Doterra HD Clear

HD Clear je trojkrokový systém, ktorý funguje synergicky a každý z jeho produktov nadväzuje na ten predchádzajúci, aby dôkladne očistili pleť a poskytli optimálnu hydratáciu, ktorá pleť vyváži. Zložky v HD Clear sú vyrobené z čistých rastlinných extraktov, sú jemné a upokojujú pokožku a zároveň účinné. Používanie sady HD Clear každodenne pomáha znižovať výskyt nedokonalostí pleti, podporuje jasnú a zdravú pleť a upokojuje ju. HD Clear poskytuje prirodzené riešenie pre problémovú pleť všetkých vekových kategórií.

Doterra HD Clear - Zmes na pleť - 10ml
€27,33 / ks

HD Clear – nenahraditeľná zmes pre problematickú pleť je vyrobená z esenciálnych olejov prospešných pre pleť, ktoré pomôžu udržiavať pokožku hladkú, čistú a zdravú.

Kód: 60204378
hd clear foaming face wash
€39,33 / ks

DoTERRA HD Clear Foaming Face Wash je prirodzená receptúra ​​obsahujúca rastlinné extrakty a éterické oleje doTERRA a je štruktúrovaná tak, aby čistila pokožku všetkých vekových...

Kód: 60204824
Doterra HD CLEAR Pleťový krém (Facial Lotion) 50 ml
€64 / ks

Hoci sa príznaky problémovej pokožky môžu začať prejavovať už v ranom veku, postihujú jednotlivcov všetkých vekových skupín, fyzicky i emocionálne.

Kód: 60204825
Doterra HD Clear Set na čistú pokožku (Facial Kit)
€78,33 / ks

Pokročilá rada prírodných produktov na tvár, HD Clear kombinuje esenciálne oleje certifikované s CPTG Certified Pure Therapeutic Grade® a rastlinné extrakty, ktoré pomáhajú...

Kód: 42700005
4 položiek celkom