Neohodnotené

Doterra HD CLEAR Pleťový krém (Facial Lotion) 50 ml

Hoci sa príznaky problémovej pokožky môžu začať prejavovať už v ranom veku, postihujú jednotlivcov všetkých vekových skupín, fyzicky i emocionálne.

Momentálne nedostupné
Kód: 60204825
Značka: Doterra
€64 / ks
Kategória: Doterra HD Clear

Mnohí ľudia sa potýkajú s kožnými problémami po celé roky, skúšajú rôzne výrobky, agresívne chemikálie a abrazívne liečebné zákroky, aby získali čistú pleť. dōTERRA vytvorila lepší spôsob, ako vyriešiť problémy s pokožkou priamo v ich jadre – prírodne a efektívne. HD Clear je pokročilá línia prírodných produktov, spájajúca silu CPTG™ esenciálnych olejov a rastlinných extraktov, ktorá prináša tie výsledky, ktoré chcete a očakávate – čistú a jemnú pokožku.

HD Clear je trojstupňový systém, ktorý funguje synergicky, každý nasledujúci produkt nadväzuje na predchádzajúci a  dôkladne vyčistí a očistí pokožku a dodá optimálnu hydratáciu pre vyváženú úroveň vlhkosti. Ingrediencie v HD Clear, ktoré sú vyrobené z čistých rastlinných extraktov, sú jemné a upokojujúce pre pokožku, ale veľmi účinné. Každodenné používanie. HD Clear pomôže znížiť výskyt nedokonalostí pokožky; podporuje čistú a zdravú pleť a zjemňuje pokožku. HD Clear poskytuje prírodné riešenie pre problémovú pokožku v každom veku.

Hlavné výhody:

  • Melaleuca, Eucalyptus, Geranium, Ho Wood a éterické oleje Litsea očisťujú pokožku
  • Vitamín B3 vyživuje a pomáha znižovať vzhľad jemných línií a vrások
  • Prirodzene odvodené aminokyseliny zlepšujú textúru pokožky
  • Špecializovaná fytolipidová zmes z kmeňa sladkého drievka, Chaulmoogra, Magnolii a Manuky pomáha znižovať výskyt škvŕn
  • Biela vrbová kôra upokojuje a upokojuje pokožku

 

Návod na použitie:

Naneste malé množstvo na čistenie tváre a krku smerom nahor, až kým nie sú absorbované. Používajte ráno aj noc. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov použite v spojení s čistiacim prostriedkom DoTerra HD Clear čiastiaca pena na tvár 50 ml a DoTerra HD Clear - zmes esenciálnych olejov na mastnú pleť 10 ml

Upozornenie:

Len na vonkajšie použitie. Vyvarujte sa priameho kontaktu s očami. Ak dôjde k podráždeniu pokožky, prestaňte používať.

Balenie: 50 ml.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie