Neohodnotené

Doterra Anti-aging očný krém 15ml

Klinicky testovaný očný krém doTERRA proti starnutiu sa zameriava na príznaky starnutia okolo citlivej oblasti očí, čím pomáha zmierniť výskyt jemných liniek a vrások už pri prvom použití.

Momentálne nedostupné
Kód: 60203378
Značka: Doterra
€65,67 / ks

DoTERRA Anti-Aging očný krém kombinuje klinicky overené ingrediencie s CPTG® éterickými olejmi kadidla, Ylang Ylang a Blue Tansy, ktoré zacieľujú príznaky starnutia okolo citlivej oblasti očí, čo pomáha časom znižovať výskyt jemných liniek a vrások. Táto inovatívna receptúra ​​hydratuje, znižuje výskyt tmavých kruhov a zlepšuje pevnosť a tón pleti. Bakuchiol je rastlinná zložka, ktorá pomáha znižovať výskyt jemných liniek a vrások a chráni pokožku pred budúcimi príznakmi starnutia. Unikátny oceľový guličkový aplikátor ochladzuje a upokojuje pokožku pod očami, ktorá pomáha znižovať výskyt opuchov a tmavých kruhov, zatiaľ čo jemne nanáša krém na cieľové oblasti.

Hlavné výhody:

  • Olej z lúčnych lúk poskytuje hlbokú vlhkosť
  • Biopolyméry vyrobené z extraktu z Pullulan a Red Algae Extract poskytujú zreteľný uťahovací a zdvíhací účinok od prvého použitia.
  • Bakuchiol pomáha tónovať a napínať pokožku, čo pomáha zlepšovať vzhľad jemných liniek a vrások a pomáha predchádzať budúcim príznakom starnutia.

 

Návod na použitie:

Stláčajte, kým sa okolo kolieska neobjaví malé množstvo produktu. Jemným tlakom nanášajte na oblasť pod očami, až sa absorbuje. Používajte ráno a večer.

Upozornenie:

Len na vonkajšie použitie. Vyvarujte sa priameho kontaktu s očami. Ak dôjde k podráždeniu pokožky, prestaňte používať. 

Balenie: 15 ml. 

*Tento produkt nie je určený na diagnostiku, liečbu či vyliečenie akéhokoľvek ochorenia, ani na jeho prevenciu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: