Neohodnotené

Doterra Elevation - Zmes na rozveselenie - 15ml

Táto zmes povzbudzujúcich esenciálnych olejov vynikajúco oživí náladu, arómu aj atmosféru. Keď potrebujete prirodzené povznesenie, olej Elevation je ideálne riešenie.

Objednáme pre Vás
Kód: 60203846
Značka: Doterra
€64,33 / ks

Elevation je perfektnou zmesou pre tie okamihy, keď musíte byť revitalizovaní. Táto vzrušujúca zmes poskytuje osviežujúcu kombináciu éterických olejov, ktoré môžu zvýšiť vašu náladu a zvýšiť vašu energiu. Elevation kombinuje povznášajúce a euforické kvetinové vône Lavandin, Lavender, Melissa, Ylang Ylang a Osmanthus s mandarinkou, Elemi, havajským santalovým drevom a citrónom Myrtle a vytvára jedinečnú zmes, ktorá podporuje pozitívnu náladu a pocity dôvery.

Hlavné výhody:

  • Energizujúca a osviežujúca aróma
  • Podporuje revitalizujúce prostredie
  • Pozdvihuje náladu a zvyšuje vitalitu

 

Použitie:

  • Pridajte do frakcionovaného kokosového oleja a použite pri revitalizačnej masáži.
  • Aplikujte olej Elevation na pulzné body, aby sa podporili pocity dôvery a hodnoty seba samého.
  • Pridajte niekoľko kvapiek do teplého kúpeľa pre upokojujúci a povznášajúci zážitok.
  • Jednu kvapku rozotrite medzi dlaňami, aby ste znížili pocit napätia.
  • Niekoľko kvapiek pridajte na mokrú papierovú utierku a utrite ňou povrchy v kuchyni, čím sa domácnosť prevonia pozitívnou, povzbudzujúcou vôňou.

 

prísady

Lavandin Flower, Tangerine Peel, Lavender Flower/Leaf, Amyris Bark, Clary Sage Flower/Leaf, Hawaiian Sandalwood Wood, Ylang Ylang Flower, Ho Wood Leaf, Osmanthus Flower, Lemon Myrtle Leaf, and Melissa Flower/Leaf essential oils.

Návod na použitie

Difúzia: Použite tri až štyri kvapky do difuzéra podľa vášho výberu.
Lokálne použitie: Naneste jednu až dve kvapky na požadovanú plochu. Zrieďte frakcionovaným kokosovým olejom doTERRA, aby ste minimalizovali akúkoľvek citlivosť na pokožku.

Upozornenie

Možná citlivosť pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskou starostlivosťou, obráťte sa na svojho lekára. Vyvarujte sa kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami. Po aplikácii produktu sa vyhnite slnečnému žiareniu alebo UV lúčom až 12 hodín.

Balenie: 15ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: