Neohodnotené

Doterra InTune - Zmes na sústredenie - 10ml

Dokonalá zmes pre chvíle štúdia alebo koncentrácie. InTune sa skladá z esenciálnych olejov, ktoré podporujú pocit pokoja a jasnej mysle.

Objednáme pre Vás
Kód: 60204685
Značka: Doterra
€53,67 / ks

InTune je patentovaná zmes éterických olejov starostlivo vybraných pre svoju schopnosť zvyšovať a udržiavať pocit sústredenia. Bez ohľadu na váš vek je niekedy ťažké sústrediť sa na danú úlohu. Toto je obzvlášť dôležité počas formatívnych rokov, keď učenie a rast vytvára návyky a základ pre život.

Starostlivo vybrané éterické oleje v zmesi DoTERRA InTune Focus Blend spolupracujú a podporujú úsilie tých, ktorí majú ťažkosti so starostlivosťou a zostávajú v úlohe. Santálové drevo, kadidlo a vápno zvyšujú pocit zrozumiteľnosti, zatiaľ čo výhody Patchouli, Ylang Ylang a Roman Chamomile sú upokojujúce a upokojujúce. Príjemná vôňa zmesi InTune Focus Blend robí z tejto esenciálnej olejovej zmesi ľahkú a príjemnú na použitie.

Hlavné výhody:

  • Podporuje pocit jasnej mysle
  • Posilňuje a udržuje pocit sústredenia
  • Podporuje úsilie o sústredenie a neodbiehanie od úlohy

 

Použitie:

  • Používajte lokálne na zápästia, čím podporíte pocit sústredenia počas pracovného dňa.
  • Používajte prípravok InTune počas štúdia alebo v triede, aby sa študenti lepšie sústredili na úlohy.
  • Aplikujte deťom na spodné časti chodidiel s cieľom podporiť ich sústredenie a udržanie pozornosti na úlohe.
  • Používajte lokálne počas malých kríz behom dňa, aby sa obnovila energia a pocit jasnosti, ktoré umožnia vrátiť sa k činnosti.
  • Aplikujte na spánky a šiju pred štúdiom, ktoré si vyžaduje veľkú koncentráciu.

 

Prísady:

Amyris Bark, Patchouli Leaf, Frankincense Resin, Lime Peel, Ylang Ylang Flower, Hawaiian Sandalwood Wood, Roman Chamomile Flower essential oils

Návod na použitie

Lokálne použitie: Naneste jednu až dve kvapky na požadovanú plochu. Zrieďte frakcionovaným kokosovým olejom doTERRA, aby ste minimalizovali akúkoľvek citlivosť na pokožku.

Upozornenie

Možná citlivosť pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo pod lekárskou starostlivosťou, obráťte sa na svojho lekára. Chráňte pred očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami. Zrieďte frakcionovaným kokosovým olejom doTERRA, aby ste minimalizovali akúkoľvek citlivosť na pokožku. Po aplikácii produktu sa vyhnite slnečnému žiareniu alebo UV lúčom až 12 hodín.

Balenie: 10ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: