Neohodnotené

doTERRA Harmanček rímsky (Roman Chamomile) Anthemis nobilis - 5ml

Rumanček rímsky rastie blízko pri zemi a dosahuje výšku len asi 30 cm. Má šedozelené listy, kvety pripomínajúce sedmokrásku a jablkovú vôňu. Rastlina sa ľudovo nazýva „lekár rastlín“, pretože má pozitívne účinky na rastliny, ktoré rastú v jeho blízkosti. Starí Rimania používali olej rumančeka rímskeho na dodanie odvahy počas vojny.

Objednáme pre Vás
Kód: 60217162
Značka: Doterra
€74,33 / ks

Hoci sa rumanček najbežnejšie využíva na čaj, rumanček rímsky nájdete tiež v krémoch na tvár, farbách na vlasy, šampónoch a parfumoch. Upokojujúce účinky esenciálneho oleja rumanček rímsky tiež prospievajú pokožke a telu.

 

Hlavné účinky

 

  • Má upokojujúci účinok pri nanesení na pokožku a na telo
  • Často je obsiahnutý v krémoch na tvár pre svoju schopnosť podporovať mladistvý vzhľad pokožky
  • Podporuje zdravý vzhľad vlasov a dodá vlasom sviežu kvetinovú vôňu
  • Vytvára sladkú kvetinovú arómu

 

Zdokonaľte svoju starostlivosť

 

Upokojujúce vlastnosti esenciálneho oleja z rumančeka rímskeho sú tiež užitočné, keď chete utíšiť pokožku či skrotiť vlasy. Zaraďte esenciálny olej z rumančeka rímskeho do svojej každodennej starostlivosti o pleť pridaním jednej až dvoch kvapky oleja do hydratačného prípravku, ktorý denne používate. Ak chcete olej rumanček rímsky použiť na vlasy, môžete zvážiť pridanie pár kvapiek do šampónu či kondicionéru. Nielenže to podporí zdravý vzhľad vlasov, ale aj zanechá vo vašich prameňoch sviežu kvetinovú vôňu.

 

Použitie

 

  • Zaraďte rumanček rímsky do svojej prípravy na spánok nanesením 1 – 2 kvapiek na chodidlá predtým, ako pôjdete do postele
  • Na dosiahnutie vyhladzovacieho účinku pridajte 1 – 2 kvapky do šampónu či kondicionéru
  • Zmiešajte s inými kvetinovými esenciálnymi olejmi, napríklad levanduľou, ylang-ylang a pačuli
  • Pridajte olej do hydratačného prípravku, ktorý denne používate, aby ste využili jeho upokojujúce účinky na pokožku

 

Návod na použitie

 

Vdychovaním: Použite tri až štyri kvapky vo vami zvolenom difúzeri.

Na vonkajšie použitie: Naneste jednu až dve kvapky na želané miesto. Rozrieďte frakcionovaným kokosovým olejom doTERRA, aby ste minimalizovali prípadnú citlivosť pleti. Pozrite si dodatočné preventívne opatrenia uvedené nižšie.

 

Upozornenie

Možná citlivosť pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte užívanie s vašim lekárom. Vyhnite sa kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.

Objem: 5ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: