Neohodnotené

Doterra - krém na ruky (Spa Citrus Bliss Hand Lotion) 75 ml

Citrus Bliss krém na ruky je ľahký a hodvábny krém, ktorý zanecháva ruky hebké a hladké a zároveň prebúdza zmysly povznášajúcou vôňou zmesi éterického oleja Citrus Bliss.

Momentálne nedostupné
Kód: 60201654
Značka: Doterra
€11,67 / ks
Kategória: Doterra SPA

Táto nemastná receptúra, ktorá je naplnená hydratačnými olejmi a výživnými botanikami, rýchlo vstrebáva a zároveň poskytuje optimálnu vlhkosť pre zdravo vyzerajúce ruky. Zmes éterického oleja Citrus Bliss, známa svojou energizujúcou vôňou, premení túto formuláciu na aromatický krém, ktorý sa dá masírovať do rúk a zažiť celý deň. Citrus Bliss Hand Lotion je balený vo vhodnej 75 ml skúmavke a je ideálny na nosenie v kabelke alebo na použitie doma alebo v práci.

 

Hlavné výhody:

  • Osviežujúca aróma zmesi éterického oleja Citrus Bliss je energizujúca a povznášajúca.
  • Slnečnicové a makadamové oleje sú známe svojimi výnimočnými zvlhčujúcimi vlastnosťami a schopnosťou zadržiavať vlhkosť v pokožke.
  • Pohodlná veľkosť, ideálna na cestovanie alebo na použitie doma alebo v práci.
  • Nemastná receptúra ​​absorbuje rýchlo a zanecháva pokožku zdravú, jemnú a hladkú.

 

Návod na použitie:

Aplikujte na ruky, aby ste uľavili suchu.

Upozornenie:

Len na vonkajšie použitie. Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, liečite sa alebo podliehate lekárskej starostlivosti, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami 

Balenie: 75 ml.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: