Neohodnotené

dōTERRA balíček olejov pre deti Kid´s Collection

Vstúpte do sveta éterických olejov s detskou kolekciou doTERRA. Tieto esenciálne oleje, ktoré sú vopred zriedené frakcionovaným kokosovým olejom, sú dostatočne jemné pre deti všetkých vekových kategórií.

Objednáme pre Vás
Kód: 60211246
Značka: Doterra
€169,67 / ks
Doterra Kid´s Collection zmesi olejov pre deti 60 ml
ZADARMOZADARMO

Každá z týchto priateľských zmesí je formulovaná s ohľadom na deti - ich preferencie vôní, emocionálne potreby a najčastejšie zdravotné ťažkosti. Farebne označené štítky a roll-on topy robia aplikáciu jednoduchou a zábavnou. A hoci sú vytvorené s ohľadom na deti, nebuďte prekvapení, ak sa zamilujete do niekoľkých z týchto zmesí sami. 

S pomocou dospelých sa vaše dieťa môže naučiť bezpečne aplikovať tieto esenciálne oleje na dlane, spánky, zátylok chodidlá a srdce. Ako vaše deti vyrastajú pomocou týchto olejov, môžu sa naučiť identifikovať svoje pocity a riešiť každodenné problémy. Detská kolekcia doTERRA obsahuje šesť zriedených zmesí olejov, ktoré sú určené na podporu srdca, tela a mysle. 

POUŽITIE:

  • Aplikujte Calmer™ Restful Blend na zápästia pred spaním alebo na spanie, aby ste upokojili myseľ a upokojili starosti. To je užitočné pre deti všetkých vekových kategórií. Táto zmes môže pomôcť starším deťom prevziať kontrolu nad vlastnými spánkovými návykmi.
  • Keď vaše dieťa pociťuje pochybnosti, strach alebo úzkosť, siahnite po Brave™ Courage Blend. Táto energizujúca zmes podporuje dôveru a vieru v seba samého. To môže byť užitočné pred športovou udalosťou, hudobným vystúpením, testom, alebo kedykoľvek keď deti potrebujú trochu povzbudenie veriť v seba.
  • Ak sa vaše dieťa počas domácej práce rozptýli, vytiahnite Thinker™ Focus Blend. Aplikujte na zápästie detí, oleje sa tak ľahko rozptýlia. Je to je tiež skvelá zmes pred testami.
  • Keď vaše dieťa potrebuje dotyk, aplikujte Strong™ Ochrannú zmes v čase núdze. Podporuje prirodzenú imunitnú obranu a ponúka emocionálne posilňujúce výhody. Keď sa vaše dieťa necíti najlepšie, nechajte v jeho šatníku fľašu Stronger Protective Blend alebo aplikujte na zadnú časť krku, aby ste zvýšili dávku.
  • Po futbalovom zápase vášho dieťaťa alebo po náročnom pracovnom dni aplikujte upokojujúcu zmes Rescuer™ na spánky, krk, kĺby alebo iné cieľové oblasti pre pohodlie. Okrem týchto výhod, Rescuer - záchranca tiež podporuje relaxačné prostredie.
  • Keď sa emócie vášho dieťaťa zdajú byť nezvládnuteľné, môžete podporiť vyvážené pocity pomocou Steady ™ Grounding Blend. Predtým, ako vaše dieťa odíde do školy, aplikujte Steadyna spodnú časť nôh, aby podporili pocity pokoja počas celého dňa. Aplikujte Steady na zápästie alebo krk podľa potreby počas dňa, aby sa emócie ustálili.

 

Balenie obsajuje:

6 x 10 ml esenciálne oleje: Calmer, Brave, Thinker, Strong, Rescuer a Steady
6 x silikónový vrchnáčik s karabínkou
1 x taštička na oleje
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: