Neohodnotené

Doterra balík esenciálnych olejov AromaTouch Technique Kit

Zvýšte .činky, ktor. pociťujete s esenci.lnymi olejmi CPTG™, zapojen.m AromaTouch techniky do vašej filozofie zdrav.ho životn.ho štýlu. Tento bal.k obsahuje 5 ml fľaštičky .smich olejov CPTG, ktor. sa použ.vaj. v AromaTouch technike, a prezentačn. škatuľku AromaTouch techniky. Pri k.pe tohto bal.ka dostanete tiež frakcionovaný kokosový olej dōTERRA.

Objednáme pre Vás
Kód: 60202945
Značka: Doterra
€156 / ks
Doterra balík aromatouch™ techniky (AromaTouch Technique Kit)
ZADARMOZADARMO

Technika AromaTouch™ je revolučný koncept v aromaterapii a práci s telom. Je to silná, neinvazívna aplikácia CTPG, ktorými môžete posilniť  štrukturálne a elektrické nastavenie svojho tela. Táto jemná masážna metóda spája umenie aromaterapie a masáže. Môže sa vykonávať rôznymi spôsobmi, so skoro všetkými kombináciami olejov, v závislosti od potrieb, ktoré riešime. Pri tejto technike kinetická energia olejov vibruje na frekvenciách, ktoré pomáhajú obnovovať rovnováhu a správne fungovanie slabých telesných systémov a podporujú harmóniu celej osobnosti: fyzickú, mentálnu aj emocionálnu. 

Masážna zmes Aromatouch Technique Kit od spoločnosti dōTERRA® kombinuje terapeutické výhody tých olejov, ktoré sú známe svojimi účinkami na relaxáciu svalov, uvoľnenie napätia, upokojenie podráždeného tkaniva či zvýšenie cirkulácie krvi a vyhladenie a spevnenie pokožky. Vo všeobecnosti Technika AromaTouch™ spočíva v tom, pri ktorej sa krok za krokom na pokožku nanášajú éterické oleje terapeutickej triedy pozdĺž celej chrbtice z výšky asi 15 cm, potom sa oleje zapracujú do pokožky pohybmi hore chrbtom a končí sa masážou a stimuláciou chodidiel.

Balenie obsajuje:

  • Balance
  • Lavender
  • Melaleuca
  • On Guard
  • AromaTouch
  • Deep Blue
  • Wild Orange
  • Peppermint
  • Frakciovaný kokosový olej

 

Upozornenie:

Skladujte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, kojíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte používanie so svojím lekárom. Vyhýbajte sa kontaktu s očami, vnútornou časťou ucha a inými citlivými oblasťami. Možnosť precitlivenosti pokožky. Na zníženie citlivosti pokožky rieďte s kokosovým olejom.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie