Neohodnotené

Doterra HD CLEAR Pleťový krém (Facial Lotion) 50 ml

Hoci sa príznaky problémovej pokožky môžu začať prejavovať už v ranom veku, postihujú jednotlivcov všetkých vekových skupín, fyzicky i emocionálne.

Momentálne nedostupné
Kód: 60204825
Značka: Doterra
€64 / ks
Kategória: Doterra HD Clear

Mnohí ľudia sa potýkajú s kožnými problémami po celé roky, skúšajú rôzne výrobky, agresívne chemikálie a abrazívne liečebné zákroky, aby získali čistú pleť. dōTERRA vytvorila lepší spôsob, ako vyriešiť problémy s pokožkou priamo v ich jadre – prírodne a efektívne. HD Clear je pokročilá línia prírodných produktov, spájajúca silu CPTG™ esenciálnych olejov a rastlinných extraktov, ktorá prináša tie výsledky, ktoré chcete a očakávate – čistú a jemnú pokožku.

HD Clear je trojstupňový systém, ktorý funguje synergicky, každý nasledujúci produkt nadväzuje na predchádzajúci a  dôkladne vyčistí a očistí pokožku a dodá optimálnu hydratáciu pre vyváženú úroveň vlhkosti. Ingrediencie v HD Clear, ktoré sú vyrobené z čistých rastlinných extraktov, sú jemné a upokojujúce pre pokožku, ale veľmi účinné. Každodenné používanie. HD Clear pomôže znížiť výskyt nedokonalostí pokožky; podporuje čistú a zdravú pleť a zjemňuje pokožku. HD Clear poskytuje prírodné riešenie pre problémovú pokožku v každom veku.

Hlavné výhody:

  • Melaleuca, Eucalyptus, Geranium, Ho Wood a éterické oleje Litsea očisťujú pokožku
  • Vitamín B3 vyživuje a pomáha znižovať vzhľad jemných línií a vrások
  • Prirodzene odvodené aminokyseliny zlepšujú textúru pokožky
  • Špecializovaná fytolipidová zmes z kmeňa sladkého drievka, Chaulmoogra, Magnolii a Manuky pomáha znižovať výskyt škvŕn
  • Biela vrbová kôra upokojuje a upokojuje pokožku

 

Návod na použitie:

Naneste malé množstvo na čistenie tváre a krku smerom nahor, až kým nie sú absorbované. Používajte ráno aj noc. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov použite v spojení s čistiacim prostriedkom DoTerra HD Clear čiastiaca pena na tvár 50 ml a DoTerra HD Clear - zmes esenciálnych olejov na mastnú pleť 10 ml

Upozornenie:

Len na vonkajšie použitie. Vyvarujte sa priameho kontaktu s očami. Ak dôjde k podráždeniu pokožky, prestaňte používať.

Balenie: 50 ml.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: