Neohodnotené

dōTERRA Mydlo na kúpanie Spa Moisturizing Bath Bar 113g

Mydlo na kúpanie doterra je jedinečné mydlo, ktoré poskytne fantastický pocit, arómu a očistný zážitok.

Momentálne nedostupné (1 ks)
Kód: 60201442
Značka: Doterra
€11 / ks
Kategória: Doterra SPA

Na rozdiel od bežných mydiel s drsnými povrchovo aktívnymi zložkami zanecháva toto prírodné mydlo na kúpanie na pokožke pocit čistoty, jemnosti a hebkosti. Od prvého použitia si všimnete, že sa toto mydlo výrazne líši od akýchkoľvek mydiel, ktoré ste doteraz používali. Má jemnú penu, ktorá sa ľahko kĺže po pokožke a dôkladne ju čistí a zároveň hydratuje vďaka jojobovému oleju, glycerínu získanému zo zeleniny a šťavy z listov aloe. Upokojujúca zmes Serenity je presýtená utišujúcou a uvoľňujúcou arómou. Toto mydlo vás prenesie do stavu blaženého pokoja. Vďaka prírodnému, skutočne originálnemu mydlu na kúpanie si vychutnáte očistný zážitok ako z aromatických kúpeľov.

Hlavné výhody:

  • Bergamot čistí a upokojuje pokožku.
  • Grapefruit čistí pokožku a má povzbudzujúcu vôňu, ktorá zvyšuje náladu.
  • Jojobový olej je v kozmetickom priemysle vysoko uznávaný a známy pre svoju rýchlu absorpciu a schopnosť hlboko hydratovať.
  • Glycerín získaný zo zeleniny hydratuje pokožku a pomáha udržiavať vlhkosť.
  • Aloe vera čistí, zvlhčuje, upokojuje a zjemňuje pokožku.

 

Návod na použitie:

Používajte v sprche, vani alebo pri umývadle. Ak chcete, aby mydlo vydržalo dlhšie, medzi jednotlivými použitiami udržujte v suchu. Skladujte pri izbovej teplote. 

Upozornenie:

Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, liečite sa alebo podliehate lekárskej starostlivosti, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami

Balenie: 113 g.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: