Neohodnotené

Doterra Lemon Eucalyptus (Citrónový eukalyptus) -15 ml

Citrónový eukalyptus, pôvodom zo severnej Austrálie, je vysoký strom s hladkou kôrou voňajúci po citrónoch. Okrem mnohých vonkajších účinkov poskytuje citrónový eukalyptus intenzívnu podporu pre pokožku.

Môžeme doručiť do:
11.12.2023
Skladom, odosielame ihneď (1 ks)
Kód: 60210226
Značka: Doterra
€19,33 / ks

Citrónový eukalyptus je známy svojou osviežujúcou vôňou, ktorá pomáha navodiť povzbudzujúcu atmosféru. Majte tento olej poruke, keď potrebujete revitalizujúcu vzpruhu.

 

STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ A CITRÓNOVÝ EUKALYPTUS

Nezáleží na tom, aký máte aktuálny postup starostlivosti o pleť – citrónový eukalyptus je rýchlym a jednoduchým doplnením, ktoré môže mať pre vás obrovské prínosy. Počas starostlivosti o pleť pridajte jednu až dve kvapky do vášho čistiaceho gélu na tvár na podporu zdravo vyzerajúcej pleti.

 

 

HLAVNÉ ÚČINKY

  • Podporuje a pomáha prečistiť pokožku.
  • Povznášajúca a povzbudzujúca vôňa.
  • Má mnohé vonkajšie účinky.
  • Vynikajúci doplnok k uvoľňujúcej masáži.

 

POUŽITIE

  • Počas vašej starostlivosti o pleť pridajte jednu až dve kvapky citrónového eukalyptu do vášho obľúbeného prípravku na čistenie pleti dōTERRA.
  • Naneste jednu až dve kvapky do dlaní rúk a pošúchajte ich o seba na povznesenie a rozjasnenie vášho dňa.
  • Zmiešajte tri až štyri kvapky vo frakcionovanom kokosovom oleji na upokojujúcu a povznášajúcu masáž.

 

NÁVOD NA POUŽITIE

Na pokožku: Na masáž, zmiešajte 5 kvapiek s 10 ml základového oleja. Na kúpeľ, zmiešajte 5 kvapiek s 5 ml základového oleja. Na parfumovanie zmiešajte 1 kvapku s 10 kvapkami základového oleja. Len na vonkajšie použitie.

 

UPOZORNENIE

Možná citlivosť pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.

 

Balenie – 15  ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: