Neohodnotené

Doterra balík esenciálnych olejov AromaTouch Technique Kit

Zvýšte .činky, ktor. pociťujete s esenci.lnymi olejmi CPTG™, zapojen.m AromaTouch techniky do vašej filozofie zdrav.ho životn.ho štýlu. Tento bal.k obsahuje 5 ml fľaštičky .smich olejov CPTG, ktor. sa použ.vaj. v AromaTouch technike, a prezentačn. škatuľku AromaTouch techniky. Pri k.pe tohto bal.ka dostanete tiež frakcionovaný kokosový olej dōTERRA.

Objednáme pre Vás
Kód: 60202945
Značka: Doterra
€156 / ks
Doterra balík aromatouch™ techniky (AromaTouch Technique Kit)
ZADARMOZADARMO

Technika AromaTouch™ je revolučný koncept v aromaterapii a práci s telom. Je to silná, neinvazívna aplikácia CTPG, ktorými môžete posilniť  štrukturálne a elektrické nastavenie svojho tela. Táto jemná masážna metóda spája umenie aromaterapie a masáže. Môže sa vykonávať rôznymi spôsobmi, so skoro všetkými kombináciami olejov, v závislosti od potrieb, ktoré riešime. Pri tejto technike kinetická energia olejov vibruje na frekvenciách, ktoré pomáhajú obnovovať rovnováhu a správne fungovanie slabých telesných systémov a podporujú harmóniu celej osobnosti: fyzickú, mentálnu aj emocionálnu. 

Masážna zmes Aromatouch Technique Kit od spoločnosti dōTERRA® kombinuje terapeutické výhody tých olejov, ktoré sú známe svojimi účinkami na relaxáciu svalov, uvoľnenie napätia, upokojenie podráždeného tkaniva či zvýšenie cirkulácie krvi a vyhladenie a spevnenie pokožky. Vo všeobecnosti Technika AromaTouch™ spočíva v tom, pri ktorej sa krok za krokom na pokožku nanášajú éterické oleje terapeutickej triedy pozdĺž celej chrbtice z výšky asi 15 cm, potom sa oleje zapracujú do pokožky pohybmi hore chrbtom a končí sa masážou a stimuláciou chodidiel.

Balenie obsajuje:

  • Balance
  • Lavender
  • Melaleuca
  • On Guard
  • AromaTouch
  • Deep Blue
  • Wild Orange
  • Peppermint
  • Frakciovaný kokosový olej

 

Upozornenie:

Skladujte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, kojíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte používanie so svojím lekárom. Vyhýbajte sa kontaktu s očami, vnútornou časťou ucha a inými citlivými oblasťami. Možnosť precitlivenosti pokožky. Na zníženie citlivosti pokožky rieďte s kokosovým olejom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: