Doterra HD Clear

HD Clear je trojkrokový systém, ktorý funguje synergicky a každý z jeho produktov nadväzuje na ten predchádzajúci, aby dôkladne očistili pleť a poskytli optimálnu hydratáciu, ktorá pleť vyváži. Zložky v HD Clear sú vyrobené z čistých rastlinných extraktov, sú jemné a upokojujú pokožku a zároveň účinné. Používanie sady HD Clear každodenne pomáha znižovať výskyt nedokonalostí pleti, podporuje jasnú a zdravú pleť a upokojuje ju. HD Clear poskytuje prirodzené riešenie pre problémovú pleť všetkých vekových kategórií.

 

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

 • Doterra HD Clear - Zmes na pleť - 10ml Kód: 000075
  Doterra HD Clear - Zmes na pleť - 10ml
  Objednáme pre Vás Značka: Doterra

  HD Clear – nenahraditeľná zmes pre problematickú pleť je vyrobená z esenciálnych olejov prospešných pre pleť, ktoré pomôžu udržiavať pokožku hladkú, čistú a zdravú.

  €27,33 / ks
 • hd clear foaming face wash Kód: 000129
  Doterra HD Clear Penivý čistič na tvár (Foaming Face Wash ) 50 ml
  Objednáme pre Vás Značka: Doterra

  DoTERRA HD Clear Foaming Face Wash je prirodzená receptúra ​​obsahujúca rastlinné extrakty a éterické oleje doTERRA a je štruktúrovaná tak, aby čistila pokožku všetkých vekových kategórií a zároveň podporovala obnovu buniek a jasnú a hladkú pleť.

  €39,33 / ks
 • Doterra HD CLEAR Pleťový krém (Facial Lotion) 50 ml Kód: 000127
  Doterra HD CLEAR Pleťový krém (Facial Lotion) 50 ml
  Objednáme pre Vás Značka: Doterra

  Hoci sa príznaky problémovej pokožky môžu začať prejavovať už v ranom veku, postihujú jednotlivcov všetkých vekových skupín, fyzicky i emocionálne.

  €64 / ks
 • Doterra HD Clear Set na čistú pokožku (Facial Kit) Kód: 000130
  Doterra HD Clear Set na čistú pokožku (Facial Kit)
  Objednáme pre Vás Značka: Doterra

  Pokročilá rada prírodných produktov na tvár, HD Clear kombinuje esenciálne oleje certifikované s CPTG Certified Pure Therapeutic Grade® a rastlinné extrakty, ktoré pomáhajú podporiť hladkú a čistú pleť.

  €78,33 / ks

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom