Neohodnotené

Doterra esenciálny olej Arborvitae - Thuja plicata (Tuja riasnatá) - 5ml

Náš esenciálny olej z tuje pochádza z jadrového dreva zo stromu Thuja plicata. Tento unikátny zdroj tujového esenciálneho oleja má osobitý chemický profil a je unikátne koncentrovaný v metyltujáte, označovanom ako „strom života“ (Arborvitae). Tuja dosahuje majestátnu veľkosť a má mnohé jedinečné účinky.

Objednáme pre Vás
Kód: 60203844
Značka: Doterra
€34,33 / ks

Tuja riasnatá, tiež známa ako „strom života“, je majestátna svojou veľkosťou a má množstvo priaznivých účinkov. Náš esenciálny olej z tuje sa získava z jadra tuje riasnatej. Je tiež známa ako západný červený céder a prirodzene sa vyskytuje v Severnej Amerike (predovšetkým v Kanade a na severozápade Spojených štátov). Tento jedinečný zdroj esenciálneho oleja z tuje má unikátny chemický profil bohatý na metyl-tuját. Dohodnuté spracovávanie tohto oleja prebieha inovatívnym, environmentálne zodpovedným spôsobom, kedy sa olej destiluje zo zvyškových materiálov z dreva, aby sa zaistilo, že stromy nie sú zbytočne vyťaté kvôli produkcii. Tento strom je pôvodom z Kanady, kde domorodí indiáni využívali všetky jeho časti jednak pre jeho pozitívne účinky na zdravie, ale tiež na budovanie plavidiel, totemov, košíkov a šatstva.

 

Hlavné výhody:

  • Čistiaca látka
  • Prispieva k čistej, zdravo vyzerajúcej pleti
  • Pokojná, utišujúca aróma 

 

Použitie:

  • Zmiešajte jednu kvapku tuje s 125 ml vody vo fľaši s rozprašovačom a nastriekajte na povrchy a ruky.
  • Používajte počas meditácie, aby ste mali pocit mieru a pokoja.
  • Aplikujte na zápästia a členky pred turistikou alebo aktivitami v prírode.
  • Zmiešajte štyri kvapky tuje a dve kvapky citrónu s frakcionovaným kokosovým olejom, čím vznikne prírodná konzervačná látka a leštidlo.
  • Skombinujte s cédrovým drevom a kadidlom a vytvorte si domácu kolínsku. 

 

Návod na použitie

Difúzia:  Použite tri až štyri kvapky do difuzéra podľa vášho výberu.
Lokálne použitie: Naneste jednu až dve kvapky na požadovanú plochu. Zrieďte nosným olejom, aby ste minimalizovali akúkoľvek citlivosť na pokožku.
 

Upozornenie

Možnosť precitlivenosti pokožky. Skladujte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, kojíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte používanie so svojím lekárom. Vyhýbajte sa kontaktu s očami, vnútornou časťou ucha a inými citlivými oblasťami. Aspoň 12 hodín po nanesení na pokožku sa vyhýbajte slnečným lúčom či UV žiareniu.
 

Balenie: 5ml 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: