlá či príchute
  • Vyvážená zmes základných vitamínov vrátane antioxidačných vitamínov A, C a E, a komplexu B vitamínov pre bunkovú energiu*
  • Obsahuje zmes biodostupných minerálov vrátane vápnika, horčíka, zinku, medi a mangánu

 

Návod na použitie:

Deti vo veku 4 a viac rokov: užite 2 tablety denne s jedlom. Dospelí môžu užiť až 3 tablety denne.

UPOZORNENIE

Tehotné alebo dojčiace ženy a ľudia so zdravotnými ťažkosťami by sa o užívaní mali poradiť s lekárom. Neužívajte, ak je bezpečnostný uzáver poškodený alebo chýba. Neobsahuje glutén, mlieko, pšenicu, sóju, vajcia, ani orechy. V prípade detí mladších než 4 roky sa pred použitím tohto produktu poraďte s lekárom.

Balenie: 60tab.

Varovanie

Neúmyselné predávkovanie produktmi obsahujúcimi železo je vedúcou príčinou smrteľnej otravy u detí mladších než 6 rokov. Tento produkt skladujte mimo dosahu detí. V prípade neúmyselného predávkovania ihneď zavolajte lekára alebo toxikologické centrum.

*Tento produkt nie je určený na diagnostiku, liečbu či vyliečenie akéhokoľvek ochorenia, ani na jeho prevenciu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie